Chester [*], Perełka, Scooby i Franklin cz.3 Oczka Perełki.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 23, 2019 7:59 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Zdziwienie ceną czy samym faktem? :)

Tym i tym

Jestem ciekawa wyglądu.

A smaku już nie? :wink:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 23, 2019 8:24 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Automaty są tej sieci:
https://fitboxy.com

Na zdjęciu jeszcze te posiłki jakoś wyglądają, ale na żywo niezbyt. Próbować też nie zamierzam, ale jeżeli ktoś z pracy się skusi, to zaraportuję :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lut 23, 2019 11:51 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław pisze:Automaty są tej sieci:
https://fitboxy.com

Na zdjęciu jeszcze te posiłki jakoś wyglądają, ale na żywo niezbyt. Próbować też nie zamierzam, ale jeżeli ktoś z pracy się skusi, to zaraportuję :)


czy jeszcze żyje po nim? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 23, 2019 13:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

:ryk: :ryk: :ryk:
Dla przykładu jedzenie z naszej biurowcowej restauracji określane jest jako "takie se" :mrgreen:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lut 23, 2019 14:00 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Niedlugo zrobia posilki w tabletkach. Lykniesz taka jedna i jakbys schabowego z ziemniakami i kapusta zjadla. Oszczednosc casu bo lyku i po krzyku do roboty marsz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 24, 2019 16:25 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

U nas leniwie. Zrobiliśmy babkę w keksówce :) a na spacerze z psem w lesie widzieliśmy 5 dzików i 2 sarny :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lut 24, 2019 18:29 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Kusisz słodkim, a ja od tygodnia zero cukru, nawet brak owoców. Trzeba organizm oczyścić. Niestety przez zimę zaczęłam jeść coś słodkiego.
Dzisiaj mój małżonek pyta się, upieczesz pączki na tłusty czwartek, chociaż z dwa. Ok, mogę zrobić, ale ja i tak nie ruszę. Chyba przez ostatni 5 lat zjadłam z dwa pączki.
Tydzień ń temu upiekła babkę piaskową z białą czekoladą, wnuki się zajadały.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Nie lut 24, 2019 20:52 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Lepiej nie mów, gdzie te dziki, bo źli ludzie się dowiedzą.

Hannah12 pisze:Dzisiaj mój małżonek pyta się, upieczesz pączki na tłusty czwartek, chociaż z dwa. Ok, mogę zrobić.

Dwa pączki?
:ryk:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lut 24, 2019 22:41 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Kusisz ciastem a ja od środy jestem na diecie żp i dziś nawet musiałam pasek do spodni założyć. Choć fałdy mam nadal okazałe ale to dopiero kilka dni.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto lut 26, 2019 22:08 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Pisałam Wam kiedyś, że w pracy jedna Hinduska napisała mi na komunikatorze, że mam super fotkę i wyglądam jak laleczka? :D
Spędzam z nią cały tydzień. Koordynuje testy, do których mnie na ten tydzień włączono, i tak wyszło, że siedzimy z kolegą w jednym pokoju, w którym siedzi też Anu.

Za każdym razem, jak coś ode mnie chce, to się uśmiecha, a jak mnie mija to głaszcze mnie po ramieniu :ryk: ale spoko, ma męża i córkę więc nie przenoszę się do Indii :ryk:

Poza tym to spokojnie. Układają sobie powoli kosteczkę, jak przyjdzie za to wszystko zapłacić, to będę płakać :D ale jednocześnie największy wydatek będzie z głowy.

Przyszło mi potwierdzenie zapisu na Dyktando. Teraz obmyślam, jak się dostać do Krakowa i zdążyć w sobotę 16.03. na 9:00 :) ogólnie jestem raczej purystką językową, jednak mam 3 wyjątki :)
- słowo "paczać" i wszystkie jego odmiany - uwielbiam i biorę z całym dobrodziejstwem :D
- wszystko co związane z kotami :D
- jak Skubi zje i przychodzi się pochwalić (taaak, takie sytuacje mają miejsce :D ) to Michał nagradza go ze słowami "on zjaT" :ryk: na początku jak to usłyszałam, to miałam ciarki, ale on to mówi takim entuzjastycznym tonem, że ma swój urok :D no i w sumie racja, w końcu należy się cieszyć że psisko postanowiło łaskawie spożyć to co człowieki ugotowały :ryk: :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 28, 2019 15:54 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Ziemosław pisze:Takie uroki naszej cudnej kobiecej natury...

A Michał miał wczoraj 38 stopni gorączki, czyli że zapewne ja się rozłożę w ciągu kilku dni też. I to z okresem! Biada mi...

No i tydzień mi to zajęło...
Pół dnia się trzęsłam w pracy, jutro pozwolono mi z domu. No i okres mnie dobija...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw lut 28, 2019 20:50 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Oj, że też cię dopadło. Kuruj się kobito. Niech ci luby zrobi grzane piwo z imbirem, cynamonem i miodem.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt mar 01, 2019 8:09 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Nie lubię grzanego piwa, ale herbatka z imbirem to co innego :)
Wczoraj miałam prawie 40 stopni gorączki. Po aspirynce przez całą noc tak się wypociłam, że rano trzeba było zmienić pościel. Obecnie boli mnie głowa i gardło, a Franek z jakiegoś powodu jest nieszczęśliwy i miauczy.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 01, 2019 8:11 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Jesteś chora, trudno, żeby był szczęśliwy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 01, 2019 9:13 Re: Chester [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.3 Domek :)

Mam wrażenie, że to nie ma na niego wpływu. Chyba po prostu głodny był :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka, Google [Bot] i 147 gości