Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 07, 2019 11:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Za grosz im nie wierzę. Odwieźli do schroniska, jeśli nie wyrzucili... :evil:

No ja też jakoś nie wierzę że odwieźli do kogoś.
Ale nie dołujmy Ewci już bardziej.

Ludzie są beznadziejni jesli chodzi o traktowanie zwierząt.
Ale czego oczekiwac jak sami siebie nawzajem nie szanują to jak moją szanować czworonożnych :evil: :evil:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lut 07, 2019 11:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72880
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 07, 2019 11:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(

Nas może troszkę lubi ...
Bo nie ma z nami na co dzien doczynienia :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lut 07, 2019 11:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(

Nas może troszkę lubi ...
Bo nie ma z nami na co dzien doczynienia :D

Coś w tym jest :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 13:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Bardzo przykro. Nie zawsze uda się pomóc.

Fakt i to boli.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:Ewciu spokoju zycze. Dobrej energii od kotków weź troszke :201461

Żeby to było takie proste.Dziś rano nakrzyczałam na Polę jak zobaczyłam co robi i co już zrobiła z moimi firankami. Niszczyciel jeden. :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Za grosz im nie wierzę. Odwieźli do schroniska, jeśli nie wyrzucili... :evil:

Zapewniała mnie , że kotom będzie tam lepiej niż u jej chłopaka i mam się nie martwić bo do schroniska nie trafiły. Nie wiem sama co myśleć. Nie sądzę żeby wyrzucili bo ona sama ma owczarka niemieckiego i chełbi go pod niebiosa - jest zakochana w tym psie. Wprawdzie nie raz mówiła , że nie lubi kotów ale jej siostra często przyjeżdża z kotką na kilka dni i może nie pieje z zachwytu ale Tośka nawet z nią w łóżku śpi. Naprawdę nie wiem co myśleć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
jolabuk5 pisze:Za grosz im nie wierzę. Odwieźli do schroniska, jeśli nie wyrzucili... :evil:

No ja też jakoś nie wierzę że odwieźli do kogoś.
Ale nie dołujmy Ewci już bardziej.

Ludzie są beznadziejni jesli chodzi o traktowanie zwierząt.
Ale czego oczekiwac jak sami siebie nawzajem nie szanują to jak moją szanować czworonożnych :evil: :evil:

To prawda ludzie nie wiedzą już co znaczy szacunek.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
jolabuk5 pisze:Za grosz im nie wierzę. Odwieźli do schroniska, jeśli nie wyrzucili... :evil:

No ja też jakoś nie wierzę że odwieźli do kogoś.
Ale nie dołujmy Ewci już bardziej.

Ludzie są beznadziejni jesli chodzi o traktowanie zwierząt.
Ale czego oczekiwac jak sami siebie nawzajem nie szanują to jak moją szanować czworonożnych :evil: :evil:

To prawda ludzie nie wiedzą już co znaczy szacunek.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(

Tak wszystkich ale masz rację są wyjątki.
Wy jesteście zwierzolubami a to zupełnie inna kategoria taki inny sort ludzi ( teraz to takie modne powiedzonko ).
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(

Nas może troszkę lubi ...
Bo nie ma z nami na co dzien doczynienia :D

Wy to taka inna bajka . Was bardzo lubię i w pewnym sensie jednak codziennie z wami obcuję .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Coraz bardziej przekonuję się w tym , że nienawidzę ludzi. :evil:


tak wszystkich? chyba są wyjątki? :(

Nas może troszkę lubi ...
Bo nie ma z nami na co dzien doczynienia :D

Coś w tym jest :D

Jestem z wami codziennie. Piszę, czytam, jestem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś dobiły mnie moje koleżanki z pracy . Swoją głupotą , brakiem jakiegokolwiek przejawu myślenia , czekaniem na każe drobne potknięcie by móc wytknąć błąd i chełpić się tym , że nie jestem idealna tylko , że ja siebie tak nie postrzegam bo wiem , że jak też mam prawo do błędów - mogę się pomylić, mogę czegoś nie wiedzieć , mogę coś zrobić źle.
Bo najłatwiej strzelić focha i nic nie robić bo przecież chciała to niech sobie robi sama.
Wiecie co mam już tego wszystkiego dość.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 07, 2019 14:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dziś dobiły mnie moje koleżanki z pracy . Swoją głupotą , brakiem jakiegokolwiek przejawu myślenia , czekaniem na każe drobne potknięcie by móc wytknąć błąd i chełpić się tym , że nie jestem idealna tylko , że ja siebie tak nie postrzegam bo wiem , że jak też mam prawo do błędów - mogę się pomylić, mogę czegoś nie wiedzieć , mogę coś zrobić źle.
Bo najłatwiej strzelić focha i nic nie robić bo przecież chciała to niech sobie robi sama.
Wiecie co mam już tego wszystkiego dość.

Wiesz, czytając co piszesz... czułam się :oops: jak w byłej pracy.
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lut 07, 2019 14:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

lucas 2014 pisze:
Ewa L. pisze:Dziś dobiły mnie moje koleżanki z pracy . Swoją głupotą , brakiem jakiegokolwiek przejawu myślenia , czekaniem na każe drobne potknięcie by móc wytknąć błąd i chełpić się tym , że nie jestem idealna tylko , że ja siebie tak nie postrzegam bo wiem , że jak też mam prawo do błędów - mogę się pomylić, mogę czegoś nie wiedzieć , mogę coś zrobić źle.
Bo najłatwiej strzelić focha i nic nie robić bo przecież chciała to niech sobie robi sama.
Wiecie co mam już tego wszystkiego dość.

Wiesz, czytając co piszesz... czułam się :oops: jak w byłej pracy.
Lucas 2014

Ja pracy nie zmienię bo wszędzie jest tak samo a tu chociaż mam bliziutko do domu , nie stoję i nie marznę na przystankach i mam fajne kierownictwo. A wszędzie gdzie by człowiek nie poszedł trafi sie taka mendoza.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 88 gości