Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Sob lis 17, 2018 11:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Czy ma ktoś ochotę na bon na 100 zł zniżki przy zakupach za 200 zł w Hom&You bo mam ważny do 2.12.18 ?
Gdyby ktoś planował świąteczne zakupy to bardzo proszę o kontakt na Pw to podam nr bonu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 17, 2018 12:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś Zuzia odmówiła współpracy . Ani nie zjadła tabletki w kabanosku który wczoraj wieczorem chętnie zjadła ani w śniadanku którego nie ruszyła wcale. Siedzi w drapaku i śpi. Dam jej teraz spokój a wieczorem dam jej drugą połówkę strzykawką jeśli to jedyny sposób.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 17, 2018 21:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sabci też wszystko musiałam podawać w strzykawce, bo tabletki połknąć nie chciała. teraz gorzej, bo przez to, co uraża w pysiu, to i strzykawka nie da się zastosować. Tylko zastrzyk, nic do pysia :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie lis 18, 2018 1:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuzia się wycwaniła i już kabanosków nie chce ...........znaczy kabanoski chce ale bez nadzienia. Niestety tabletki wypluwa. Mam nadzieję , że nic się nie stanie jeśli dzisiejszą dawkę pominiemy ale od jutra strzykawka idzie w ruch. Jedynie Hepatile udało mi się wstrzyknąć bezpośrednio do pysia.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 18, 2018 7:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

No z dawaniem kotom leków jest problem. Cwamy Zuzinek nie da się Pańci bez końca oszukiwać. Może spróbować w czymś innym? Ryba, masełko? U mnie tabletki na siłę niestety o ile uda mi się kota złapać. Na szczęście na razie nic nie muszę podawać bo :strach:

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 18, 2018 10:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuzia zacznij współpracować kochanie, to dla Twojego dobra :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 18, 2018 10:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Zuzia zacznij współpracować kochanie, to dla Twojego dobra :1luvu:

:kotek: :ok: :ok:
Wiem co to podawanie tabletek, Migotka jest taką cwaniara a do tego walczy jak leica. Hugo i Pusia dadzą się oszukać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 18, 2018 10:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zuzia się wycwaniła i już kabanosków nie chce ...........znaczy kabanoski chce ale bez nadzienia. Niestety tabletki wypluwa. Mam nadzieję , że nic się nie stanie jeśli dzisiejszą dawkę pominiemy ale od jutra strzykawka idzie w ruch. Jedynie Hepatile udało mi się wstrzyknąć bezpośrednio do pysia.


bo kot w pewnym momencie stwierdza, że mu nic nie jest to i przestaje współpracować :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 18, 2018 10:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aga66 pisze:No z dawaniem kotom leków jest problem. Cwamy Zuzinek nie da się Pańci bez końca oszukiwać. Może spróbować w czymś innym? Ryba, masełko? U mnie tabletki na siłę niestety o ile uda mi się kota złapać. Na szczęście na razie nic nie muszę podawać bo :strach:

Raczej w niczym innym jej nie da rady podać bo ona ryb nie jada a masełko to tylko z kanapki. Z trzech kawałeczków kabanosa wybrała i zjadła właśnie ten jeden bez nadzienia.
U nas do tej pory też nie bylo powodów podawać cokolwiek z leków. Tablety na robale dostawały w lecznicy jak byłyśmy na przeglądzie i fajrant. Ja juz gorączki dostaję na myśl co to będzie z Polą jak kiedyś coś trzeba jej będzie podać. :strach: :strach: :strach:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 18, 2018 10:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
aga66 pisze:No z dawaniem kotom leków jest problem. Cwamy Zuzinek nie da się Pańci bez końca oszukiwać. Może spróbować w czymś innym? Ryba, masełko? U mnie tabletki na siłę niestety o ile uda mi się kota złapać. Na szczęście na razie nic nie muszę podawać bo :strach:

Raczej w niczym innym jej nie da rady podać bo ona ryb nie jada a masełko to tylko z kanapki. Z trzech kawałeczków kabanosa wybrała i zjadła właśnie ten jeden bez nadzienia.
U nas do tej pory też nie bylo powodów podawać cokolwiek z leków. Tablety na robale dostawały w lecznicy jak byłyśmy na przeglądzie i fajrant. Ja juz gorączki dostaję na myśl co to będzie z Polą jak kiedyś coś trzeba jej będzie podać. :strach: :strach: :strach:


lepiej żeby nie było takiej potrzeby
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 18, 2018 10:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Zuzia zacznij współpracować kochanie, to dla Twojego dobra :1luvu:

Ciągle jej to powtarzam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 18, 2018 11:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Moli25 pisze:Zuzia zacznij współpracować kochanie, to dla Twojego dobra :1luvu:

:kotek: :ok: :ok:
Wiem co to podawanie tabletek, Migotka jest taką cwaniara a do tego walczy jak leica. Hugo i Pusia dadzą się oszukać.

Dobrze , że Zuzia przy rozwiązaniach siłowych nie stawia tak bardzo oporu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 18, 2018 11:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia się wycwaniła i już kabanosków nie chce ...........znaczy kabanoski chce ale bez nadzienia. Niestety tabletki wypluwa. Mam nadzieję , że nic się nie stanie jeśli dzisiejszą dawkę pominiemy ale od jutra strzykawka idzie w ruch. Jedynie Hepatile udało mi się wstrzyknąć bezpośrednio do pysia.


bo kot w pewnym momencie stwierdza, że mu nic nie jest to i przestaje współpracować :(

Wczoraj chyba właśnie jej coś było bo była przygaszona i zaszyła się w drapaku tubie na samym dole żebym jej nie wyciągnęła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Meteorolog1, zuzia115 i 109 gości