Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: Eutychiusz razy dwa :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 06, 2020 20:53 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Właśnie! Wciąż mnie zachwycają!

Miło mi, że się czarne opuszki podobają :)

Brzuszek wprawdzie wolałam nieco szczuplejszy, ale nie będę się czepiać, bo ja też jakoś nie szczupleję ostatnio :mrgreen:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lip 06, 2020 21:10 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Nul pisze:Właśnie! Wciąż mnie zachwycają!

Miło mi, że się czarne opuszki podobają :)

Brzuszek wprawdzie wolałam nieco szczuplejszy, ale nie będę się czepiać, bo ja też jakoś nie szczupleję ostatnio :mrgreen:

8O 8O 8O :evil:
No co Ty??? Brzusiu jest akurat ♥️
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Wto lip 07, 2020 6:45 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Feliś jest piękny :1luvu: I jest dużo futra do głaskania :)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 07, 2020 6:58 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Nul pisze:A tu mały koci zdrajca - na kolanach koleżanki Felinor Pierwszy Wspaniały się prezentuje :) Ona go nie zmuszała, sam wlazł i się przymilał, aż w końcu wystawił podwozie i dawaj miziaj! :)

Obrazek

No kocham kota :)


moze biedny zaniedbany, nie głaskany :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72754
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 07, 2020 20:15 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Cudnie wygląda! Widać że szczęśliwy zadowolony i zrelaksowany!! Tak trzymać!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto lip 07, 2020 21:31 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

lucas 2014 pisze:
Nul pisze:Właśnie! Wciąż mnie zachwycają!

Miło mi, że się czarne opuszki podobają :)

Brzuszek wprawdzie wolałam nieco szczuplejszy, ale nie będę się czepiać, bo ja też jakoś nie szczupleję ostatnio :mrgreen:

8O 8O 8O :evil:
No co Ty??? Brzusiu jest akurat ♥️
Lucas 2014


O dzięki Ci, Lucasie! :201461

SabaS pisze:Feliś jest piękny :1luvu: I jest dużo futra do głaskania :)


No tak - co prawda z tym głaskaniem brzusia to wolę ostrożnie, ale rzeczywiście jest co głaskać! :)

mir.ka pisze:
Nul pisze:A tu mały koci zdrajca - na kolanach koleżanki Felinor Pierwszy Wspaniały się prezentuje :) Ona go nie zmuszała, sam wlazł i się przymilał, aż w końcu wystawił podwozie i dawaj miziaj! :)

No kocham kota :)


moze biedny zaniedbany, nie głaskany :placz:

Ojejej, chyba się muszę tym zająć, dogłaskać, dopieścić... Biedaczyna... :D

PixieDixie pisze:Cudnie wygląda! Widać że szczęśliwy zadowolony i zrelaksowany!! Tak trzymać!

OK, będziemy go tak trzymać :mrgreen:

A dzisiaj byliśmy z Felisiem powtórzyć badanie krwi, które kiedyś wyszło z lekkim odchyłem (niespecjalnie niepokojącym, bo pani wetka powiedziała, że to prawdopodobnie jeszcze efekt po lekach, które wcześniej miał miau miau, no ale należało sprawdzić po odczekaniu) - i tadam! Wyniki książkowe, wszystko super, serducho osłuchane i jest jak dzwon i baaardzo nas to ucieszyło! Zmartwił mnie za to wynik wagi... Nie dośc, ze nie jestem w stanie go odchudzić, to jeszcze Kosmos się rozszerza bezustannie... Pani wetka stwierdziła, ze taką ma przemianę materii... A ja stwierdzam, ze nie potrafię go zachęcić do zabawy...

A może... skoro odchudzanie daje efekt odwrotny, może powinnam go zacząć tuczyć??? I wtedy właśnie schudnie??? Nie no, żartowałam, nie będę tuczyć koteła....

No nic, oby był zdrowy! I Wy też, goście Szanowni! :) Miau :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lip 07, 2020 23:23 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

On wcale nie jest gruby. Zobaczyłabyś moją Calineczkę :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60236
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 08, 2020 7:12 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Nul pisze:
lucas 2014 pisze:
Nul pisze:Właśnie! Wciąż mnie zachwycają!

Miło mi, że się czarne opuszki podobają :)

Brzuszek wprawdzie wolałam nieco szczuplejszy, ale nie będę się czepiać, bo ja też jakoś nie szczupleję ostatnio :mrgreen:

8O 8O 8O :evil:
No co Ty??? Brzusiu jest akurat ♥️
Lucas 2014


O dzięki Ci, Lucasie! :201461

SabaS pisze:Feliś jest piękny :1luvu: I jest dużo futra do głaskania :)


No tak - co prawda z tym głaskaniem brzusia to wolę ostrożnie, ale rzeczywiście jest co głaskać! :)

mir.ka pisze:
Nul pisze:A tu mały koci zdrajca - na kolanach koleżanki Felinor Pierwszy Wspaniały się prezentuje :) Ona go nie zmuszała, sam wlazł i się przymilał, aż w końcu wystawił podwozie i dawaj miziaj! :)

No kocham kota :)


moze biedny zaniedbany, nie głaskany :placz:

Ojejej, chyba się muszę tym zająć, dogłaskać, dopieścić... Biedaczyna... :D

PixieDixie pisze:Cudnie wygląda! Widać że szczęśliwy zadowolony i zrelaksowany!! Tak trzymać!

