Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 06, 2019 21:33 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Dziękuję za miłe słowa :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Mnie absolutnie nie przeszkadza brak listew na ścianach, fuga na połowie podłogi czy niedoklejony kafelek. I ten podjazd też mi nie przeszkadza, problem w tym że firma jest umówiona na jego zrobienie + odwodnienie terenu. Przed domem stoi przyszykowana kostka, za którą już zapłacił wykonawca, tylko czeka na ułożenie. Tylko, że do tego trzeba dobrej pogody, więc nie wiemy, kiedy to nastąpi. A jak nastąpi, to trzeba będzie wyłożyć nie-wiem-dokładnie-ile tysięcy, a mamy odłożone na razie 4. Po mojej jutrzejszej wypłacie, jak uregulujemy rachunek za gaz, spłacimy troszkę karty kredytowej, troszkę odłożymy na podjazd i przy dobrych wiatrach zostanie nam 200 zł na tak zwane życie. A jeszcze trzeba bilet na pociąg mi kupić, Michał musi zatankować, a koty i pies muszą mieć co jeść.

Zgłosiłam się tutaj: https://goodcontent.pl/, w charakterze copywritera i tłumacza - mają 14 dni na odpowiedź i analizę próbki tekstów, zobaczymy. Wolałabym tłumaczenia z/na angielski, nie jest to dla mnie trudne, ale nie mam "twardych" kwalifikacji. Jeżeli jednak się uda, to za te tekściki zawsze jakaś kaska wpadnie, nie pogardzę. Uważam że mam szeroką wiedzę z wielu dziedzin i takie pisanie nie powinno być dla mnie uciążliwe.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 10:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Budowa to niestety worek bez dna.
Ale dacie radę :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lut 07, 2019 11:22 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Musimy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 11:29 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

MonikaMroz pisze:Budowa to niestety worek bez dna.
Ale dacie radę :ok:



wykończenie domu czy generalny remont też :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 07, 2019 11:40 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Wniosek z tego taki, że hajsu trzeba mieć zawsze.
Moja "rentka" jeszcze nie wpadła, ciekawe kiedy będzie.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 11:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:Budowa to niestety worek bez dna.
Ale dacie radę :ok:



wykończenie domu czy generalny remont też :(

Mama moja teraz zaczyna remont. Przenosi sie z futrami do mojego wujka do domku. Ciekawe jak koty to zniosą :strach: :strach: :strach:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lut 07, 2019 11:42 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Jak będzie przeniesienie zrobione z głową, to chyba bez szwanku i ofiar :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 11:44 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław pisze:Wniosek z tego taki, że hajsu trzeba mieć zawsze.
Moja "rentka" jeszcze nie wpadła, ciekawe kiedy będzie.


a kasy nigdy nie ma na tyle , żeby szybko wszystko zrobić i przewaznie trzeba wybierać co jest najpilniejsze :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 07, 2019 11:46 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:Wniosek z tego taki, że hajsu trzeba mieć zawsze.
Moja "rentka" jeszcze nie wpadła, ciekawe kiedy będzie.


a kasy nigdy nie ma na tyle , żeby szybko wszystko zrobić i przewaznie trzeba wybierać co jest najpilniejsze :(

Ja nie mam nic przeciwko, przecież nie o to chodzi, żeby wywalić X tysi na powiedzmy schody, a przez 3 miesiące jeść chleb ze smalcem. Który, swoją drogą, też taki tani nie jest :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 11:49 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:Wniosek z tego taki, że hajsu trzeba mieć zawsze.
Moja "rentka" jeszcze nie wpadła, ciekawe kiedy będzie.


a kasy nigdy nie ma na tyle , żeby szybko wszystko zrobić i przewaznie trzeba wybierać co jest najpilniejsze :(

Ja nie mam nic przeciwko, przecież nie o to chodzi, żeby wywalić X tysi na powiedzmy schody, a przez 3 miesiące jeść chleb ze smalcem. Który, swoją drogą, też taki tani nie jest :D


chleb czy smalec? :mrgreen:

żartuję oczywiscie


ja też mam nieustajacy remont domu, jeszcze wszystkiego nie zrobilismy przez prawie 11, a juz trzeba było poprawiać to co było zrobione na początku :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 07, 2019 12:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

O jeżu kolczasty...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 12:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław pisze:Jak będzie przeniesienie zrobione z głową, to chyba bez szwanku i ofiar :)

Nie wiem czy z glową bo mama często nie chce mnie sluchac jeśli chodzi o koty i potem jest jak jest.
Dopiero po 2 latach przyznała mi że mogla jednak oddać mi jednego kota. One osobno by o wiele lepiej funkcjonowały.
No teraz mamy Bagirę i na razie wziecie któregoś od mamy odpada.
Choć możliwe ze za jakiś czas wszystkie 3 bedą razem :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lut 07, 2019 12:13 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Przynajmniej będziesz miała kolorowo :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 07, 2019 16:07 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław, zwykły smalec niezdrowy!
Moja przyjaciółka robi wegetariański, pycha.
Przytul kota, to zawsze pomaga, zawsze. Na wszystkie smutki, poza smutkiem z powodu kociej choroby oczywiście.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lut 08, 2019 11:35 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Noo, wegetariański wymiata! I nie czuć łoju. Polecam :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości