Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Czw kwi 25, 2019 21:56 Re: Drops + reszta (trudne życie)

kwiryna pisze:Ciesz sie raczej :mrgreen:


No, nie cieszę się bo na tacy nic a po jego wyjściu z kuwety siusiu było. Widziałam dwa razy w ciągu 4 dni ale czy były to jego siuśki? Dzisiaj wpadłam w panikę bo wcześniej o tym nie pomyślałam a Mumiś dzisiaj, po raz pierwszy zamiauczał. Raz, około południa i myślałam, że to Maciek, bo podobnie. Drugi raz wieczorem miauknął dwa razy głośno. Bawił się i ... raptem zamiauczał i poszedł na legowisko. Dopiero dotarło do mojego zakutego łba, że on może wcześniej nie siusiał :( . Przed pół godziną siknął na tacę - ale ulga :) . No i znowu polowanie na siuśki w dzień. Poza tym zachowuje się normalnie tzn. bawi się i ma apetyt.
Dochodzę do wniosku, że jeden kot w domu to dopiero luksus. Wszystko wiadomo , a przy czterech upilnowanie urobków - nieosiągalne :( .
Ewkkrem.

MaryLux pisze::piwa: :piwa: :piwa:


Ciociu MaryLux, duża dziękuje :) . Mam nadzieję, że to dla niej bo ja już abstynent :(
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw kwi 25, 2019 22:01 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
kwiryna pisze:Ciesz sie raczej :mrgreen:


No, nie cieszę się bo na tacy nic a po jego wyjściu z kuwety siusiu było. Widziałam dwa razy w ciągu 4 dni ale czy były to jego siuśki? Dzisiaj wpadłam w panikę bo wcześniej o tym nie pomyślałam a Mumiś dzisiaj, po raz pierwszy zamiauczał. Raz, około południa i myślałam, że to Maciek, bo podobnie. Drugi raz wieczorem miauknął dwa razy głośno. Bawił się i ... raptem zamiauczał i poszedł na legowisko. Dopiero dotarło do mojego zakutego łba, że on może wcześniej nie siusiał :( . Przed pół godziną siknął na tacę - ale ulga :) . No i znowu polowanie na siuśki w dzień. Poza tym zachowuje się normalnie tzn. bawi się i ma apetyt.
Dochodzę do wniosku, że jeden kot w domu to dopiero luksus. Wszystko wiadomo , a przy czterech upilnowanie urobków - nieosiągalne :( .
Ewkkrem.

MaryLux pisze::piwa: :piwa: :piwa:


Ciociu MaryLux, duża dziękuje :) . Mam nadzieję, że to dla niej bo ja już abstynent :(
Drops.

bezalkoholowe

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 30, 2019 17:26 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Hej, tu ja, Amorka :) . Włamałam się na konto Dropsa :twisted: . Drops to taki, mały głuptas. Podjadał ludzki pasztet z żurawiną 8O . Jeszcze głupsza duża dawała mu coraz więcej i więcej. Muszę znikać bo za chwilę Drops mnie namierzy...... pa, pa.
Amorka
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto kwi 30, 2019 18:12 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Hej, tu ja, Amorka :) . Włamałam się na konto Dropsa :twisted: . Drops to taki, mały głuptas. Podjadał ludzki pasztet z żurawiną 8O . Jeszcze głupsza duża dawała mu coraz więcej i więcej. Muszę znikać bo za chwilę Drops mnie namierzy...... pa, pa.
Amorka

Amorko, jesteś niemiła dla Dropsa, wiesz?

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 30, 2019 19:07 Re: Drops + reszta (trudne życie)

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Hej, tu ja, Amorka :) . Włamałam się na konto Dropsa :twisted: . Drops to taki, mały głuptas. Podjadał ludzki pasztet z żurawiną 8O . Jeszcze głupsza duża dawała mu coraz więcej i więcej. Muszę znikać bo za chwilę Drops mnie namierzy...... pa, pa.
Amorka

Amorko, jesteś niemiła dla Dropsa, wiesz?

Lusiu, ja tak pieszczotliwie o Dropiulku napisałam. On jest całkiem fajny. Oczywiście dokąd nie atakuje Mimisia! Mumiś to mój ukoffany - no... wiesz. Wtedy nie jest dobrym Dropsem :evil: .
Amorka.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto kwi 30, 2019 21:43 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Hej, tu ja, Amorka :) . Włamałam się na konto Dropsa :twisted: . Drops to taki, mały głuptas. Podjadał ludzki pasztet z żurawiną 8O . Jeszcze głupsza duża dawała mu coraz więcej i więcej. Muszę znikać bo za chwilę Drops mnie namierzy...... pa, pa.
Amorka

Amorko, jesteś niemiła dla Dropsa, wiesz?

Lusiu, ja tak pieszczotliwie o Dropiulku napisałam. On jest całkiem fajny. Oczywiście dokąd nie atakuje Mimisia! Mumiś to mój ukoffany - no... wiesz. Wtedy nie jest dobrym Dropsem :evil: .
Amorka.

Drops jest najmojszy

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 30, 2019 21:49 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Cześć Dropsie. Dawno mnie tutaj nie było.
I widzę, że nic się nie zmieniło.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto kwi 30, 2019 22:09 Re: Drops + reszta (trudne życie)

miau
J

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 14:49 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Hej, to znowu ja. Amorka. Drops śpi, Maciek śpi, Mumiś śpi a ja ... piszę :P (z konta Dropsa :lol: ) . Wiecie, moi kochani, tu, w tym domu, to jest naprawdę fajnie :1luvu: . Mumcio pewnie ma inne zdanie ale ja go nauczę, że trzeba cieszyć się z tego co się ma!!!.
Lusiu, my się jeszcze nie znamy ale chyba nam nie grozi "konflikt interesów" :P . Ty masz Dropsa a ja Mumisia :P
W razie godz. W mogę Ci kablować (co u Dropsa).
Hej Chiko - my też jeszcze się nie znamy ale może będzie fajnie :lol: . Tak nie wiem o czym piszesz, że ponoć "nic się nie zmieniło". Dla mnie i Mumcia zmieniło się WSZYSTKO. Cały nasz świat wykopyrtnął się do góry nogami. Myślę, że Drops i Maciek też tak myślą :) . Ja oglądałam Twoje zdjęcia i ... jesteś, po prostu zjawiskowa. Ta Twoja duża to się chyba z forumowiczami droczy a Ty jej nie nie wierz: jesteś piękna. Chciałabym być tak ładna jak Ty.
Amorka :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 14:54 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Kochana Amorko, ależ Ty jesteś prześliczna! Masz w sobie taką dostojną, okrągłą, i mądrą urodę! Chyba stworzyłam jakiś neologizm w tym sformułowaniu, ale to naprawdę świetnie Ciebie opisuje! No i masz takie piękne imię: Amorka! :1luvu: Głaskam Ciebie serdecznie :201461 :201461 :201461
Ciocia Bastet
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw maja 02, 2019 15:16 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Basted - tu ja - duża Amorki :) Może Ameryki nie odkryję ale jak oglądałam zdjęcia zakochańców to "urodą nie grzeszyli". Mumiś, taki whiskasik, na moim terenie rzadkie umaszczenie , mógł się podobać ale Amorka? Typowy szaruch, w dodatku dość ciemny. Bardzo spodobało mi się określenie (chyba Ewar :1luvu: ), że umaszczenie Amorki to "skrzydła motyla" i tego się trzymam - często do Amorki mówię " moje skrzydełko ...".
Amorka - opromieniona porannym słoneczkiem i nieustającym uczuciem Mumisia i moim zaczyna być szczęśliwą.
I o to chodzi - czyż nie?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 15:28 Re: Drops + reszta (trudne życie)

No pewnie, że o to chodzi! :)

Ale, ale, Ewkkrem, Ty chyba oczu nie masz... ;) No przecież ona jest piękna! :1luvu: Żaden tam szaruch! A te wzorki! Te meandry wzorków na futerku! No, czy nie przecudne??? :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw maja 02, 2019 15:50 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Tak szczerze? - Mumiś był "ładny", Amorka "szaruszek". Autentycznie - po 9 miesiącach zauważam "urodę" Amorki i Mumisia. To nie są ładne koty ale nie muszą :D . Nigdy nie było dla mnie ważne czy kot jest ładny czy mniej ładny :P . Cała moja czwóreczka jest naj, naj, najkochańsza i naj, naj, najładniejsza!!! :D . Drops jest typowym pingwinem (najcudowniejszym na świecie), Maciek - typowy szaruch z plamką na nosku i białymi skarpetkami i Nowaki - Whiskas i Skrzydełko Motyla :lol: Kocham je :1luvu:
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 02, 2019 20:06 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Amorko, donoś mi :). Ale Drops jest gupi, jak dzwoniłam, to znów udawał, że śpi

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Marmotka, zuza i 192 gości