Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 13, 2018 14:38 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Kochane moje. Jezzzzzzzzzzzzdem, jeeeeeeeeezdem. Zmęczony, skonfundowany i sam nie wiem co napisać. Dużo się u nas dzieje. Z Nowakami nowy kłopot. My z Maćkiem troszkę więcej czasu spędzamy w domu bo troszkę chłodniej na balkonie. Nowaki zatem troszkę zrobiły kroczek do tyłu :placz: . Maciek zainteresowany na maksa Nowakami i mimo przekłutego ucha (przez któregoś z Nowaków) nie odpuszcza i lgnie do nich. Amorka ma strupek na łepku, pewnie po konfrontacji z Maćkiem. Mumisia nie jestem w stanie sprawdzić palpacyjnie. Wciąż większość czasu spędzają w łazience. Sam nie wiem czy poradzić dużej odcięcie czeluści podwannowych?
Te kotki są, takie jakoś inne, i trudno powiedzieć co dla nich byłoby najlepsze. Łatwiej byłoby poradzić sobie z dziczkiem. (Miałam).

Tak troszkę dla odprężenia - miewamy czasem osóbkę (młodziutką) na wychowaniu. Jej duża oddaje ją do nas na wychowanie przedszkolne. Furi-Furi jest niesamowita. 5 razy lżejsza od Maćka, o wieki młodsza, a on się jej boi :mrgreen:. Ja troszkę też :oops: .

Pozdrawiam wszystkich czytających - a w szczególności PISZĄCYCH.
Lusiu - koffam Cię :1luvu:
Drops.
PS.: Ani_ - czekamy na zdjęcie Lukrecji :P i wieści z jej domku. No i trzymamy kciuki za oczko KociejMamy44.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw wrz 13, 2018 14:45 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Huhu dzien dobry Dropsiku! Ilez u Ciebie sie dzieje :) a jak nowaki na linii kot - czlowiek?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw wrz 13, 2018 15:02 Re: Drops + reszta (trudne życie)

kwiryna pisze:Huhu dzien dobry Dropsiku! Ilez u Ciebie sie dzieje :) a jak nowaki na linii kot - czlowiek?

Kochana Kureczko - Amorka to (jak wyłoni się się z czeluści) całkiem dobrze. Mogę głaskać, drapać, miziać. Muminek się nie da :placz: . Żal mi ich straszliwie a nie wiem co zrobić by poczuły się lepiej.
Czy wystarczy cierpliwość (i czekać) - czy trzeba stymulatora w postaci odcięcia bezpiecznego lokum pod wanną? Czy zabranie TYM kotom azylu podwannowego i skazanie ich na konieczność wywalczenia sobie terytorium to dobrze czy źle. Mnie się w dalszym ciągu się boją choć duuuużo mniej niż na początku. Problem w tym, że ten początek miał miejsce 22 lipca. Minęło ponad 1,5 miesiąca.
Kureczko, wybacz, mojej dużej pokociowało się. Czasem piszę JA a czasem ona.
Ty mądra koteczka - zrozumiesz.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw wrz 13, 2018 16:52 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Oooo, a kogo to licho przyniosło !
Chiko

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw wrz 13, 2018 17:27 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Chikita pisze:Oooo, a kogo to licho przyniosło !
Chiko


Ooo - licho to przyniosło chyba ewkkrem. Ja w końcu jestem u siebie :P
Drops :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw wrz 13, 2018 17:55 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
Chikita pisze:Oooo, a kogo to licho przyniosło !
Chiko


Ooo - licho to przyniosło chyba ewkkrem. Ja w końcu jestem u siebie :P
Drops :twisted:

:placz: :placz: :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2018 18:00 Re: Drops + reszta (trudne życie)

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Chikita pisze:Oooo, a kogo to licho przyniosło !
Chiko


Ooo - licho to przyniosło chyba ewkkrem. Ja w końcu jestem u siebie :P
Drops :twisted:

:placz: :placz: :placz:

Lusiu, koffana, wszak napisałem, że Cię koffam z całego mojego, małego, kociego serduszka :1luvu: Nie beksaj.
Twój, na zawsze, koffający :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw wrz 13, 2018 18:00 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
Chikita pisze:Oooo, a kogo to licho przyniosło !
Chiko


Ooo - licho to przyniosło chyba ewkkrem. Ja w końcu jestem u siebie :P
Drops :twisted:

:placz: :placz: :placz:

Lusiu, koffana, wszak napisałem, że Cię koffam z całego mojego, małego, kociego serduszka :1luvu: Nie beksaj.
Twój, na zawsze, koffający :1luvu:
Drops.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2018 18:11 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Od tych serduszek i słodkich słówek to aż ... słabo mi się zrobiło.
Idę na balkon, bo mnie nikt tutaj nie lubi !
Chiko

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw wrz 13, 2018 18:17 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Chikita pisze:Od tych serduszek i słodkich słówek to aż ... słabo mi się zrobiło.
Idę na balkon, bo mnie nikt tutaj nie lubi !
Chiko

Ja Cię nawet trochę lubię

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2018 20:35 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ewkkrem, nie mogę się doczekać zdjęcia Lukrecji, jestem bardzo ciekawa jak dorasta.. Była krótko u mnie, ale mnie wciąż jej brakuje... No nic, uzbrajam się w cierpliwość.

Ps. Zastanawiałam się nad nowakami, skoro Mumin nie daje podejść, spróbowałabym zabawy laserkiem. Może uda ci się poprzez zabawę zbliżyć się do Mumina. :kotek:

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pt wrz 14, 2018 5:42 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ani_ pisze:Ewkkrem, nie mogę się doczekać zdjęcia Lukrecji, jestem bardzo ciekawa jak dorasta.. Była krótko u mnie, ale mnie wciąż jej brakuje... No nic, uzbrajam się w cierpliwość.

Ps. Zastanawiałam się nad Nowakami, skoro Mumin nie daje podejść, spróbowałabym zabawy laserkiem. Może uda ci się poprzez zabawę zbliżyć się do Mumina. :kotek:

Laserek byłby ok. gdyby nie to że do lasera startuje pierwszy Maciek. A jak Maciek to Nowaki nie wyjdą :placz:. Podobnie z wędkę czy innymi zabawkami. Jedynie Waleriana stymuluje aktywność u Nowaków. Apetyt mają spory. Przy tym mała aktywność i obawiam się, że się utuczą. Problem polega na tym, że nie ma dobrych rad. My, ludzie, nie wiemy co dla nich byłoby najlepsze.

Lukrecja, to już pannica. Też bym chciała zobaczyć choć zdjęcie i jakieś wieści z domku byłyby pożądane. Trzymajmy kciuki za wzrok KociejMamy44. KociaMamo44 zdrowiej!!!. Chcemy wieści od Lukrecji, od Amirka, od pozostałych maluchów!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt wrz 14, 2018 19:18 Re: Drops + reszta (trudne życie)

A próbowałaś tych magicznych obróżek feromonowych ?
Ze swojej strony mogłabym polecić Relaxer od ScanVetu, ponieważ dla starej podawałam kiedy wygoniłam z domu i zniosła całą rewolucję całkiem przyzwoicie. Nie otumania, podobno jest smaczny, wygodny dyfuzor do dawkowania.

Najlepiej by było gdybyś zamykała swoje i próbowała z tym laserem czy inną zabawką.

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości