Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto lut 12, 2019 22:02 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Moja Maniusia tez sie bawic nie umiala. Potrafila skoczyc za troczkami fartucha ale jak tylko widziala, ze jestem po drugiej stronie to koniec. Krotko bawila sie laserkiem. Potem sie zorientowala, ze to ja cos w reku trzymam i tez koniec. Ale za to strasznie miziasta byla. Dropsik chyba tez?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lut 12, 2019 22:15 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Drops czasami się pobawi ale jemu się chyba nie chce. Bawić nauczył się od Maćka. A miziak to jest! I Drops i Maciek to pieszczochy :lol: .
Maciek nauczył zabawy najpierw Dropsa, później Mumisia a jeszcze później Amorkę. Co będzie jak jeszcze Nowaków nauczy miziania :201436.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7951
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 12, 2019 22:19 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Lusia dopiero teraz uczy się zabawy. A jest u mnie 16 miesięcy

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 12, 2019 22:21 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Drops czasami się pobawi ale jemu się chyba nie chce. Bawić nauczył się od Maćka. A miziak to jest! I Drops i Maciek to pieszczochy :lol: .
Maciek nauczył zabawy najpierw Dropsa, później Mumisia a jeszcze później Amorkę. Co będzie jak jeszcze Nowaków nauczy miziania :201436.

8O czekamy!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lut 12, 2019 22:38 Re: Drops + reszta (trudne życie)

kwiryna pisze:
ewkkrem pisze:Drops czasami się pobawi ale jemu się chyba nie chce. Bawić nauczył się od Maćka. A miziak to jest! I Drops i Maciek to pieszczochy :lol: .
Maciek nauczył zabawy najpierw Dropsa, później Mumisia a jeszcze później Amorkę. Co będzie jak jeszcze Nowaków nauczy miziania :201436.

8O czekamy!

Obrazek

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 14, 2019 14:42 Re: Drops + reszta (trudne życie)

:201465 :201465 :201465

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15


Post » Nie lut 17, 2019 19:10 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Dropsiu :1luvu:
Maćku :1luvu:
Amorko :1luvu:
Mumisiu :1luvu:
Wszystkiego najkociego dla Was :201461 :201461 :201461
P.S. Gdzie się podziewacie?

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Nie lut 17, 2019 19:18 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Wczoraj próbowałam się dodzwonić. Bez skutku

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 17, 2019 21:11 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Cześć, dziewczyny. Dziękujemy za życzenia i też Wam życzymy długiego i zdrowego życia i dużych, z którymi da się wytrzymać :) Kitko, a nie szykuje Ci się jakiś braciszek albo siostrzyczka?

Ano nie ma mnie, bo duża jak wyszła z chałupy wczoraj o 17,00 to wróciła dzisiaj o 7.00 rano :strach: Jak więc widać z moją dużą trudno wytrzymać :mrgreen:
Najbardziej chyba stęskniła się Amorka, bo po obiedzie położyła się na kanapie, NA KTÓREJ SIEDZIAŁA DUŻA!!! Czyżby miała zamiar wpakować się jej do łóżka?
Lusiu, Lusiu, ja Ciebie też koffam :1luvu: :1luvu: :1luvu: ale Ty to może już przestań z tym Fuksem :cry: Tak, tak, czytałem jak mu miłość wyznajesz :placz: .
Czy Ty ze mną zrywasz :placz: ???!!! Wypisujesz, że jesteś singielką a ja???!!! Zrywasz w dniu święta kota?! :placz: :placz: :placz:

Drops - nieszczęśliwy ... w dniu swojego święta :placz:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7951
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie lut 17, 2019 22:30 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Cześć, dziewczyny. Dziękujemy za życzenia i też Wam życzymy długiego i zdrowego życia i dużych, z którymi da się wytrzymać :) Kitko, a nie szykuje Ci się jakiś braciszek albo siostrzyczka?

Ano nie ma mnie, bo duża jak wyszła z chałupy wczoraj o 17,00 to wróciła dzisiaj o 7.00 rano :strach: Jak więc widać z moją dużą trudno wytrzymać :mrgreen:
Najbardziej chyba stęskniła się Amorka, bo po obiedzie położyła się na kanapie, NA KTÓREJ SIEDZIAŁA DUŻA!!! Czyżby miała zamiar wpakować się jej do łóżka?
Lusiu, Lusiu, ja Ciebie też koffam :1luvu: :1luvu: :1luvu: ale Ty to może już przestań z tym Fuksem :cry: Tak, tak, czytałem jak mu miłość wyznajesz :placz: .
Czy Ty ze mną zrywasz :placz: ???!!! Wypisujesz, że jesteś singielką a ja???!!! Zrywasz w dniu święta kota?! :placz: :placz: :placz:

Drops - nieszczęśliwy ... w dniu swojego święta :placz:

Dropsiulku, myślałam, że to Ty ze mną zerwałeś... A Fuks to tylko kolega

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 17, 2019 22:44 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ewkkrem baluje? To koty powinny balowac!
Brawo Amorka :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie lut 17, 2019 22:47 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ewkkrem pewnie ciężko pracowała, żeby koty miały za co balować

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 17, 2019 23:30 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Dzięki, Mary, za obronę :) .
Jest mi trochę wstyd, bo dzisiaj to koty zrobiły mi prezent. Naprawiły mi nawilżacz powietrza 8O . Zepsuł się z tydzień temu ale moje wrodzone lenistwo nie wyniosło go na śmietnik a ... dziś ... coś bulgoce i paruje :roll: Nie dość, że naprawiły to jeszcze włączyły. Ta nie koniec ich możliwości, bo piszcząca myszka, która przez kilka dni była raczej charcząca (myślałam, że bateria siadła) teraz piszczy! Mam więc piszczący i wilgotny dzień kota :D Za to zepsuł się koci łowca :cry: Wymieniłam baterie a on "kaput" :evil: Jeszcze zobaczę na innych bateriach, bo może nowe baterie są kaput. Nie wiem czy można reklamację złożyć w zooarcie. W poniedziałek się okaże.

MaryLux - czemu Lusia tak szkaluje mi Dropsa. Toć on taki wierny i taki zakochany a Lusia z Fuksem flirtuje :evil:
Ewkkrem
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7951
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, Sihaja i 120 gości