Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 23, 2019 20:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 20:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

W sumie ciekawy patent z kubkiem.
Przetestuję ale znając życie to Coco sobie będzie chlapać o tak to się skończy

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro sty 23, 2019 20:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:W sumie ciekawy patent z kubkiem.
Przetestuję ale znając życie to Coco sobie będzie chlapać o tak to się skończy

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Pola też czasami łapkę wkłada , moczy i zlizuje wodę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 21:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Już po 21 więc powoli się zbieram. Muszę chwilę wcześniej iść żeby jeszcze coś sobie na noc kupić - coś do jedzenia i jakiegoś energetyka. Oczywiście teraz to chętnie bym spac poszła a nie do pracy ale damy radę bo nocki nie są takie złe.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 21:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

To spokojnej nocki. Trzymaj się.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG


Post » Czw sty 24, 2019 7:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nocka jakoś zleciała. Było dużo roboty jak zwykle ale jakoś minęło. Dziś byłam z główną kierowniczką . Ona ogarniała wszystkie wystawki ( likwidowała niepotrzebne albo te które nie ciekawie już wyglądały ) , zrobiła plakaty, poroznosiła je, porozwieszała promocyjne plakaty a ja robiłam całą gazetkę czyli rozłożyłam ponad 3500 fiszek z promocyjnych na zwykłe, ze zwykłych na promocyjne , założyłam stopery promocyjne i inne oznaczenia jedyne czego nie zrobiłam to gazetki na mięsie. Pomyślałam , że wcale nie muszę się zabijać skoro one od rana są we dwie na stoisku więc dadzą radę. Swego czasu było , że albo ja ( bo jako jedyna pracuję tylko po południu ) zostawałam do północy by zrobić gazetkę albo ostatnio gazetkę robiła ta co przychodziła od rana w czwartek . Od początku roku robiłam im gazetki jak skończyłam na sklepie ale wtedy kierownik z którym pracowałam zmieniał fiszki razem ze mną a dziś było inaczej więc po prostu nie zdążyłam zrobić i już.
Oczywiście foch już był ale powiedziałam , że nie będę się przejmować i tyle.
Jak przyszłam do domu poszłam jeszcze wyrzucić śmieci do zsypu bo do tej pory był zapchany i z całym tałatajstwem trzeba było biegać do śmietnika zewnętrznego. Panowie sprzątający nie byli w stanie poradzić sobie z przepchaniem zsypu więc musiano do tego celu zatrudnić firmę zewnętrzną. Długo to trwało bo ponad dwa tygodnie ale w końcu działa. Podejrzewam , że któryś z sąsiadów bez wyobraźni wpakował do zsypu obcięte gałęzie choinki które uwięzły w rurze zsypowej i zapchały zsyp.
Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.
Ja też po śniadanku i powoli zbieram się do snu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 24, 2019 8:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miłego spania, oby nikt go nie zakłócał.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 24, 2019 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.

Osiewiec można z tymi naszymi kotami :strach:
Ja w sobote właśnie mam w planach się farbować bo już jestem meeega siwa...
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 10:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.

Osiewiec można z tymi naszymi kotami :strach:
Ja w sobote właśnie mam w planach się farbować bo już jestem meeega siwa...



z powodu kotów?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 10:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.

Osiewiec można z tymi naszymi kotami :strach:
Ja w sobote właśnie mam w planach się farbować bo już jestem meeega siwa...



z powodu kotów?

z powodu wieku i dziedziczenia genów :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 11:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.

Osiewiec można z tymi naszymi kotami :strach:
Ja w sobote właśnie mam w planach się farbować bo już jestem meeega siwa...



z powodu kotów?

z powodu wieku i dziedziczenia genów :smiech3: :smiech3: :smiech3:


jakiego wieku 8O
setki przeciez nie masz :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 11:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia dzisiaj zwymiotowała takim brązowym płynem z kłaczkami i podejrzewam , że podrażniła wątróbkę ( stąd jej brak apetytu ). Dostała Hepatiale do pysia i w końcu zjadła trochę musika z lekarstwem. Pola swojego nie ruszyła za to napchała się chrupkami.

Osiewiec można z tymi naszymi kotami :strach:
Ja w sobote właśnie mam w planach się farbować bo już jestem meeega siwa...



z powodu kotów?

z powodu wieku i dziedziczenia genów :smiech3: :smiech3: :smiech3:


jakiego wieku 8O
setki przeciez nie masz :mrgreen:

No każdy siwieje w innym wieku. nie muszę mieć setki żeby miec łeb siwy gdzie nie gdzie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 13:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zaczęłam siwieć mając 20 lat.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 24, 2019 14:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Miłego spania, oby nikt go nie zakłócał.

Dziękuję Małgosiu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości