Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 10, 2018 22:12 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Skubi na razie nie może, bo obok schodów kawałek podłogi się urywa (tam gdzie miała być antresola). Kotom to nie szkodzi, ale dla pieska jest niebezpieczne, a nie mamy barierki jeszcze.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto gru 11, 2018 7:24 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Będzie tęsknić biedaczek
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto gru 11, 2018 8:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Lepiej, żeby potęsknił niż gdyby miał się uszkodzić. Poza tym będzie mieszkał z teściami a my będziemy wpadać, przyjdziemy na święta i zabierzemy go na Sylwestra bo w Borowej pewnie mniej będą strzelać niż we Wrocławiu.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto gru 11, 2018 9:35 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 11, 2018 9:39 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

mir.ka pisze:Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.

To jest pasta tylko do granitowego zlewu, czy np. też do wanien i umywalek?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto gru 11, 2018 9:42 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

MalgWroclaw pisze:
mir.ka pisze:Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.

To jest pasta tylko do granitowego zlewu, czy np. też do wanien i umywalek?


ona jest chyba tylko do zlewów granitowych, tak na niej pisze
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 11, 2018 9:58 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

mir.ka pisze:ona jest chyba tylko do zlewów granitowych, tak na niej pisze

dziękuję
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto gru 11, 2018 10:02 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

mir.ka pisze:Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.

Wypróbuję :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto gru 11, 2018 10:56 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.

Wypróbuję :)

A jaka to pasta, bo ja czyszczę płynem, chętnie wypróbuję.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Czw gru 13, 2018 21:59 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 D-Day.

D-Day coraz bliżej.

Na sobotę rano jesteśmy umówieni z kuzynem (tak, tym ze wsi), który swoim busem przewiezie nam wszystkie meble skitrane póki co w piwnicy. Także jutro po pracy czeka mnie składanie, pakowanie i zabezpieczanie.
Kuzyn również przewiezie nam drzwi, takie zwykłe z Castoramy za 100 zł - zamontujemy je w przedpokoju na dole, aby koty na razie tam nie wchodziły. Z dwóch powodów - w salonie wciąż są niezabezpieczone kable, a po drugie nosiłyby cały pył betonowo-kafelkowy na swoich małych łapeczkach do góry, gdzie już brudu nie chcemy. Jutro też odbieramy wykładzinę od pana, który sprzedaje używaną, aby ją pokroić i położyć na schody w celu redukcji noszenia brudu.

Także kotki przywieziemy dopiero po zamontowaniu drzwi, czyli w przyszłym tygodniu. Do tego czasu będą pod opieką teściów. Czyli w sumie teściowej.

Co jeszcze? Podjazd będzie robiony w poniedziałek, kostka i płyty ażurowe już są przywiezione i czekają na montaż. Kuchnia w pełni sprawna i działa, zarówno piekarnik jak i płyta. Lodówkę włączymy dopiero jutro bo na razie nie było potrzeby.

Od wtorku Michał ma już wolne więc będzie ostro działał z malowaniem i fugami w łazience na dole, założy nam kafelki w kuchni (o ile będziemy mieli $$ żeby je kupić; miało być szkło, ale kafelki wychodzą taniej).

Ja mam wolne dopiero od 22 grudnia, a 3 dni po nowym roku pracuję z domu. Oczywiście Sylwester również będzie w Domku.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt gru 14, 2018 9:52 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Mamy adr

Hannah12 pisze:
Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:Magda kupiłam te pastę do mycia zlewu granitowego, która Aga66 polecała u Ciebie i jest super. Ja przez 10 lat użytkowania zlewu przetestowałam różne środku i ta pasta jest najlepsza, dobrze czysci i ładnie pachnie. Polecam Ci.

Wypróbuję :)

A jaka to pasta, bo ja czyszczę płynem, chętnie wypróbuję.



taka https://www.googleadservices.com/pagead ... 7H0C1TBDZh
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 15, 2018 18:38 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 D-Day.

Meble przewiezione, na razie w bezładzie porozstawiane po pomieszczeniach. Michał robi drzwi a ja wstępne porządki :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob gru 15, 2018 21:40 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 D-Day.

Dzięki, wypróbuję.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Nie gru 16, 2018 6:22 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 D-Day.

Madzia. Powodzenia na nowej drodze życia :wink:, wszak dom nowy to może być i nowa droga. Teraz jeszcze ten dajament :lol: no już mógłby :smokin:

Piękny domek :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie gru 16, 2018 9:15 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 D-Day.

Moli25 pisze:Madzia. Powodzenia na nowej drodze życia :wink:, wszak dom nowy to może być i nowa droga. Teraz jeszcze ten dajament :lol: no już mógłby :smokin:

Piękny domek :1luvu:

Marta, kto wie, może dajamenty leżą pod choinką. ;)

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości