Drops + reszta (trudne życie). EWOLUCJA

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 07, 2019 21:54 Re: Drops + reszta (trudne życie)

MaryLux pisze:
Chikita pisze:Ale dom dla kociaków ? Ja nie jestem już kociak. Kociakiem byłam, ale 9 lat temu, może nie całe 8...
Jestem już duża, urosłam :placz:
Ja już spakowałam walizkę i zaczęłam pisać list pożegnalny dla Dużej :placz:
Chiko

Po co list pożegnalny? Wskakuj w kotolota i już

Prosto do Cioci Bastet :mrgreen: . Lusiu, Chiko - ciekawe byłoby doświadczenie - córka starsza od mamy :20145
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto maja 07, 2019 21:56 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:Ale dom dla kociaków ? Ja nie jestem już kociak. Kociakiem byłam, ale 9 lat temu, może nie całe 8...
Jestem już duża, urosłam :placz:
Ja już spakowałam walizkę i zaczęłam pisać list pożegnalny dla Dużej :placz:
Chiko

Po co list pożegnalny? Wskakuj w kotolota i już

Prosto do Cioci Bastet :mrgreen: . Lusiu, Chiko - ciekawe byłoby doświadczenie - córka starsza od mamy :20145

Chiko, jesteś starsza ode mnie? Ja mam chyba prawie 8 lat

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 07, 2019 22:00 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Duża mówi, że 1 kwietnia skończyłam 9 lat więc chyba o rok to jestem. Ale ja mogę kłamać i mówić, że mam 7,5 roku i wtedy będę młodsza.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6425
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro maja 08, 2019 14:02 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Chiko, z tego co wiem, to Ty wcale nie musisz kłamać! Twój wiek oceniali weci a ... wiadomo :201422 . Ty możesz mieć 6 lat :)


A tak trzeba mnie przekonywać i nakłaniać i prosić i błagać, żebym raczył coś zjeść :mrgreen:
Obrazek


Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 08, 2019 14:24 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Drops, ja Ci pomogem.

Franek wszystkożerny-nigdynienażarty

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro maja 08, 2019 14:35 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Ziemosław pisze:Drops, ja Ci pomogem.

Franek wszystkożerny-nigdynienażarty


Franklinie, u nas już WSZYSCY grymaszą :twisted: . Ale Ty nie jesteś gruby! Tak mi gdzieś mignęło, że jak jemy dużo (dużo za dużo) to może tarczyca mieć nadprodukcję. U nas Nowaki jedzą dużo za dużo :evil: ale TYJĄ.
Trzym się Franku, bo doczytuję, że Cię do roboty zaprzęgają :( . Nie daj się :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 08, 2019 15:19 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Chiko, z tego co wiem, to Ty wcale nie musisz kłamać! Twój wiek oceniali weci a ... wiadomo :201422 . Ty możesz mieć 6 lat :)


A tak trzeba mnie przekonywać i nakłaniać i prosić i błagać, żebym raczył coś zjeść :mrgreen:
Obrazek


Drops.

Dropsik, to Ty musisz na specjalnym honorowym miejscu jeść? Na laptopie...? :strach: :strach: :strach:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro maja 08, 2019 15:29 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Bastet pisze:
ewkkrem pisze:Chiko, z tego co wiem, to Ty wcale nie musisz kłamać! Twój wiek oceniali weci a ... wiadomo :201422 . Ty możesz mieć 6 lat :)


A tak trzeba mnie przekonywać i nakłaniać i prosić i błagać, żebym raczył coś zjeść :mrgreen:
Obrazek


Drops.

Dropsik, to Ty musisz na specjalnym honorowym miejscu jeść? Na laptopie...? :strach: :strach: :strach:


Ciociu, ja wcale nie muszę jeść!!! Duża mnie zmusza. Albo kusi. Albo oszukuje!. Odkąd załapała, że może być purizon to się cieszy :twisted: . Największy, dla niej, dylemat to: co lepsze - dobre suche czy bylejakie mokre????
A bo, bo :oops: , uczciwość każe mi donieść, że w akcie desperacji duża kupiła mi mokrego whiskasa i ... i ... i ... był po prostu wwwwwwwssssspppaaaaaaaannnnniiiiiiaaaaaałłłłłłłyyyyyy!!!!!!!!!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 08, 2019 16:06 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:
Bastet pisze:
ewkkrem pisze:Chiko, z tego co wiem, to Ty wcale nie musisz kłamać! Twój wiek oceniali weci a ... wiadomo :201422 . Ty możesz mieć 6 lat :)


A tak trzeba mnie przekonywać i nakłaniać i prosić i błagać, żebym raczył coś zjeść :mrgreen:
Obrazek


Drops.

