Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 18, 2019 7:29 Re: Drops + reszta (trudne życie)

8O Fuksio może być synem Lusi 8O

:ryk: żadne romanse mu w głowie.
Lusia poważna dama jest, a ten ma pstro w głowie :wink:

Miłego dnia odwiedzącym :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lut 18, 2019 21:17 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Dziękuję za pocieszenie, Ciociu Moli. Fajnie, że Fuks młodziak ale, wiesz, nieraz starsze panie to lubią młodszych :( . Wprawdzie Lusia jest jeszcze młoda ale ja już starszy pan :placz: Nie dziwota, że Fuksik może zawrócić w łepku. Piękny, ach piękny Fuksik, mam nadzieję, że będzie wierny Małej Czarnej Carmen :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 18, 2019 22:18 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Dzięki, Mary, za obronę :) .
Jest mi trochę wstyd, bo dzisiaj to koty zrobiły mi prezent. Naprawiły mi nawilżacz powietrza 8O . Zepsuł się z tydzień temu ale moje wrodzone lenistwo nie wyniosło go na śmietnik a ... dziś ... coś bulgoce i paruje :roll: Nie dość, że naprawiły to jeszcze włączyły. Ta nie koniec ich możliwości, bo piszcząca myszka, która przez kilka dni była raczej charcząca (myślałam, że bateria siadła) teraz piszczy! Mam więc piszczący i wilgotny dzień kota :D Za to zepsuł się koci łowca :cry: Wymieniłam baterie a on "kaput" :evil: Jeszcze zobaczę na innych bateriach, bo może nowe baterie są kaput. Nie wiem czy można reklamację złożyć w zooarcie. W poniedziałek się okaże.

MaryLux - czemu Lusia tak szkaluje mi Dropsa. Toć on taki wierny i taki zakochany a Lusia z Fuksem flirtuje :evil:
Ewkkrem

Flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził, miał tylko i wyłącznie pobudzić Dropsa do reakcji

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 18, 2019 22:26 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ach, te kobiety, kto je zrozumie??? 8O I Lusia i Duża Lusi, ja nic nie rozumiem :placz: Jak to flirt to nic złego???!!! A cierpienia , męki i katusze Dropsa to nic???!!! No, cóż, przemyślę, przepłaczę, i będę koffał dalej :oops:

Drops - udręczony.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 18, 2019 22:27 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Ach, te kobiety, kto je zrozumie??? 8O I Lusia i Duża Lusi, ja nic nie rozumiem :placz: Jak to flirt to nic złego???!!! A cierpienia , męki i katusze Dropsa to nic???!!! No, cóż, przemyślę, przepłaczę, i będę koffał dalej :oops:

Drops - udręczony.

Dropsiu, Twoja zazdrość mi pochlebia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 18, 2019 22:28 Re: Drops + reszta (trudne życie)

A ja, Lusiu, cierpię.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 18, 2019 22:29 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:A ja, Lusiu, cierpię.
Drops.

Chodź na śmiotanku i nie udawaj Wertera :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 18, 2019 22:31 Re: Drops + reszta (trudne życie)

No, wreszcie wraca, MOJA, Lusia :D . Faktem jest, że do naszego serca najlepiej przez żołądek.
Lecem!!!!

Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lut 18, 2019 22:34 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:No, wreszcie wraca, MOJA, Lusia :D . Faktem jest, że do naszego serca najlepiej przez żołądek.
Lecem!!!!

Twój Drops.

Macham Ci z balkonu, kieruj się na orzecha

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 19, 2019 22:00 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Duża kazała mi napisać :pisanie: to piszę. Moja duża to jełop! Nie, nie to mi kazała napisać. Mam napisać, że dzisiaj (19 lutego :201422 ) posiała trawkę na balkonie. Celem tego mojego pisania ma być zapamiętanie daty. Ona skleroza jest. A , swoją drogą, to jełop, czyż nie? Ona mówi, że nawet jak zmarznie to i tak odbije. Mam nadzieję, bo jak nie ... to :201424 nędzny jej żywot będzie! Pogryzę, Maciek podrapie a ... Amorka i Mumiś to nie wiem czy przyłączą się do puczu. Nooo, pożyjemy - zobaczymy.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 19, 2019 22:05 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Duża kazała mi napisać :pisanie: to piszę. Moja duża to jełop! Nie, nie to mi kazała napisać. Mam napisać, że dzisiaj (19 lutego :201422 ) posiała trawkę na balkonie. Celem tego mojego pisania ma być zapamiętanie daty. Ona skleroza jest. A , swoją drogą, to jełop, czyż nie? Ona mówi, że nawet jak zmarznie to i tak odbije. Mam nadzieję, bo jak nie ... to :201424 nędzny jej żywot będzie! Pogryzę, Maciek podrapie a ... Amorka i Mumiś to nie wiem czy przyłączą się do puczu. Nooo, pożyjemy - zobaczymy.
Drops.

Przylecem na trawkę

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 19, 2019 22:11 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Lusieńko, Ty moja koffana, Masz zaproszenie nieustające i wstęp wolny na wszystkie imprezki :mrgreen: :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lut 19, 2019 22:20 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Lusieńko, Ty moja koffana, Masz zaproszenie nieustające i wstęp wolny na wszystkie imprezki :mrgreen: :1luvu:
Drops.

Gdzie mój kotolot?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Wto lut 26, 2019 20:45 Re: Drops + reszta (trudne życie)

No to stało się! Jest nas czworo i tak już będzie. Nowaki zostają a ja ... ponoć nie mam nic do gadania :( Jakiś protest może złożyć albo zastrajkować? Amorka próbuje nawet na mnie podnieść łapkę!!! A Mumin, no patrzę ja i oczom nie wierzę, wlazł na kanapę choć duża na niej siedziała i próbował się ułożyć. Poleżał tak z 10 minut. Już oba skubańce testują kanapę :strach:
Idę przemyśleć jakieś działania ratunkowe.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, Silverblue, zuza i 85 gości