Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 05, 2018 20:06 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Nam się popsuł troszku Skubi. Od 3 dni ma biegunkę i wymiotuje, był dziś na kroplówce, jutro idzie na badania krwi. Ogólnie jest wesoły i wygląda dobrze, nie kuli się ani nic takiego.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro gru 05, 2018 22:39 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Skubi, zdrowiej
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro gru 05, 2018 23:19 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

SQ dużo zdrowia chłopaQ :1luvu:

Jak domek?
Widać koniec już? :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw gru 06, 2018 7:54 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Tak, zdecydowanie jest już bliżej niż dalej.

Wczoraj Michał montował kabinę prysznicową na dole, a jego ojciec miał malować ściany. Tylko zanim poszedł to robić, postanowił się pobawić nowozamontowanym kranem. I tak się pobawił, że zostawił otwarty zawór i poszedł malować. A że jest głuchy, to nie słyszał że woda sobie kapie i kapie, a w końcu zalewa cała łazienkę... Odkrył to dopiero Michał, który wrócił z góry bo coś tam dokańczał. Oczywiście jaka była reakcja ojca,, gdy nakrzyczał na niego, a w domu żona go wyśmiała od idiotów? Tak, strzelił focha...


Na sobotę planujemy montaż wanny, szafki w naszej łazience i umywalek. I znów będziemy tam spać, mam nadzieję, że ogrzewanie nie zwariuje.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw gru 06, 2018 8:04 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:Tak, zdecydowanie jest już bliżej niż dalej.

Wczoraj Michał montował kabinę prysznicową na dole, a jego ojciec miał malować ściany. Tylko zanim poszedł to robić, postanowił się pobawić nowozamontowanym kranem. I tak się pobawił, że zostawił otwarty zawór i poszedł malować. A że jest głuchy, to nie słyszał że woda sobie kapie i kapie, a w końcu zalewa cała łazienkę... Odkrył to dopiero Michał, który wrócił z góry bo coś tam dokańczał. Oczywiście jaka była reakcja ojca,, gdy nakrzyczał na niego, a w domu żona go wyśmiała od idiotów? Tak, strzelił focha...


Na sobotę planujemy montaż wanny, szafki w naszej łazience i umywalek. I znów będziemy tam spać, mam nadzieję, że ogrzewanie nie zwariuje.



a co jeszcze nie działa tak jak powinno?

jak Skubi sie czuje?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw gru 06, 2018 8:48 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Piec grzewczy co jakiś czas wyświetla błąd o tym, że nie może zapalić płomienia. Ale samo mu przechodzi, zapala się samoczynnie, kilka dni chodzi a potem znowu. Serwisant mówi, że to kwestia regulacji i trzeba poobserwować.

Skubi chyba lepiej, przespał noc bez żadnych niespodzianek na podłodze, rano jak wychodziłam to smacznie chrapał. Michał z nim pójdzie do weta przed pracą.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw gru 06, 2018 12:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Piesek już po kujach, jutro wyniki.

A nasz nowy oficjalny adres to Kasztanowa 30, 55-093 Borowa.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw gru 06, 2018 13:17 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

[quote="Ziemosław"]Kto chce kotki a kto fotki?
Obrazek
Widzę, że nie tylko mój chłopak siedzi tak byle jak i nie zwraca uwagi na tylne łapy i tak mu się rozkraczają :ryk: To urocze :D Aha i mój też ma taką większą zajęczą stopę. Zupełnie inną niż dziewczynki :mrgreen:
Jeżeli mogę coś poradzić to nie wypalaj tak kotkom oczu lampą błyskową :) To mocno oślepia. Może pomoże przestawienie trybu lampy na inny? Np redukcja czerwonych oczu.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt gru 07, 2018 18:03 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Byłoby fajnie, ale tylko takie mam opcje w telefonie i nie wiem czy któraś z nich robi redukcję. A lampę mam ustawioną w tryb automatyczny :)
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob gru 08, 2018 18:24 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

To może spróbuj na HDR bez lampy :)
Wczoraj robilam zdjecie z lampą i moje koty odwracaly glowy żeby im oczu nie wypalać i zaden nie ma wypalonych :) Twoje widocznie lubią potem chodzic takie niewidome, skoro tak się wpatrują w lampę :ryk: jednak dla zdrowia lepiej tak lampą nie wypalać :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom


Post » Sob gru 08, 2018 21:54 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Wieści od nas :)

Skubi już zdrowy, wszystko z nim dobrze :)

Kotki również :)

A my przywieźliśmy do Domku wszystkie moje graty kuchenne jeszcze z czasów mieszkania samej, i okazało się, że rondelek, garnek i patelnia będą działać na indukcji :D czyli nie potrzebujemy już zestawu garnków pod choinkę :)

Ponadto kupiliśmy ławę w Biedronce (150 zł) i kolega jest w trakcie montażu szafek łazienkowych. Kończy w przyszłym tygodniu :)

A ja zaliczyłam pierwszy prysznic w łazience na dole :) teraz skręcamy ławę i popijamy wino :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie gru 09, 2018 10:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Ziemosław pisze:Wieści od nas :)

Skubi już zdrowy, wszystko z nim dobrze :)

Kotki również :)

A my przywieźliśmy do Domku wszystkie moje graty kuchenne jeszcze z czasów mieszkania samej, i okazało się, że rondelek, garnek i patelnia będą działać na indukcji :D czyli nie potrzebujemy już zestawu garnków pod choinkę :)

Ponadto kupiliśmy ławę w Biedronce (150 zł) i kolega jest w trakcie montażu szafek łazienkowych. Kończy w przyszłym tygodniu :)

A ja zaliczyłam pierwszy prysznic w łazience na dole :) teraz skręcamy ławę i popijamy wino :)


jak garnki były uzywane na kuchence gazowej to moga źle przylegać do kuchenki indukcyjnej, chyba , ze nie uzywałaś ich długo

adres ładny :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 10, 2018 21:38 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Za tydzień przeprowadzka - w sobotę my, w poniedziałek koty.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon gru 10, 2018 21:49 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Ziemosław pisze:Za tydzień przeprowadzka - w sobotę my, w poniedziałek koty.

A Scoobi :strach:
Zapomniałaś o psie 8O
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 60 gości