Dropsik, to Ty musisz na specjalnym honorowym miejscu jeść? Na laptopie...? :strach: :strach: :strach:


Ciociu, ja wcale nie muszę jeść!!! Duża mnie zmusza. Albo kusi. Albo oszukuje!. Odkąd załapała, że może być purizon to się cieszy :twisted: . Największy, dla niej, dylemat to: co lepsze - dobre suche czy bylejakie mokre????
A bo, bo :oops: , uczciwość każe mi donieść, że w akcie desperacji duża kupiła mi mokrego whiskasa i ... i ... i ... był po prostu wwwwwwwssssspppaaaaaaaannnnniiiiiiaaaaaałłłłłłłyyyyyy!!!!!!!!!!!
Drops.

Dropsiku, moja Duża daje mi wszystko, co tylko chcę do jedzenia, bo jestem chora i Duża się cieszy, jak cokolwiek zjem :D
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60310
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 08, 2019 16:45 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Myślę, Drogi Dropsiku, że dobrze, że jesz z apetytem cokolwiek mokrego, nawet Whiiiiiiiiiiskasa... ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro maja 08, 2019 21:05 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Bastet pisze:Myślę, Drogi Dropsiku, że dobrze, że jesz z apetytem cokolwiek mokrego, nawet Whiiiiiiiiiiskasa... ;)


Ciociu, z APETYTEM to ja jem TYLKO suchego Purizona. Jak duża mnie ODPOWIEDNIO zachęci tu skubnę "cuś" mokrego. Czasem nawet MIĘSO. Czasem bo mięso jest beeeeeeeee.
Drops.
PS
A z badań krewki wynikało tylko lekkie odwodnienie i nic więcej. Gnojek pije wodę i je więcej ale nawet zważenie Dropsa to "nie je bajka". Niby nic ale chyba Dropsik ... Zważymy, jak się uda :P
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 08, 2019 21:10 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Chiko, z tego co wiem, to Ty wcale nie musisz kłamać! Twój wiek oceniali weci a ... wiadomo :201422 . Ty możesz mieć 6 lat :)


A tak trzeba mnie przekonywać i nakłaniać i prosić i błagać, żebym raczył coś zjeść :mrgreen:
Obrazek


Drops.


Dropsie nie ! Ja mam swój taki akt urodzenia i tam pisze, że ja się urodziłam 1 kwietnia 2010 r i dlatego w tym roku skończyłam 9 lat. Duża tylko nie może znaleźć aktu urodzenia u niej, tzn kiedy mnie zabrała od mojej mamy i taty :placz: ale mówi, że to jakoś w czerwcu było, ale kiedy to nie pamięta. Ale ja jej wybaczam, bo ona ma słabą pamięć i to równie dobrze mogło być znacznie później. Na pewno nie wcześniej, bo ja pamiętam trochę mamę i tatę, a i Duża mi wciąż powtarza, że wyglądam jak tata, a charakter wredny po mamie. A ja wcale nie jestem wredna !
To Bąbel była w wieku nieznanym. Podobno miała 8 lat jak do nas przyjechała, ale to było tak na oko tylko.
I Dropsie wiesz, moja Duża też mnie tak karmi. Ja nie lubię takiego mokrego żarcia, ale lubię te sosy i Duża mi je podaje do łóżka przed snem żebym polizała trochę. I teraz na wakacjach też mnie karmi w łóżku. Oczywiście do swojego łóżka gdzie śpimy obydwie, bo swojego osobistego to ja nie będę brudzić.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6425
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw maja 09, 2019 23:01 Re: Drops + reszta (trudne życie)

A ja nie wiem, ile mam lat, bo foondacja różnie mówi. Ale na pewno mniej niż 9

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 21, 2019 16:00 Re: Drops + reszta (trudne życie)

Pojawiam się po przerwie. Moja duża ŚMIERTELNIE na mnie obrażona bo ją pogryzłem! Ale to ja miałem rację!!!
Drops.
A ja liżę rany po przebrzydłym, wstrętnym, kocie Dropsie :placz:
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto maja 21, 2019 19:18 Re: Drops + reszta (trudne życie)

ewkkrem pisze:Pojawiam się po przerwie. Moja duża ŚMIERTELNIE na mnie obrażona bo ją pogryzłem! Ale to ja miałem rację!!!
Drops.
A ja liżę rany po przebrzydłym, wstrętnym, kocie Dropsie :placz:
Ewkkrem.

Przebrzydłym kociskiem był Klakier.

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter i 119 gości