Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 07, 2019 12:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Nie wiem co się dzisiaj dzieje ale ja nie mogę się obudzić. Poszłam spać po 24 z Zuzią śpiącą mi na kołdrze w nogach. Obudziłam się po 2 i już zamiast Zuzi w tym miejscu leżała Pola. Obudziłam się kolejny raz parę minut po 6 i okazało się , że znów ze mną śpi Zuzia. Stwierdziłam , że nie zrobiłam nikomu nic złego żebym musiała tak wcześnie wstać więc poszłam spać dalej i spałam do 10. Wstałam , dałam dziewczynkom jeść a ponieważ nie mogłam oczu otworzyć położyłam się znów i spałam tym razem z Polą do 12 . Za pól godz muszę zacząć się szykować do pracy a mnie nadal chce się spać i gdybym się znów położyła usnęłabym znowu.
Mróz dzisiaj u nas trzyma bo o 10 było - 9*C a teraz nadal jest - 5*C i słyszę jak przejeżdżające samochody chrzęszczą po oblodzonej jezdni.


ze mną wczoraj połozyły się wszystkie 3 kocice 8O , zwykle śpią Daisy i Elenka ,a tym razem nawet Rudzia przyszła i położyła mi się nad głową 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 07, 2019 12:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Nie wiem co się dzisiaj dzieje ale ja nie mogę się obudzić. Poszłam spać po 24 z Zuzią śpiącą mi na kołdrze w nogach. Obudziłam się po 2 i już zamiast Zuzi w tym miejscu leżała Pola. Obudziłam się kolejny raz parę minut po 6 i okazało się , że znów ze mną śpi Zuzia. Stwierdziłam , że nie zrobiłam nikomu nic złego żebym musiała tak wcześnie wstać więc poszłam spać dalej i spałam do 10. Wstałam , dałam dziewczynkom jeść a ponieważ nie mogłam oczu otworzyć położyłam się znów i spałam tym razem z Polą do 12 . Za pól godz muszę zacząć się szykować do pracy a mnie nadal chce się spać i gdybym się znów położyła usnęłabym znowu.
Mróz dzisiaj u nas trzyma bo o 10 było - 9*C a teraz nadal jest - 5*C i słyszę jak przejeżdżające samochody chrzęszczą po oblodzonej jezdni.


ze mną wczoraj połozyły się wszystkie 3 kocice 8O , zwykle śpią Daisy i Elenka ,a tym razem nawet Rudzia przyszła i położyła mi się nad głową 8O

U mnie robią wymiankę. Raz śpi jedna, później druga tak żebym nigdy nie była sama.Z Poli to taka zazdrośnica się zrobiła i jak Zuzi poświęcam więcej uwagi to potrafi albo mnie capnąć albo Zuzię pogonić . Chociaż widzę , że nie raz chciałaby koło Zuzi poleżeć jak dawniej ale wtedy przeważnie Zuzia ucieka bo obawia się co tamta zrobi.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 0:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

a u mnie mrozik ledwie ledwie

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 08, 2019 1:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:a u mnie mrozik ledwie ledwie

Nie jest najgorzej . W sumie mrozik trochę jest ale nie ma wiatru .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 10:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ale ślisko :placz:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 10:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

i sypie...przynajmniej u nas
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 08, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Ale ślisko :placz:

Jak śnieg przykrył wczorajszy lód to nie dziwota , że ślisko. Ja jeszcze nie wychodziłam ale wszystko przede mną.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:i sypie...przynajmniej u nas

U nas też sypie i wszędzie biało.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:i sypie...przynajmniej u nas

U nas też sypie i wszędzie biało.


u mnie nie wszędzie biało, bo jeżdżą i sypia solą :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 08, 2019 10:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:i sypie...przynajmniej u nas

U nas też sypie i wszędzie biało.


u mnie nie wszędzie biało, bo jeżdżą i sypia solą :(

Szczerze to u mnie nie słyszałam by sypali czymkolwiek lub chociaż dozorca łopatą odśnieżył.
Widok z okna z przed chwili.

Obrazek
Sypie , wszędzie biało i zero odśnieżenia.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 11:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:i sypie...przynajmniej u nas

U nas też sypie i wszędzie biało.


u mnie nie wszędzie biało, bo jeżdżą i sypia solą :(

Szczerze to u mnie nie słyszałam by sypali czymkolwiek lub chociaż dozorca łopatą odśnieżył.
Widok z okna z przed chwili.

Obrazek
Sypie , wszędzie biało i zero odśnieżenia.



z okna to ładnie wygląda i z ciepłego mieszkania, chodzić po tym to juz nie tak fajnie :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 08, 2019 11:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No właśnie :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 11:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zwłaszcza jak pod tym śniegiem leżą grudy lodu .
Wczoraj jak wracałam wieczorem do domu to bardzo musiałam uważać bo na tych koleinach można było tak pięknie sobie nogę skręcić .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 08, 2019 12:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas przestał padać śnieg wczorajszy, deszcz poranny też
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 08, 2019 14:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:U nas przestał padać śnieg wczorajszy, deszcz poranny też

Fakt, jest chłodna jesień
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości