Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 02, 2019 20:14 Re: Drops + reszta (trudne życie)

No wiesz co! Ja chyba jeszcze brzydkiego kota nie widzialam! Nowaki są PIĘKNE. KOTY SĄ PIĘKNE.
Ja w ogóle.uwielbiam bure, szare koty. I białe. I laciate. Chyba najmniej rude i szylki ale to może dlatego, że wszyscy tak się zachwycają.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw maja 02, 2019 20:17 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Lusia jest brzyfka

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 20:37 Re: Drops + reszta (trudne życie)

kwiryna pisze:No wiesz co! Ja chyba jeszcze brzydkiego kota nie widzialam! Nowaki są PIĘKNE. KOTY SĄ PIĘKNE.
Ja w ogóle.uwielbiam bure, szare koty. I białe. I laciate. Chyba najmniej rude i szylki ale to może dlatego, że wszyscy tak się zachwycają.

Kureczko - miód na me serce lejesz :1luvu: . To oczywiste, że nie ma czegoś takiego ja brzydki kot ale ... żaden z nas urodą nie powala :mrgreen: Nie musimy być piękni :twisted: musimy być kochani a duża małpa zapewnia, że kocha :) .
Drops.
Kureczko, my jesteśmy OCZYWIŚCIE PIĘKNI bo ... wiadomo - PINGWINY :lol: A burasy niech się biją o palmę pierwszeństwa :mrgreen:

Ale ... rudas, szylcia, białas ... Takie się u nas jeszcze nie przewinęły :twisted:

A tak na poważnie - mam wrażenie, że ilość kotów o konkretnym umaszczeniu ma związek z regionem Polski. Być może mam zbyt mało danych ale np. Whiskasików, podobnych do Mumisia to w moim mieście nie widuję. Natomiast na zdjęciach z Cm. Wolskiego w Warszawie pojawiają się często.
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 20:40 Re: Drops + reszta (trudne życie)

MaryLux pisze:Lusia jest brzyfka


Ciociu!!! Przegięłaś!!! Wsiadam w kotolota i ........... :201424 :201424 :201424
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 20:45 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Lusia jest brzyfka


Ciociu!!! Przegięłaś!!! Wsiadam w kotolota i ........... :201424 :201424 :201424
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrops.

I co? Kotolot zawalił?

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 20:47 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Nooooooooooo mamy te parę kilosów do pokonania! Nawet kotolotem!
Ale przyznaj, Ciociu, że Lusia jest piękna :1luvu: :1luvu: :1luvu: . No przyznaj :201494 :201494 :201494
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 20:49 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Nooooooooooo mamy te parę kilosów do pokonania! Nawet kotolotem!
Ale przyznaj, Ciociu, że Lusia jest piękna :1luvu: :1luvu: :1luvu: . No przyznaj :201494 :201494 :201494
Drops.

najbrzydsza kotka w moim domu

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 20:50 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 02, 2019 20:52 Re: Drops + reszta (trudne życie)

jolabuk5 pisze:Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D

To ona się rusza

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 20:56 Re: Drops + reszta (trudne życie)

jolabuk5 pisze:Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D

Ciociu Jolabuk5 Ty masz rację!!!! Ciocia MaryLux to się ze mną droczy ale... ja jej pokażę, pokażę, już niedługo. Niedługo bo udowodnię tylko - niech mi się uda wstawić konterfekt Lusi i dowód jak znalazł :mrgreen:
Nikt nie zaprzeczy!!!!!!!!!!!
Nie ma piękniejszej kotki nad Lusię :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 21:22 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D

Ciociu Jolabuk5 Ty masz rację!!!! Ciocia MaryLux to się ze mną droczy ale... ja jej pokażę, pokażę, już niedługo. Niedługo bo udowodnię tylko - niech mi się uda wstawić konterfekt Lusi i dowód jak znalazł :mrgreen:
Nikt nie zaprzeczy!!!!!!!!!!!
Nie ma piękniejszej kotki nad Lusię :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Drops.

Nic nie udowodnisz

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 21:28 Re: Drops + reszta (trudne życie)

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D

Ciociu Jolabuk5 Ty masz rację!!!! Ciocia MaryLux to się ze mną droczy ale... ja jej pokażę, pokażę, już niedługo. Niedługo bo udowodnię tylko - niech mi się uda wstawić konterfekt Lusi i dowód jak znalazł :mrgreen:
Nikt nie zaprzeczy!!!!!!!!!!!
Nie ma piękniejszej kotki nad Lusię :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Drops.

Nic nie udowodnisz

A kysz, a kysz dowód będzie!!!! Na razie mamy cocik z prądem - raz jest raz ni ma - obaczym. Światłość miga, loduwkość miga, TV miga - obaczym czy nam wszystko nie zacznie migać :evil:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 21:32 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Pewnie, że jest piękna! Ciocia celowo jej robi poruszone zdjęcia, zeby nie było widać, jaka jest cudna! :D

Ciociu Jolabuk5 Ty masz rację!!!! Ciocia MaryLux to się ze mną droczy ale... ja jej pokażę, pokażę, już niedługo. Niedługo bo udowodnię tylko - niech mi się uda wstawić konterfekt Lusi i dowód jak znalazł :mrgreen:
Nikt nie zaprzeczy!!!!!!!!!!!
Nie ma piękniejszej kotki nad Lusię :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Drops.

Nic nie udowodnisz

A kysz, a kysz dowód będzie!!!! Na razie mamy cocik z prądem - raz jest raz ni ma - obaczym. Światłość miga, loduwkość miga, TV miga - obaczym czy nam wszystko nie zacznie migać :evil:
Drops.

Mi nawet senność miga

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 21:56 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Hej Chiko - my też jeszcze się nie znamy ale może będzie fajnie :lol: . Tak nie wiem o czym piszesz, że ponoć "nic się nie zmieniło". Dla mnie i Mumcia zmieniło się WSZYSTKO. Cały nasz świat wykopyrtnął się do góry nogami. Myślę, że Drops i Maciek też tak myślą :) . Ja oglądałam Twoje zdjęcia i ... jesteś, po prostu zjawiskowa. Ta Twoja duża to się chyba z forumowiczami droczy a Ty jej nie nie wierz: jesteś piękna. Chciałabym być tak ładna jak Ty.
Amorka :D


Amorka a gdzie Ty moje zdjęcia widziałaś ? Ja nie mam swojego wątka. Ja się włóczę po cudzych. Mojej Dużej się nie chce założyć, a ja to nie wiem czy mi się będzie chciało cokolwiek pisać. Jak piszę to mi pazurki się niszczą dlatego ja dyktuje i Duża pisze. A jakieś jej komentarze to ja w nosie mam. Niech sobie gada co chce, bo ja wiem że jestem ładna i grzeczna.
A że No po staremu to chodzi o to, że Drops dalej ma na głowie przybłędy, ale ja nie wiem czy teraz to jesteście takimi przybłędami skoro się wprowadziliście na dobre i walizki już rozpakowaliście. Musze pomyśleć jak Was teraz nazwać.
I kupcie sobie oddzielny komputer żeby Drops mógł do nas mówić tak przez pisanie.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 03, 2019 19:45 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Chiko, pokazałaś się kiedyś :twisted: Śliczna jesteś :)
Drops.
No tak se wczoraj migało wszystko a dzisiaj prąd ukradli całkiem :evil: Oczywiście w święto!!!
Już się wybierałam na przeszpiegi do sąsiadów czy to tylko u mnie i chciałam się przy okazji włamać do skrzynki bezpiecznikowej na korytarzu. Już prawie w drzwiach byłam z wytrychem w ręku jak zapukał "pan elektryk" Też na przeszpiegi - kto ma a kto nie :evil: Ta taka dziwna awaria, że mieliśmy prąd wybiórczo :mrgreen: . Dzięki najwyższemu już zrobione! W święto!!!
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, Silverblue i 102 gości