OK, będziemy go tak trzymać :mrgreen:

A dzisiaj byliśmy z Felisiem powtórzyć badanie krwi, które kiedyś wyszło z lekkim odchyłem (niespecjalnie niepokojącym, bo pani wetka powiedziała, że to prawdopodobnie jeszcze efekt po lekach, które wcześniej miał miau miau, no ale należało sprawdzić po odczekaniu) - i tadam! Wyniki książkowe, wszystko super, serducho osłuchane i jest jak dzwon i baaardzo nas to ucieszyło! Zmartwił mnie za to wynik wagi... Nie dośc, ze nie jestem w stanie go odchudzić, to jeszcze Kosmos się rozszerza bezustannie... Pani wetka stwierdziła, ze taką ma przemianę materii... A ja stwierdzam, ze nie potrafię go zachęcić do zabawy...

A może... skoro odchudzanie daje efekt odwrotny, może powinnam go zacząć tuczyć??? I wtedy właśnie schudnie??? Nie no, żartowałam, nie będę tuczyć koteła....

No nic, oby był zdrowy! I Wy też, goście Szanowni! :) Miau :kotek:


a to ile waży waży ten niby tłusty kotek? o ile to nie jest tajemnicą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72754
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 08, 2020 14:08 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Hmmm...

6,3... ale przed zrobieniem kupki, bo zrobił dopiero po powrocie do domu :)

Może to była np. półkilowa kupka??? :)

Calineczko, uściski! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 08, 2020 15:04 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Nul pisze:Hmmm...

6,3... ale przed zrobieniem kupki, bo zrobił dopiero po powrocie do domu :)

Może to była np. półkilowa kupka??? :)

Calineczko, uściski! :)

Dziękuję :201461
Calineczka
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60236
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 09, 2020 22:15 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Przyszliśmy se zerknąć, bo czemu by nie :mrgreen: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pt lip 10, 2020 7:01 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Bo to fajny wątek jest :D

ewar

 
Posty: 54978
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 10, 2020 13:26 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Sierra pisze:Przyszliśmy se zerknąć, bo czemu by nie :mrgreen: .


A dzień dobry Sierra, miau miau :) A jakże, zapraszamy :)

Felisiu, popatrz, kto przyszedł! A, teraz leżakujesz koło odkurzacza? No dobrze, to potem Ci pokażę :) I pozostałym takoż :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 10, 2020 15:04 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Nul pisze:
Sierra pisze:Przyszliśmy se zerknąć, bo czemu by nie :mrgreen: .


A dzień dobry Sierra, miau miau :) A jakże, zapraszamy :)

Felisiu, popatrz, kto przyszedł! A, teraz leżakujesz koło odkurzacza? No dobrze, to potem Ci pokażę :) I pozostałym takoż :)


Feliś musi odkurzać? 8O 8O 8O 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72754
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 10, 2020 16:15 Re: Domniaczka Bezia u Bajki i Felisia: mały zdrajca :)

Na szczęście nie :) Jego zadanie polegało na położeniu się obok odkurzacza, żeby w mojej głowie przypadkiem nie pojawiła się mysl "odkurzamy" :) No przecież nie wezmę odkurzacza, obok którego leży KOT, prawda? :D Hm, w zasadzie to Feliś zwykle robi odwrotność odkurzania, prawda? Czyli na przykład rozsiewa kawałki siebie... albo na przykład gryzie karton na środku dywanu... :)

Ale gorrrąco... Teraz Felinor leży obok... polarnego niedźwiedzia z ewar-owego bazarku :) No super, upał jak nie wiem, a ten się przytula do misia :) A Bajka z gorąca dzisiaj sobie pości... Śniadanie było be, potem leżakowanie, potem nie przytupała na obiad, teraz leżakuje na parapecie... Feliks też się nie objadał, teraz wystawił koła do góry (obok tego misia), Bezia to samo - a ja również, bo w taki upał nie mam zamiaru ich zachęcać do zabawy :) Myślałam, że się nieco ruszą, kiedy otworzę zakamarki kredensu w celach sprzątaniowych - to atrakcja wszak, bo zwykle dostępu do wnętrza bronię całą sobą, więc lubią tam włazić, kiedy tylko zdybią okazję, ale nieee... przespały możliwość... Nie żeby to była ostatnia możliwość, wszystkiego tam jeszcze w tym wnętrzu nie zrobiłam, kobylaste jest... :)

No dobrze, słonce się chyba przysłoniło jakąś chmurką. Może nieco odetchniemy... A jutro ma być zimno... to znaczy relatywnie zimno, bym powiedziała :) Miau :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości