Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 08, 2018 21:13 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Nie wiem czy powinnam to pisać, najwyżej skasuję, ale po prostu muszę się z kimś podzielić bo nie wytrzymam.

Pojechaliśmy na weekend do kuzyna pod Poznań. Kto mnie zna ten wie, że piję bardzo mało lub wcale. Tymczasem to towarzystwo od alkoholu nie stroni. Tym bardziej, że zjechała się dalsza część rodziny i znajomi... Oprócz dzieci jestem jedyną trzeźwą osobą. Kupiłam 1 piwo żeby mi dali spokój, ale nie. Jedna dziewczyna próbowała mnie namawiać do wypicia z nią toastu, kuzyn kuzyna na siłę zrobił mi drinka, kuzyn "gospodarz" oraz jego ojciec (brat mojego teścia) próbowali zmusić mnie do tańczenia, nie przyjmując do wiadomości że NIE TAŃCZĘ I NIE PIJĘ.

Tak, wiem że nie jestem wyluzowana. Wiem, że tak wyglądają "rodzinne imprezy". Wiem, że dla nich jestem sztywniakiem, dziwakiem i nie wiem czym jeszcze. Wiem, że śmieją się ze mnie i obgadują, a Michałowi "mnie" współczują bo przecież on taki imprezowy a ja nie. No jak można nie lubić discopolo i Sławomira?

Wiem to wszystko ale nikomu się, za przeproszeniem: kurka wodna jego mać, nie będę tłumaczyć, dlaczego nie piję. A jestem do tego zmuszana. W dupie mam, że twój mąż leży nawalony pod stołem, a jej jeszcze chleje. Nie obchodzi mnie, że przyjeżdżasz tu raz na rok, a tamten obok jeszcze rzadziej. Moim obowiązkiem jest zadbanie o siebie i moją drugą połówkę, finito.

Czy ktoś mnie rozumie?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob wrz 08, 2018 21:32 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ja :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob wrz 08, 2018 21:34 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Dziękuję :( ja sama nie rozumiem już nic...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob wrz 08, 2018 21:47 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

:201461 :201461 :201461
Ja rozumiem że rodzina męża może podnieść cisnienie..... I to w ch... wysoko :evil:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 08, 2018 21:48 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Madzia niektorych zachowan nie przeskoczysz
Najwazniejsze w tym wszystkim sa Twoje relacje z Michalem a nie to co mysli jego rodzina
To z nim sie bedziesz zenic. I najwazniejsze zeby on akceptował Cie taka jaka jestes :ok: :1luvu: bo ma tym milosc polega. Wiesz ze druga osoba ma wady ale umiesz je zakryc miloscia
To ze nie pijesz nie znaczy ze dretwa jestes. Inteligentni ludzie umieja sie bawic bez alkoholu :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie wrz 09, 2018 7:28 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ja już Ci Kochanie mówiłam Ty jesteś inny level.
Książki, wykształcenie, elokwencja, teleturnieje, ogromna wiedzą w różnych tematach.
Opisane sytuację i te o których wiem to nie jesteś Ty i czasami się zastanawiam co Ty tam robisz :wink:
Twojego m nie znam, ale domniemac mogę że jest taki jak Ty.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 09, 2018 7:44 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ziemosław pisze:Dziękuję :( ja sama nie rozumiem już nic...


a co masz rozumieć?

przecież nie będziesz zniżać sie do ich poziomu

jesteś jaka jesteś i tak trzymaj :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 09, 2018 9:58 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ja proponuję tam nie jeździć :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie wrz 09, 2018 11:00 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

8O
Madzia współczuję szczerze.
Właśnie dlatego nie lubię wesel. Chlanie na umór i tańczenie przy disco polo. Dla nas zazwyczaj kończy się to siedzeniem przy stole i ewentualnie raz na jakiś czas, na moment, wyjdziemy na parkiet (jak akurat pojawi się coś odmiennego od disco polo, np. rock&roll "Let's twist again").
Wśród rodziny Ł. jesteśmy parą rozkapryszonych dziwaków, u mnie w rodzinie jest więcej osób naszego pokroju, więc mało kto się dziwi (zazwyczaj stare ciotki, bo wujków nie koniecznie to obchodzi - oni chleją). :roll:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 09, 2018 11:33 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Jak dobrze, że w naszej rodzinie wszyscy są odmieńcami. Lubimy wino, rozmowy, a jak tańce to przy starych dobrych przebojach. Wczoraj "skonsumowaliśmy" nasz prezent na dzień Matki i Ojca, bilety na koncert Urszuli Dudziak. Córki się szarpnęły 1 rząd w opera na środku. Dzisiaj wyprawia swoje urodziny dla rodziny. To obiad z kawą. I wiem co dostanie w prezencie, mąż już teraz dostanie chociaż urodziny ma za miesiąc. Od córek bilety na Koncert Noworoczny od moich Rodziców, bilety na Daukszewicza. Reszta rodziny tradycyjne dobra książka lub płyta. Idę stół szykować, potrawy już gotowe.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Nie wrz 09, 2018 12:22 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Jakie potrawy? Głodna jestem
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie wrz 09, 2018 12:44 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Dzisiaj od rana towarzyszą mi odgłosy hodowli drobiu ozdobnego.

Ciotka Michała, która wczoraj była w pracy na nocce, zaczęła mnie rano zagadywać. Pytanie, które mnie rozwaliło na łopatki: Magda a ty się nie boisz na tą wieś się wyprowadzać? Przecież tylko Michał ma prawo jazdy a to daleko od miasta? Mówię, że nie, bo mamy tam dobre połączenia pociągiem, od biedy autobusem. Odpowiedź: no ale na to trzeba czekać (!) a tu wsiadasz i jedziesz...

Naprawdę musiałam się powstrzymać od powiedzenia, że auto też może się zepsuć, najgorzej jak na środku drogi, i wtedy leżysz i kwiczysz. Ale oni tu mają 4 samochody fundowane przez 500+...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 13:25 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Taka ciekawostka z obiadu.

3 dzieci, ich rodzice, dziadek i my. Byliśmy jedynymi osobami jedzącymi obiad za pomocą noża i widelca. Inni jedli samym widelcem, wspomagając się palcami...

Michał pyta kuzynki czemu nie używa noża? Odpowiedź: a co ja jestem, w restauracji? :|

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 13:53 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

W jakim wieku ta kuzynka?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie wrz 09, 2018 13:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

30+

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 321 gości