Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 17, 2018 18:08 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ogrzewanie jeszcze nie działa, ale lodówka jak najbardziej :)
ObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lis 17, 2018 19:06 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:Ogrzewanie jeszcze nie działa, ale lodówka jak najbardziej :)
ObrazekObrazek


no i kuchnia juz sie składa
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 17, 2018 19:34 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

mir.ka pisze:
aga66 pisze::ok: są. Wykończeniówka to worek bez dna i jeszcze trzeba mieć dobre ekipy coby nie popsuły. Biały zlew jest extra. Miałam na poprzednim mieszkaniu, teraz mam czarny dla odmiany. Madziu kupcie do białego zlewu taką pastę w tubce żeby usuwać rdzawe plamy bo zachodzi od wody. Czarny też zachodzi i też muszę szorować ale ja to nienormalna jestem. A jakie masz baterie do białego zlewu? też białe?



a co to za pasta? bo ja do mojego zlewu juz różne płyny próbowałam i efekty marne :( , ale ze zlewu i tak jestem zadowolona


Mireczko polecam firmy deante w słoiczku teraz jest. Na allegro kosztuje 27 zł. Trzeba wetrzeć i chwilę potrzymać i spłukać. Ładnie schodzą rdzawe plamy i sie nie odbarwia.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lis 17, 2018 19:38 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:
aga66 pisze::ok: są. Wykończeniówka to worek bez dna i jeszcze trzeba mieć dobre ekipy coby nie popsuły. Biały zlew jest extra. Miałam na poprzednim mieszkaniu, teraz mam czarny dla odmiany. Madziu kupcie do białego zlewu taką pastę w tubce żeby usuwać rdzawe plamy bo zachodzi od wody. Czarny też zachodzi i też muszę szorować ale ja to nienormalna jestem. A jakie masz baterie do białego zlewu? też białe?

Tak, jest biała bateria w zestawie.

Był fachowiec od podjazdu, za samo utwardzenie bez kostki powiedział 6 tysięcy - bolesne, ale akceptowalne. Czekamy na drugiego.

Hydraulikowi "coś" wypadło i będzie w poniedziałek...


6 tys. dużo za utwardzenie ale na parę lat wystarczy. Oby nie 10 jak u nas. Mam nadzieję, że na wiosnę już nam sie uda bo to ostatnie co nam zostało do zrobienia z dużych rzeczy. U nas do kostki jest 200 metrów.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 18, 2018 10:26 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Będą szafki górne?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 18, 2018 11:02 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

aga66 pisze:
mir.ka pisze:
aga66 pisze::ok: są. Wykończeniówka to worek bez dna i jeszcze trzeba mieć dobre ekipy coby nie popsuły. Biały zlew jest extra. Miałam na poprzednim mieszkaniu, teraz mam czarny dla odmiany. Madziu kupcie do białego zlewu taką pastę w tubce żeby usuwać rdzawe plamy bo zachodzi od wody. Czarny też zachodzi i też muszę szorować ale ja to nienormalna jestem. A jakie masz baterie do białego zlewu? też białe?



a co to za pasta? bo ja do mojego zlewu juz różne płyny próbowałam i efekty marne :( , ale ze zlewu i tak jestem zadowolona


Mireczko polecam firmy deante w słoiczku teraz jest. Na allegro kosztuje 27 zł. Trzeba wetrzeć i chwilę potrzymać i spłukać. Ładnie schodzą rdzawe plamy i sie nie odbarwia.


muszę ja sprawdzić, bo do tej pory tylko różne płyny stosowałam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 18, 2018 11:07 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

To super - widać , że prace postępują .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 18, 2018 11:12 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Moli25 pisze:Będą szafki górne?

Będą, okapowa na pewno i druga otwarta przycięta pod skos :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lis 18, 2018 11:14 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:Będą szafki górne?

Będą, okapowa na pewno i druga otwarta przycięta pod skos :)

Kuchenka będzie koło lodówki?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 18, 2018 11:14 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

A tak to wygląda od "korytarza":

Kolega zgodził się na - cytuję - upublicznienie swego szpetnego ryja w internetach :ryk:Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lis 18, 2018 11:18 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:Będą szafki górne?

Będą, okapowa na pewno i druga otwarta przycięta pod skos :)

Kuchenka będzie koło lodówki?

Między lodówką a płytą jest 30-cm szafka typu "cargo", widać jej korpus na zdjęciu. Potem w lewo indukcja wpuszczona w blat, poniżej piekarnik. Dalej zlew. Na rogu szafka systemowa narożna (widać dwie "nerki"), potem szafka z szufladami i kończy zabudowana zmywarka. Z kolei w wyspie będzie szafka z szufladami i ta koło lodówki półślepa na jakieś mniej używane graty. Całość pokryta blatem w kolorze kafli, między górą a dołem będzie szkło z oświetleniem LED. Musimy wybrać jeszcze jakiś szałowy obrazek pod szkło ;)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lis 18, 2018 11:29 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:Będą szafki górne?

Będą, okapowa na pewno i druga otwarta przycięta pod skos :)

Kuchenka będzie koło lodówki?

Między lodówką a płytą jest 30-cm szafka typu "cargo", widać jej korpus na zdjęciu. Potem w lewo indukcja wpuszczona w blat, poniżej piekarnik. Dalej zlew. Na rogu szafka systemowa narożna (widać dwie "nerki"), potem szafka z szufladami i kończy zabudowana zmywarka. Z kolei w wyspie będzie szafka z szufladami i ta koło lodówki półślepa na jakieś mniej używane graty. Całość pokryta blatem w kolorze kafli, między górą a dołem będzie szkło z oświetleniem LED. Musimy wybrać jeszcze jakiś szałowy obrazek pod szkło ;)

Teraz to widzę jak to opisalas szczegółowo :placz:
Czekamy na efekt końcowy :mrgreen: :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 18, 2018 11:30 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:
Moli25 pisze:Będą szafki górne?

Będą, okapowa na pewno i druga otwarta przycięta pod skos :)

Kuchenka będzie koło lodówki?

Między lodówką a płytą jest 30-cm szafka typu "cargo", widać jej korpus na zdjęciu. Potem w lewo indukcja wpuszczona w blat, poniżej piekarnik. Dalej zlew. Na rogu szafka systemowa narożna (widać dwie "nerki"), potem szafka z szufladami i kończy zabudowana zmywarka. Z kolei w wyspie będzie szafka z szufladami i ta koło lodówki półślepa na jakieś mniej używane graty. Całość pokryta blatem w kolorze kafli, między górą a dołem będzie szkło z oświetleniem LED. Musimy wybrać jeszcze jakiś szałowy obrazek pod szkło ;)



najlepiej z kotami :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 18, 2018 11:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Moli25 pisze:Teraz to widzę jak to opisalas szczegółowo :placz:
Czekamy na efekt końcowy :mrgreen: :1luvu:


Ja też :)
Kolega kończy w tygodniu po pracy, akurat jak wrócę z pracy to się z nim zabiorę (mieszka w tym samym bloku :D) i posiedzimy do 21 przy robocie. Jak mu będzie szło, to może do środy skończy i weźmie się za łazienkę. Do wykonania będzie miał jeszcze regał i garderobę. Także jakby ktoś potrzebował namiary na dobrego stolarza to polecam :)

Najbardziej cieszą mnie te nerki w narożnej szafce, jest to drogie (jedna kosztuje ok 1000 zł) ale za to wygodne i praktyczne, pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni szafki. No i super wygląda :D

mir.ka pisze:najlepiej z kotami :wink:


Taka jest koncepcja :) aczkolwiek jeżeli nie uda mi się znaleźć obrazka z motywem kocim, to motywy roślinne również wchodzą w grę :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lis 19, 2018 9:05 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek!

Wchodzę sobie dziś do tramwaju, staję. Za chwilę puka mnie w ramię dziewczyna młodsza ode mnie:
Ona: Proszę sobie usiąść!
Ja: nie trzeba, dzięki.
Ona (przejęta): ale pani jest w ciąży, proszę usiąść!

Ta, kup puchową kurtkę mówili, będzie ciepło mówili...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 132 gości