Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 17, 2019 20:18 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Kotki śliczne, tak im się błyszczą futerka. Zdziwiłam się, że Ty taka miłośniczka zdecydowanych kolorów pomalowałaś salon na jasny kolor. Ale może mebelki masz jakieś wymarzone i ten kolor Ci pasuje.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sty 17, 2019 20:55 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Masz na myśli kolor salonu na dole? Umowa jest taka, że dół jest teściów, a góra nasza. Jak sobie chcą prawie niewidoczne kolory to niech mają, my się nie wtrącamy :) a meble kuchniowe będą mieli też szare, popielate.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt sty 18, 2019 13:20 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ciekawe co by Tosia powiedziała jakby zobaczyła takiego Twojego czarnego kawalera :ryk:
Pięknie urządzone. A dojrzałam też płyn marki Cień. Wiesz, że Cień to wegańska firma? :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sty 18, 2019 14:19 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Si, wiem :) i dziękuję. Staram się, żeby wszystko do siebie pasowało :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob sty 19, 2019 11:16 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Obrazek


to wasi sąsiedzi?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 19, 2019 16:22 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Tak jest :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob sty 19, 2019 18:08 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Super masz sąsiadów.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 20, 2019 20:53 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Na naszym stawie rybnym zamarzła woda, więc dziś był spacerek po stawie :ryk: Skubi był na weekend i nie interesował się uskokiem w podłodze, więc mimo sprzeciwu teścia, zostaje z nami :)
ObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie sty 20, 2019 21:46 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Macie śnieg? 8O
Ja ani grama :D
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 20, 2019 22:23 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Trochę mamy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sty 21, 2019 18:25 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Dżem dobry :)

Skubi pojechał do Wrocławia, bo teściowa wczoraj zadzwoniła z tekstem: "Pies ma wracać do domu! ja już mu jedzenie ugotowałam!" także tego...

Ale ja nie o tym. Chciałam Wam opowiedzieć jak mnie sprzedawca na Allegro oszwabił, pierwszy raz mi się zdarzyło.

20 grudnia wieczorem
Kupujemy na allegro - sobie pod choinkę - 3 rzeczy od jednego sprzedawcy: młynek do kawy, maselniczkę oraz stojak na przyprawy.

21 grudnia po południu
Dzwoni telefon. Jak się okazuje, z tego sklepu. Gościu informuje, że ten przyprawnik to jest uszkodzony i go nie wyśle, a 2 rzeczy mu się nie opłaca dawać do paczkomatu, czy może wysłać bezpośrednio na adres? Tylko maila by prosił, z tym adresem i numerem konta do zwrotu za ten uszkodzony. Maila wysłałam na adres sklepu.

22 grudnia, przed południem
Maselniczka oraz młynek do kawy zostają dostarczone, ale do Wrocławia - nie do Borowej, mimo że taki adres podałam w mailu. Zwrotu brak, sprzedawca nie odbiera.

Kolejne dni
Zwrotu dalej brak. Po pomyłce (czy na pewno?) w adresie dostawy, napisałam kolejny mail myśląc, że ten pierwszy nie dotarł. O ja naiwna... Odpowiedzi od sprzedawcy brak. Założyłam więc dyskusję na Allegro, szczegółowo opisując problem. Po kilku upomnieniach od Allegro, sprzedawca się odezwał dopiero, jak zablokowali mu konto.

I tutaj pozwolę sobie wkleić dalszy ciąg dyskusji:
Sprzedawca www-astra-agd-pl: kupujący nie zgłosił do tej pory oficjalnie reklamacji.Czekamy.

Ja: Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że nie zamierzam zgłaszać reklamacji poprzez podany link. Po pierwsze, po zakupie Państwo skontaktowali się sami informując o uszkodzeniu jednego z produktów i oferując zwrot pieniędzy. Po drugie, napisałam mail z informacją o braku owego zwrotu na adres sklep@astra-agd.pl, a więc podany przez Państwa jako adres do kontaktu w sprawie reklamacji. Uważam więc sprawę za zgłoszoną i nie będę podejmować dalszych kroków, w związku z zaniedbaniem z Państwa strony.

Proszę o jak najszybsze dokonanie zwrotu.

Sprzedawca: W przypadku jakichkolwiek roszczeń klient ma określoną ścieżkę reklamacyjną wynikającą z przepisów prawa.Czy zamierza z niej korzystać to proszę wybaczyć wybór po stronie konsumenta.Tu nie o link chodzi tylko o formularz znajdujący się na stronie sklepu,a o który klient dopytywał.Proszę przy okazji o jedno:
proszę nie pisać nieprawdy,skąd niby miałbym wiedzieć o jakichkolwiek problemach z zamówieniem?


Ja: Szanowny Panie,
w załączniku znajdzie Pan zrzut ekranu z mojego telefonu o numerze 696******1, na który w dniu 21 grudnia wykonano połączenie z Państwa numeru - 793 727 570 (celowo podaję).
Podczas rozmowy trwającej 1 min i 25 sekund pracownik Państwa sklepu poinformował o uszkodzeniu produktu. Poprosił o podanie adresu dostawy (zamiast wysyłki Paczkomatem) oraz o numer rachunku do dokonania zwrotu produktu. Obie informacje wysłałam jeszcze tego samego dnia na adres mailowy Państwa sklepu.
Uprzejmie proszę o ustosunkowanie się do przedstawionych faktów, oraz jeszcze raz - o dokonanie zwrotu.

Tu po moim zawiadomieniu (w międzyczasie zgłosiłam sprawę do Programu Ochrony Kupujących w Allegro) odezwało się Allegro:
Kupujący ma prawo do reklamacji z tytułu rękojmi i może ją złożyć dowolnym sposobem, Sprzedający nie może uzależniać rozpatrzenia reklamacji od wypełnienia dodatkowych formularzy.
Z toku dyskusji wynika, że reklamacja została złożona telefonicznie a także tutaj w dyskusji.
Proszę więc Sprzedającego o odniesienie się do problemu i jeśli uzgodniono zwrot środków proszę o załączenie potwierdzenia realizacji zwrotu.


Znowu sprzedawca: O czym klient pisze,bo nie mogę pojąć.Czy rozmowa telefoniczna dowodzi że sprzedający domyślił się o uszkodzeniu przesyłki?
Wolne żarty.Ma klient protokół szkody czy nie posiada?
Nie ma dowolności w sprawach reklamacji,trzeba spełnić określone warunki.


I znowu Allegro:
www-astra-agd-pl Kupujący złożył reklamację tutaj za pośrednictwem dyskusji oraz mailowo dotyczącą otrzymania uszkodzonego produktu.

Jeśli przesyłka nie nosiła śladów uszkodzenia, Kupujący nie miał obowiązku weryfikowania jej przy przewoźniku. W takiej sytuacji roszczenia reklamacyjne kieruje bezpośrednio do Sprzedawcy, który ponosi odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie przesyłki na czas transportu. Ponadto, to na Sprzedawcy ciąży obowiązek udowodnienia, że w chwili wydania przedmiotu był on wolny od wad.

Proszę Sprzedającego o ostateczne wyjaśnienie sprawy.


Dzisiaj nastąpiło kolejne upomnienie. Jeżeli sprawa nie rozwiąże się (w co wątpię, sądząc po dotychczasowej postawie sprzedawcy) do jutra, do końca dnia, to Allegro poprosiło mnie o zgłoszenie sprawy na Policję. A wiecie, ile ten przyprawnik kosztował? Zawrotne 50 zł...

Także uważajcie na tego sprzedawcę. Po jego komentarzach widzę, że to nie jego pierwszy taki numer, aczkolwiek nie wiem, jak zakończyły się poprzednie.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sty 21, 2019 20:17 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Złodziejstwo, bez sensu kompletnie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 21, 2019 20:22 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Si. Poza tym gościu chyba źle mnie zrozumiał. Poinformował mnie (on, jego pracownik, kuzyn czy Tygrysek ze Stumilowego Lasu) o uszkodzeniu tego przyprawnika przed jego wysłaniem. Natomiast on się wypowiada tak, jakby przesyłka, która do mnie dotarła, była uszkodzona...

No cóż, chciałam uniknąć Policji, ale jak się nie da inaczej... Boję się tylko że gościu się wkurzy po złożeniu zawiadomienia, w końcu ma wszystkie moje dane :|

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sty 21, 2019 20:55 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Przykra sytuacja :(
Mam nadzieje ze rozwiąże się pozytywnie :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 21, 2019 20:57 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Dziękuję :) :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 120 gości