Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 09, 2018 14:04 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ziemosław pisze:Taka ciekawostka z obiadu.

3 dzieci, ich rodzice, dziadek i my. Byliśmy jedynymi osobami jedzącymi obiad za pomocą noża i widelca. Inni jedli samym widelcem, wspomagając się palcami...

Michał pyta kuzynki czemu nie używa noża? Odpowiedź: a co ja jestem, w restauracji? :|


Wleziemy z buciorami, bo my tak lubimy z pierdem 8)

Tekst z restauracją przereklamowany... Ja ostatnio będąc u dalszej rodziny na obiadku zapytałam dlaczego tylko ja mam pełen komplet sztućców i tutaj odpowiedź mnie zaskoczyła do tego stopnia, że riposty mi zabrakło... sztućce są tylko dla gości, bo zestaw był bardzo drogi i nie używają, bo nie chcą zniszczyć.

A na pijaństwo dam Tobie patent- do kieliszka zamiast wódki nalewam Sprite i udaje, że pije 8) dla wiarygodnego przekrętu potrzebna jest tylko osobista butelka "wódki". Przy okazji lansujesz się jaką masz mocną głowę 8)

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie wrz 09, 2018 14:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Witamy, Chikita, cieszymy się z odwiedzin i zapraszamy :) zanim jednak wbijemy na Twój wątek, jeszcze coś Wam opiszę.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 14:46 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Psy.

Dwa są - starszy Fafik i młody Marco. Półroczny samiec owczarka berneńskiego, kupiony za 300 zł z pseudo...

Psy mieszkają na podwórku, w budzie i na przestrzeni 3x2. Tam też się załatwiają, a sprząta się tam albo wcale, albo rzadko. Czasem są wypuszczane na podwórze, a wtedy Fafik ucieka i biega po całej wsi. Marco za to ładuje się do przydomowego oczka wodnego, po czym cały mokry wraca do zagrody.

Jak kocham psy, nie dotknę ich bo oba są brudne i śmierdzą. Żywione resztkami z obiadu i karmą z biedry (bo tam pracuje kuzynka).

Spacery? Nikt nie ma czasu. Dzisiaj wzięliśmy je do lasu, a półroczny pies zziajał się i nie miał siły po niecałych 500 metrach :(
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Nie wrz 09, 2018 15:16 przez Ziemosław, łącznie edytowano 1 raz

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 14:52 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Koty.

Przepiękne, tygrysia kotka i srebrny, acz ślepy, kocur. Oczywiście o sterylizacji nikt nie słyszał. Kotka 2 razy do roku ma młode. Dzieciaki mają radochę, porozdaje się po znajomych i jest gitara. Koty również nie są wpuszczane do domu. Żywione są tym co psy, ale dla kotów. Dramatycznie mi smutno... Kot tu jest traktowany jako łapacz myszy a nie zwierzę domowe. 80% mojego czasu poświęcam tym bidakom, raz że wolę ich towarzystwo od ludzi, dwa - oprócz mnie nikt nawet nie pomyśli się z nimi pobawić :(

Poniżej najmłodsza kicia. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 15:06 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Dzieci.

Mieszkające tu są przepasione, wychowane na schabowych, McSyfie, KFC i inne. Głośne jak cholera i roszczeniowe, wypierają się wszystkiego. Najstarszy ma 12 lat- ten co u nas siedział tydzień. On ma wszystko "bardziej" - lepszego psa, lepszą konsolę, większy telewizor, większy samochód...

O ich rodzicach i znajomych napisałam wczoraj, więc tylko zapodam fotkę "kacowego" wyposażenia stołu. Pod stołem leży 5 flaszek po wódce.Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 15:14 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Sluczny kociak. Az go szkoda na taka biede
A pieski tez niczego sobie. Cudowne
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie wrz 09, 2018 15:17 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Kilka fotek domu i okolic. Do najbliższego sklepu trzeba jechać 10 minut samochodem.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 15:20 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Typowa polska wies.
Mojego Wowy rodzina na Ukrainie nieszka na takiej wsi. W sumie na jeszcze gorszej. Takich wsi na zadupiuuuuu to juz tu u nas nie ma. Myslenie 100 lat za murzynami. Nie ma co z takimi ludzmi gadac :roll: dla mnie wizyta u nich to byla meka i udreka.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie wrz 09, 2018 15:25 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

No to witaj w klubie :) my na szczęście już wracamy do domu.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 15:29 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

W sobotę rano wyłudziłam wizytę w zoo w Poznaniu. Duży teren, lesisty, z pięknym jeziorem na środku. Więcej łażenia niż zwierząt, ale i tak było warto :)ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 15:32 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Wczoraj i dziś w sąsiedniej wsi odbywały się zawody jeździeckie. Przeszłam się w ramach relaksu i udało mi się cyknąć parę fajnych fotek.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 17:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ziemosław pisze:Witamy, Chikita, cieszymy się z odwiedzin i zapraszamy :) zanim jednak wbijemy na Twój wątek, jeszcze coś Wam opiszę.


Nie mamy własnego wątku. Włóczymy się po cudzych 8)

Zawody jeździecckie sponsorowane przez zakłady mięsne... no no. Fach adekwatny do imprezy. Konina podobno smaczna jest :wink:
(żeby nie zostało źle zrozumiane- to taki czarny humor).

Ja to bym chciała mieszkać na takim zad.... daleko od ludzi, cywilizacji i wszystkiego. Mieć swoje poletko, jakieś zwierzątka i święty spokój.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie wrz 09, 2018 19:45 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Melduję się z domu. Scooby oszalał z radości, nawet Franio przyszedł na głaski :) a że nie miałam obiadu na jutro do pracy, to na kolację wjechała pizza i została w sam raz do wzięcia jako korpoobiadek :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 09, 2018 19:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Ziemosław pisze:Witajcie, witajcie :)
Poczekam jeszcze z fotorelacją na spóźnialskich :twisted:

Spóźnialska jak zwykle :mrgreen:
Chyba to mi już tak zostanie że się nie wyrabiam. :ryk: :ryk:
Fotorelacja zaliczona, zaległości w czytaniu nadrobione.
Pozdrawiamy :piwa:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 09, 2018 20:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3

Fajnie ze juz w domu :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 139 gości