Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 23, 2019 9:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:U nas też mróz aż skrzypi.
Rano -8 popołudniu -5
Człowiek się odzwyczail od zimna

Brrr

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Dziś pochmurnie ale tylko -4*C
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 9:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
PixieDixie pisze:U nas też mróz aż skrzypi.
Rano -8 popołudniu -5
Człowiek się odzwyczail od zimna

Brrr

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

To tak jak u nas :)

W większości takie podobne temperatury są. Odczuwalność w dużej mierze zależy od wilgotności powietrza.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 9:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Nie lubię zimna

Ja bardziej upałów.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 10:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:Ja też nie.
Zima jest śliczna jak jest mroźna i słoneczna i można w domku siedzieć :)
Dzień dobry :)

Zima owszem jest fajna ale w górskich kurortach bo w mieście traci urok.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 10:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A mnie w taką pogodą naparza zatoka. Wczoraj to myślałam że zejdę tak leb mnie bolał. Dlatego ja bardziej jednak jestem za ciepła pogodą.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro sty 23, 2019 10:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kochani !
Zwracam się do wszystkich z ogromna prośbą . Koniecznie potrzebuję zorganizować bazarek dla bardzo chorego kociaka Darwinka pod opieką pandadp ale nie mam fantów na bazarek :( Dlatego proponuję niekonwencjonalny bazarek ( który z resztą był już na miau i cieszył się dużą popularnością ) BAZAREK RZECZY CAŁKOWICIE DO NICZEGO NIE POTRZEBNYCH . Oczywiście fantami na ten bazarek będą rzeczy do niczego nie potrzebne takie jak : przejechany bilet, papierek od cukierka, wypalona zapałka itd . komu wyobraźnia co podsunie. Gorąco proszę chętnych o nadsyłanie fotek takich właśnie fantów na bazarek do mnie na PW do 25.01.19 tak żebym mogła wrzucić je na bazarek i żebyśmy mogli ruszyć z bazarkiem od 26.01.19 .
Liczy się czas a ja liczę na was .
Zapraszam ! ! !
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 10:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:A mnie w taką pogodą naparza zatoka. Wczoraj to myślałam że zejdę tak leb mnie bolał. Dlatego ja bardziej jednak jestem za ciepła pogodą.

Ciepłą ale nie upałem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 11:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zapraszam - kto się chce dołączyć ?

viewtopic.php?f=20&t=188557
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 19:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Od 15 sobie pospałam ale przyznam , że jeszcze mi się chce. Dziewczyny też się uśpiły ze mną.
Zawsze mam problem jak się ubrać na te nocki do pracy bo niby wychodzisz i zimno a w sklepie jest naprawdę gorąco zwłaszcza jak jeszcze coś robisz.
Zuzia znów zrobiła mi strajk głodowy i od rana nic nie jadła z mokrego. Zaliczyła parę chrupek bo widziałam ją kilka razy przy miseczce. Specjalnie kupiłam jej wczoraj ProVital który jej tak smakował a ona nie chce. :( Pola z resztą też się dziś na mokre obraziła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 20:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hmm moze sie suchego najadly?
Prostesty sie zdarzaja. Czasem nei dogodzisz.
A pija wode?

Na cebulke najlepiej sie chyba ubierac. W razie potrzeby sciagac cos jesli jest za cieplo.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro sty 23, 2019 20:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Hmm moze sie suchego najadly?
Prostesty sie zdarzaja. Czasem nei dogodzisz.
A pija wode?

Na cebulke najlepiej sie chyba ubierac. W razie potrzeby sciagac cos jesli jest za cieplo.

Tak bo widzę po kubeczkach ........tak bo moje koty piją w kubeczkach tych z Home& Yoyu - Cray Cats
W pracy mam na prawdę gorąco i po sklepie mogę w krótkim rękawku chodzić.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 20:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuzia właśnie czyści miseczkę Poli znaczy , że chyba głodek do dupci zajrzał. Szkoda ,że jednak nie je swojego bo jej jest z lekarstwem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 20:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No to maja piekna zastawe:D

No to zdecydowanie na cebulke:D

To zawsze tak jets. Moje tez wyzeraja sobie. Pixior wyzera zawsze Coco.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro sty 23, 2019 20:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:No to maja piekna zastawe:D

No to zdecydowanie na cebulke:D

To zawsze tak jets. Moje tez wyzeraja sobie. Pixior wyzera zawsze Coco.

Kupiłam dwa takie kubki. Najpierw były moje ale Pola często wypijała mi z kubków resztki kawy, herbaty czy wody a z miski kiepsko im szło. Więc w kuchni na stole zaczęłam zostawiać właśnie ten kubek z wodą. Często w drodze na parapet obie spijały z niego wodę więc tak został . Drugiego postawiłam przy misce z chrupkami bo z miseczki wody nie wiele ubywało a z kubka owszem. Po chrupią , po piją i jest ok.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości