Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 02, 2019 21:49 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Właśnie jem kolacje ;) Obrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 02, 2019 21:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

:201489

Żarłabym.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 02, 2019 21:55 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

O, frytki bym zjadła! Może sobie jutro zrobię? Chyba że pójdę na basen, to po powrocie już mi się nie będzie chciało.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 02, 2019 22:00 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Dzisiaj kolega mi zapodał pomysł na kopytka z batatów... Chyba zrobię, ale po wypłacie. Aktualnie nawet na zwykłe ziemniaki mnie nie stać :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:02 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Nawet z Klaudia ostatnio rozmawiałam o batatach i owych frytkach.
Próbowałam z termoobiegiem jak Klaudia mówiła że ponoć dobre, ale jednak bez termoobiegu 240 stopni 20 min to jest idealne rozwiązanie dla batatow i frytek z piekarnika :wink:

Słyszeliście o frytkach z batatow z cynamonem?

Ja lubię na słono, daje wszytko co mam pod ręką, łącznie z czosnkiem :mrgreen:
Mniammmmmm
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 02, 2019 22:02 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Ziemosław pisze:Dzisiaj kolega mi zapodał pomysł na kopytka z batatów... Chyba zrobię, ale po wypłacie. Aktualnie nawet na zwykłe ziemniaki mnie nie stać :ryk: :ryk:

Serio.... Bataty są drogie :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 02, 2019 22:05 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Moli25 pisze:Nawet z Klaudia ostatnio rozmawiałam o batatach i owych frytkach.
Próbowałam z termoobiegiem jak Klaudia mówiła że ponoć dobre, ale jednak bez termoobiegu 240 stopni 20 min to jest idealne rozwiązanie dla batatow i frytek z piekarnika :wink:

Słyszeliście o frytkach z batatow z cynamonem?

Ja lubię na słono, daje wszytko co mam pod ręką, łącznie z czosnkiem :mrgreen:
Mniammmmmm

Ja lubię na ostro :D Michał mi zabrania używać ostrych przypraw :placz:

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Dzisiaj kolega mi zapodał pomysł na kopytka z batatów... Chyba zrobię, ale po wypłacie. Aktualnie nawet na zwykłe ziemniaki mnie nie stać :ryk: :ryk:

Serio.... Bataty są drogie :placz:


Ostatnio widziałam w auchanie po 9 zł za kilo, to drogo.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:05 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

W biedronce są za 6.99
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 02, 2019 22:10 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

No już lepiej :)
ostatnio boję się chodzić do dużych sklepów bo jak teraz będą tylko w 1 niedzielę w miesiącu sklepy czynne, to w sobotę będzie Armagedon... 22 grudnia w Auchanie staliśmy w kolejce 27 minut 8O

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:13 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

To przed świętami, a wtedy ludzie wpadają w zakupowy szał ;)
ale przyzwyczaimy się wszyscy do nowych porządków. I nie, nie jestem za nimi, ale takie życie i trzeba przywyknąć.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:20 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Na pewno nie zgadzam się z tym co powiedzieli ostatnio w TVP, że więcej wolnych niedziel zachęci Polaków do chodzenia do kościoła...

Jak ktoś umie korzystać z szarych komórek to 1 dzień z zamkniętymi sklepami nie robi różnicy. Nawet spokojniej :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Uwielbiam, szczególnie lnie w okresie jesienno-zimowym, owsiankę z gruszką karmelizowaną w syropie klonowym. Muszę kupić jutro syrop klonowy.
Frytki z batatów też lubię, ale z ziołami. Cynamon, czosnek to nie dla.mojego jelita.
Ostatnio edytowano Śro sty 02, 2019 22:53 przez Hannah12, łącznie edytowano 1 raz

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro sty 02, 2019 22:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Ziemosław pisze:Na pewno nie zgadzam się z tym co powiedzieli ostatnio w TVP, że więcej wolnych niedziel zachęci Polaków do chodzenia do kościoła...

Jak ktoś umie korzystać z szarych komórek to 1 dzień z zamkniętymi sklepami nie robi różnicy. Nawet spokojniej :)

Jak ktoś chce tam chodzić, to będzie chodził i ilość wolnego mu ani nie przeszkodzi, ani nie pomoże.
Ale przy chyba pierwszej wolnej niedzieli na jednym z placów we Wrocławiu miasto zorganizowało zajęcia. Jakieś rozrywkowe, dokładnie nie pamiętam. Akurat szłam obok tego placu i zobaczyłam panią, która z trójką dzieci wychodziła z zabaw, a na co dzień pracuje w sklepie obok mojego domu. Wszystko więc zgodnie z wolą ustawodawcy, czyli więcej czasu dla rodziny :ok:
Swoją drogą właściciel owego sklepu w niehandlowe niedziele pracuje tam z żoną. Powiedział mi, że musi zarobić na ZUS swoich pracowników.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 02, 2019 22:59 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

MalgWroclaw pisze:
Ziemosław pisze:Na pewno nie zgadzam się z tym co powiedzieli ostatnio w TVP, że więcej wolnych niedziel zachęci Polaków do chodzenia do kościoła...

Jak ktoś umie korzystać z szarych komórek to 1 dzień z zamkniętymi sklepami nie robi różnicy. Nawet spokojniej :)

Jak ktoś chce tam chodzić, to będzie chodził i ilość wolnego mu ani nie przeszkodzi, ani nie pomoże.
Ale przy chyba pierwszej wolnej niedzieli na jednym z placów we Wrocławiu miasto zorganizowało zajęcia. Jakieś rozrywkowe, dokładnie nie pamiętam. Akurat szłam obok tego placu i zobaczyłam panią, która z trójką dzieci wychodziła z zabaw, a na co dzień pracuje w sklepie obok mojego domu. Wszystko więc zgodnie z wolą ustawodawcy, czyli więcej czasu dla rodziny :ok:
Swoją drogą właściciel owego sklepu w niehandlowe niedziele pracuje tam z żoną. Powiedział mi, że musi zarobić na ZUS swoich pracowników.

Nie wiem czy ma więcej czasu dla rodziny, bo ilość godzin pracy w tygodniu nie uległa zmianie. Ciekawe kiedy wpadną na to że studia niestacjonarne nie mogą mieć zajęć w niedzielę i podyplomowe itp. Ja teraz już nie pracuje w weekendy, ale mój mąż ma zajęcia w niedzielę i to nie, że on chce mieć nadgodziny, są uruchomione studia niestacjonarne i w ramach swoich obowiązków prowadzisz zajęcia. Nikt się go o zgodę nie pyta.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro sty 02, 2019 23:03 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Nowy Rok

Hannah12, ale ja tylko o pracy w sklepach.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 242 gości