Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 22, 2018 10:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Oj dobrze,że pogoda w końcu się zmieniła :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob wrz 22, 2018 10:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aannee99 pisze:Oj dobrze,że pogoda w końcu się zmieniła :)

Bardzo dobrze. Nie lubię upałów . Zawsze jestem zdania , że lepiej mieć możliwość coś na siebie założyć jak ci zimno niż nie mieć co z siebie zdjąć gdy ci gorąco.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 22, 2018 11:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja lubię lato,ale takie bez wielkich upałów,bo okolice 30 stopni,to dla mnie jednak troszkę za duże,to męczące upały po prostu ;) A poza tym,to w tym roku tak długi hylo ciepło,że człowiek naprawdę ma dość.
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob wrz 22, 2018 13:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moi rodzice już dawno temu zamontowali sobie urządzonko odcinające dopływ gazu w momencie zamykania drzwi na klucz (gerda - przy drugim obrocie z zewnątrz).

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 9:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
aannee99 pisze:Oj dobrze,że pogoda w końcu się zmieniła :)

Bardzo dobrze. Nie lubię upałów . Zawsze jestem zdania , że lepiej mieć możliwość coś na siebie założyć jak ci zimno niż nie mieć co z siebie zdjąć gdy ci gorąco.

Zgadzam się :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 9:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Właśnie zastanawiamy się z mężem czy nie zjechać do Łodzi na zwiedzanie?
Ale chyba następnym razem, bo i z Tobą chciałabym się zobaczyć :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 9:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
aannee99 pisze:Oj dobrze,że pogoda w końcu się zmieniła :)

Bardzo dobrze. Nie lubię upałów . Zawsze jestem zdania , że lepiej mieć możliwość coś na siebie założyć jak ci zimno niż nie mieć co z siebie zdjąć gdy ci gorąco.

Zgadzam się :ok:

22 - 25 *C to max żeby było fajnie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 9:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Z tym też się zgadzam :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 10:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Właśnie zastanawiamy się z mężem czy nie zjechać do Łodzi na zwiedzanie?
Ale chyba następnym razem, bo i z Tobą chciałabym się zobaczyć :1luvu:

Musimy się kiedyś zorganizować na takie spotkanie. Ciągle mi siedzi w głowie Wrocław. Bardzo bym chciała pojechać i mama mnie do tego namawia. Powiedziała , że na kilka dni zostałaby z dziewczynkami.
Na razie to jeszcze jestem w rozsypce ale na wiosnę chętnie pojechałabym do Wrocławia by spotkać się z wami i obejrzeć te wasze krasnale na własne oczy. Byłam w wielu miejscach - Gdańsku,Warszawie, Koszalinie, Krakowie, Częstochowie ale we Wrocławiu jeszcze nie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:Z tym też się zgadzam :)

Widzisz jak wiele mamy ze sobą wspólnego - nawet upodobania do imprez takie same.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Właśnie zastanawiamy się z mężem czy nie zjechać do Łodzi na zwiedzanie?
Ale chyba następnym razem, bo i z Tobą chciałabym się zobaczyć :1luvu:

Musimy się kiedyś zorganizować na takie spotkanie. Ciągle mi siedzi w głowie Wrocław. Bardzo bym chciała pojechać i mama mnie do tego namawia. Powiedziała , że na kilka dni zostałaby z dziewczynkami.
Na razie to jeszcze jestem w rozsypce ale na wiosnę chętnie pojechałabym do Wrocławia by spotkać się z wami i obejrzeć te wasze krasnale na własne oczy. Byłam w wielu miejscach - Gdańsku,Warszawie, Koszalinie, Krakowie, Częstochowie ale we Wrocławiu jeszcze nie.


Koniecznie trzeba to zmienić :)

Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Z tym też się zgadzam :)

Widzisz jak wiele mamy ze sobą wspólnego - nawet upodobania do imprez takie same.



:ok: :ok: :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 10:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Właśnie zastanawiamy się z mężem czy nie zjechać do Łodzi na zwiedzanie?
Ale chyba następnym razem, bo i z Tobą chciałabym się zobaczyć :1luvu:

Musimy się kiedyś zorganizować na takie spotkanie. Ciągle mi siedzi w głowie Wrocław. Bardzo bym chciała pojechać i mama mnie do tego namawia. Powiedziała , że na kilka dni zostałaby z dziewczynkami.
Na razie to jeszcze jestem w rozsypce ale na wiosnę chętnie pojechałabym do Wrocławia by spotkać się z wami i obejrzeć te wasze krasnale na własne oczy. Byłam w wielu miejscach - Gdańsku,Warszawie, Koszalinie, Krakowie, Częstochowie ale we Wrocławiu jeszcze nie.

Ewo, serdecznie zapraszamy. O nocleg nie musisz się martwić.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 10:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wrocław Cie napewno przyjmie miło :mrgreen:
Już my o to zadbamy! Mary Cie oprowadzi po Wrocławiu, ja mogę Cie powozic po dolnym Śląsku :mrgreen:

Fajny pomysł!!!
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 10:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Na wiosnę będzie u nas też wolny pokój :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 10:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobra, nie bijmy się o Ewę :mrgreen: :lol:

Możesz się Ewa cieszyć że Wrocław stoi dla Ciebie otworem :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 111 gości