Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Czw wrz 20, 2018 14:19 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Siemanko :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw wrz 20, 2018 18:34 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Podłogi, okna, drzwi muszą być dobrej jakość i spełniać mieszkańców wymogi estetyczne. Meble można zawsze wymienić, dokupić itp.
My podczas remontu kapitalnego mieszkania nie wymieniliśmy drzwi i do teraz nie zabraliśmy się do tego. Fakt mamy niestandardowe drzwi jak na blok, bo mamy podłogę z belek sosnowych położoną na legarach. To daje niższe mieszkanie i kłopot z wymianą starych drzwi i tak sobie od 32 lat mieszkamy ze starymi :D

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Czw wrz 20, 2018 20:02 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Kiedy planujecie się wprowadzać? :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw wrz 20, 2018 22:03 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

W grudniu po południu :ryk: plan jest aby święta tam już spędzić, czy się uda - zobaczymy :piwa:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt wrz 21, 2018 13:21 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Franula + kartony = <3
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob wrz 22, 2018 13:34 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

:D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 22, 2018 14:38 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Jestem ciekawa jak się zachowają w nowym domku te Wasze kotki i Pieski :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 9:40 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Dzień dobry w ten jesienny dzień.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 9:47 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Dzień dobry :)

My znowu wyjechani na weekend, do drugiego kuzyna.

Do pewnego momentu wszystko było fajnie, jedliśmy i gadaliśmy, a Michał z kuzynem pili drinki. Poszliśmy się wykąpać, dalej spoko, dopóki kuzynowi nie zechciało się o 12 w nocy... jechać do klubu.

Czemu? Ano temu, że jego braciszek (ten drugi kuzyn o którym już pisałam), od rana wydzwaniał do niego z informacją, że on z żoną się wybierają do klubu o tej i tej godzinie i że MUSIMY do nich dołączyć... Problem w tym, że do tego klubu jest stąd około 20 kilometrów, a jedyną osobą, która mogłaby tam jechać, jest dziewczyna kuzyna, aktualnie w ciąży. Ja dzielnie jej asystowałam w odmowach, bo raz że 12 w nocy, dwa że ona w ciąży, trzy że kuzyn ledwie na nogach się trzymał... I tak dalej, i tak dalej. Ostatecznie po godzinie kłócenia się zasnął na dywanie w salonie...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 9:49 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Inny świat.
Nie mieszczący się w moich kategoriach absolutnie.
Współczuję Madzia.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 9:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Czyli stanęło na waszym , że nie pojechaliście.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 9:52 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Tak, nie pojechaliśmy. Michał jeszcze trochę pooglądał tv i zasnął, chrapał jak smok. A ja cieszę się, że nie mam prawa jazdy, bo inaczej Krzysiek mnie by męczył o robienie za kierowcę...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 9:58 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Moli25 pisze:Inny świat.
Nie mieszczący się w moich kategoriach absolutnie.
Współczuję Madzia.

W moich też... Wczoraj pogadałam z tą dziewczyną. Ona jest w tej rodzinie dłużej niż ja, opowiadała mi trochę "największe przeboje" jakich była świadkiem. I że zawsze przy odwiedzinach, pierwsze co się pojawia na stole to wódka.

Zapytałam czy mimo to nie zastanawia się nigdy, czy to ma sens? A ona powiedziała, że owszem, Krzysiek jej działa na nerwy, ale kiedy się poznali ona miała już córkę, która on traktuje jak swoją. Teraz nosi ich wspólne dziecko i ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze, w sensie że poprawi jakość ich związku.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 10:05 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Bagi w d

Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:Inny świat.
Nie mieszczący się w moich kategoriach absolutnie.
Współczuję Madzia.

W moich też... Wczoraj pogadałam z tą dziewczyną. Ona jest w tej rodzinie dłużej niż ja, opowiadała mi trochę "największe przeboje" jakich była świadkiem. I że zawsze przy odwiedzinach, pierwsze co się pojawia na stole to wódka.

Zapytałam czy mimo to nie zastanawia się nigdy, czy to ma sens? A ona powiedziała, że owszem, Krzysiek jej działa na nerwy, ale kiedy się poznali ona miała już córkę, która on traktuje jak swoją. Teraz nosi ich wspólne dziecko i ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze, w sensie że poprawi jakość ich związku.


Szkoda dziewczyny jeśli ma nadzieje na poprawę jeśli pojawi się dziecko. Przeważnie to nie zmienia nic a cierpi na tym najwięcej samo dziecko.
Rodziny się nie wybiera i grunt że Michał nie jest taki jak oni.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia, Nul i 77 gości