Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 22, 2019 13:38 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Uff. Ale dobre rozeznanie terenu przez Frania :ok:

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pon lip 22, 2019 13:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Gosiagosia pisze:Zachciało się gowniarzowi wycieczek krajoznawczych :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 22, 2019 13:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Dyktatura pisze:Dobrze, że Franio wrócił.
Mądry kotek. :201461
Strachu napędził nam wszystkim, ale stres i zszargane nerwy masz tylko Ty Madzia.
Przytulam Cię ciepło.
Ja kolegów bym już nie wpuściła. Jak Michał chce po nocach mecze oglądać to niech jedzie teraz do kolegów.

W pełni popieram. Są też puby dla kibiców, na pewno piłkę nożną wielu ogląda tam właśnie, więc może i boks można?

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 22, 2019 14:06 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Bardziej problematyczne wydaje mi się, że w takim pubie trzeba jednak trzymać pewien poziom zachowania, a w domu można zrobić przysłowiową wieś.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 22, 2019 14:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Ziemosław pisze:Bardziej problematyczne wydaje mi się, że w takim pubie trzeba jednak trzymać pewien poziom zachowania, a w domu można zrobić przysłowiową wieś.

Jeśli ktoś lubi robić wiochę, to nie u mnie. Raz zrobi - koniec znajomości

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 22, 2019 15:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Ziemosław pisze:Będą zachowane, od teraz kocia łapka na dworze nie postanie. Jak już będę miała na koncie więcej niż 10 zł, to zakupię towarzystwu 2 pary szelek i smycz z dwoma końcówkami, będą łazić razem.


Zobaczymy jaki wtedy będzie chojrak :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lip 22, 2019 16:53 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Frąklin. Duzia mię przeczytała że ucieknąłeś i na ścięście wróciłeś. Duzie to nie wią ale ja wię że potuptałeś w odwiedzenie do Chiko. Och, to takowe romątyczmne!
Ale wieś ty co? To jezd niebezspieczmne. Następną razą to ty nie tuptaj na łapciach ino zamów kotolota!
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lip 22, 2019 17:32 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Franklin, a powiesz jak było ? Ja dzisiaj na balkonie spałam, a wysoko mieszkamy i mogłam Ciebie nie zauważyć no i padało strasznie w nocy. Spać nie mogłam.
Ja nigdy sama nie poszłam. Ja w ogóle nigdzie nie chodzę. Duża mówi, że mam dożywotni szlaban.
Jak będziesz iść następnym razem to powiedz to ja jakoś wyjdę i będę Ciebie wypatrywać i miałkać głośno abyś mnie usłyszał.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6431
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon lip 22, 2019 18:53 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Ciesze się, że uciekinier w domu. Ale uważaj na niego - mogło mu się spodobać i będzie próbował znowu.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto lip 23, 2019 4:33 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Z szelkami też trzeba uważać. Jak już, to stosuje się coś w rodzaju uprzęży, bo nie zwyczajne szelki.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 23, 2019 21:42 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

MB&Ofelia pisze:Frąklin. Duzia mię przeczytała że ucieknąłeś i na ścięście wróciłeś. Duzie to nie wią ale ja wię że potuptałeś w odwiedzenie do Chiko. Och, to takowe romątyczmne!
Ale wieś ty co? To jezd niebezspieczmne. Następną razą to ty nie tuptaj na łapciach ino zamów kotolota!
Mała Ciorna Carmen

Carmenku, Ty to wiesz naprawdem jak było. Mówiłem mamie, że się bałem i było mi zimno i mokro. Ale ona tylko płaka i płaka i nic mię nie rozumie.

Chikita pisze:Franklin, a powiesz jak było ? Ja dzisiaj na balkonie spałam, a wysoko mieszkamy i mogłam Ciebie nie zauważyć no i padało strasznie w nocy. Spać nie mogłam.
Ja nigdy sama nie poszłam. Ja w ogóle nigdzie nie chodzę. Duża mówi, że mam dożywotni szlaban.
Jak będziesz iść następnym razem to powiedz to ja jakoś wyjdę i będę Ciebie wypatrywać i miałkać głośno abyś mnie usłyszał.
Chiko

Masz racje Chiko żę nie chodzisz, nie ma co. Kłuje w łapki i zimno i się można bojać, i nikt nie daje amciu, wyobrarzasz sobie?!
Ja umiem głośno miałkać, jak Ty też to na pewno siem usłyszymy.
Franklin Obierzyświat

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lip 24, 2019 18:27 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Frąklin. Ja wię że tam poza domcię jezd niebezspieczmnie i zimno i głodmno. Bo ja kiedyś dawno dawno byłam bezdomciowa :cry: To było okropeczne! I nadal się czasami bojam jak mię się cosik przypomni :strach: :cry:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lip 24, 2019 18:31 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

A co kłuje w łapki ? Taka zielona trawa ? To ja już lubię, a leżeć to w ogóle i najlepiej jak jest lekki wiatr to wtedy tak sobie wącham powietrze na leżąco i nie muszę wstawać.
Duża mnie czasem zabiera jak gdzieś jedzie i zawsze jakiegoś odludzia szuka żebym mogła z nią wyjść i posiedzieć i żeby mnie nikt nie denerwował.
A Franklin jak wróciłeś skoro nie wychodziłeś nigdy ? Poczułeś jedzonko czy jak Duża płakała ?
Chiko

Chikita

 
Posty: 6431
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 25, 2019 18:07 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

aga66 pisze:Bransoletka śliczna.


Kochana, doszły mi jeszcze takie koraliki - duże i ciężkie, leciutkie brokatowe i malutkie szklane. Czy przygotować Ci z nich jeszcze jakieś propozycje? :)
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lip 25, 2019 18:26 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Frani wr

Takie ja nabyłam <3 Obrazek

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości