MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 09, 2019 10:58 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

PixieDixie pisze:Takie koty bardzo doceniają potem czlowieka
A i my ludzie bardzo potem doceniamy takie relacje

A takie otwieranie się na człowieka może trwać latami
Jeszcze nie raz was zaskoczy



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Pewnie tak :)

Już samo to że daje sobie podawac te tabletki każdego dnia. obcinamy pazurki prawie bez awantur :twisted:
Kot sie rozwija i nam ufa bo chyba czuje to ze ją kochamy :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 09, 2019 11:23 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

MonikaMroz pisze:Przestawiliśmy troszkę w pokoju.
I kot nam ożył... Bagi szaleje, bawi się, mruczy, ociera.
Jej to jest niesamowite jak z takiej bidy powstał taki mega fajny kot. Jestem caly czas pod wrażeniem jak kot potrzebuje człowieka. Może ona nie jest kolankowa ale bardzo pragnie bliskości w postaci głaskania, chodzenia za nią i gadania do niej. Jak jesteśmy w pracy bardzo tęskni. Za to sobotnie ranki bardzo docenia i do ok 13 towarzyszy nam w każdym zadaniu. Byle blisko, byle z człowiekiem.

Kocham ją strasznie. :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Piękna praca :1luvu: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 09, 2019 14:04 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

Tak, koty bardzo potrzebują człowieka. Jestesmy dla nich mamami. Ja to obserwuje tez u moich. Jak bardzo potrzebują bliskości mamy. Nie mają innej, mają mnie. Więc zastępuje jak najlepiej umiem. I każdy z moich kotów ma takoe.chwile, kiedy przychodzi, bo chce byc tulony. Chce czasu, który poświęcę tylko jemu. Koty są takie same jak dzieci. (Zresztą psy tez) I nie lubią byc same.


Glaski dla Bagirki <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto kwi 09, 2019 14:31 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

Lepiej bym tego nie podsumowała :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro kwi 10, 2019 11:10 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

Mój ukochany czarny kot znów dzisiaj spowodował że przed wyjściem do pracy serce mi krwawiło :?
Przez cały ranek (jak zjadła mokre i popiła mleczka) jak ja piłam kawkę i sie potem szykowałam to glista spała na krzesełku zerkając od czasu do czasu jednym oczkiem.
Jak tylko zaczęłam zakładać buty to ot sie zmaterializował koło mnie. I miziaj i głaszcz i miauki zachęcające do zainteresowania. Mam wtedy ochotę rzucić wszystko i nie iść do pracy.

Może jestem głupia, nienormalna itp ale każdego dnia przed zamknięciem drzwi mowię do niej "Bagis kocham Cie", albo "Bagis pan niedługo wróci" :oops:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro kwi 10, 2019 13:01 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

A czemu głupia, nienormalna??? Ja codziennie po wiele razy mówię kotom do uszka jak je kocham. I nigdy nie użyłabym słowa "pan" "pani" - ja nie jestem ich panem ani panią.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro kwi 10, 2019 14:00 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

MonikaMroz pisze:Mój ukochany czarny kot znów dzisiaj spowodował że przed wyjściem do pracy serce mi krwawiło :?
Przez cały ranek (jak zjadła mokre i popiła mleczka) jak ja piłam kawkę i sie potem szykowałam to glista spała na krzesełku zerkając od czasu do czasu jednym oczkiem.
Jak tylko zaczęłam zakładać buty to ot sie zmaterializował koło mnie. I miziaj i głaszcz i miauki zachęcające do zainteresowania. Mam wtedy ochotę rzucić wszystko i nie iść do pracy.

Może jestem głupia, nienormalna itp ale każdego dnia przed zamknięciem drzwi mowię do niej "Bagis kocham Cie", albo "Bagis pan niedługo wróci" :oops:



moje małe kolorowe tez jest od razu pod drzwiami jak tylko chcemy wyjść, rozłozy się na podłodze jak Rejtan i nieeeeee puuuuuuuuuszczę
często muszę ją brać na ręce wyjść z nią za drzwi i wstawić do środka inaczej bym nie wyszła
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 11, 2019 9:24 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 11, 2019 20:37 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

klaudiafj pisze:A czemu głupia, nienormalna??? Ja codziennie po wiele razy mówię kotom do uszka jak je kocham. I nigdy nie użyłabym słowa "pan" "pani" - ja nie jestem ich panem ani panią.

Psy mają pana/ panią a koty służących :ryk:
Też mówię Kurce, że ją kocham.
TŻ kiedyś mieszkał ze swoją babcią i jej kotką. Ona zawsze jak mieliśmy razem wychodzić przychodziła do mnie na mizianki. :1luvu: oczywiscie M. Twierdził że złośliwie, żeby nam wyjście opóźnić :roll:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw kwi 11, 2019 22:24 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

klaudiafj pisze:A czemu głupia, nienormalna??? Ja codziennie po wiele razy mówię kotom do uszka jak je kocham. I nigdy nie użyłabym słowa "pan" "pani" - ja nie jestem ich panem ani panią.


Oo, a ja myślałam, że jestem nienormalna... A to norma u nas :)

Właśnie, a propos "pani" - zawsze mi głupio, kiedy ktoś pyta, ile mam kotów - jak tu powiedzieć, że mam trzy? Przecież to one mnie mają... I właściwie za każdym razem tak tłumaczę... No chyba że mi się nie chce i nie tłumaczę... :) Miau :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11220
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob kwi 13, 2019 8:36 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

W Warszawie sypie śnieg :placz:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob kwi 13, 2019 8:39 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

Myślałam ze to na zimę kot zaczyna jeść. A Bagi na wiosnę. Tyle je ze ja w szoku jestem. Suche ostatnio bardzo szybko znika.
Złożyłam już zamówienie na animalii na suche i w zooplusie na smaczki Cośmy i te mleczka małe z Animondy. Wiec w przyszłym tygodniu zapasik jedzonka przyjedzie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob kwi 13, 2019 9:19 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

MonikaMroz pisze:Myślałam ze to na zimę kot zaczyna jeść. A Bagi na wiosnę. Tyle je ze ja w szoku jestem. Suche ostatnio bardzo szybko znika.
Złożyłam już zamówienie na animalii na suche i w zooplusie na smaczki Cośmy i te mleczka małe z Animondy. Wiec w przyszłym tygodniu zapasik jedzonka przyjedzie.

Moje zawsze mają apetyt, naturalnie jedzą to co lubią. Mięsko wołowe i pierś z kurczaka to jest ich ulubione menu. Co do mokrego to wybrzydzaja, obecnie na tapecie zielone i pomarańczowe tacki Animondy to jest ich hit :mrgreen:
Moniko jakie smaczki cosmy kupujesz?
Ja im ostatnio kupiłam Cosme z kurczakiem takie białe kosteczki i jest super, muszę im wydzielac bo by wszystkie zjadly.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 13, 2019 9:37 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Myślałam ze to na zimę kot zaczyna jeść. A Bagi na wiosnę. Tyle je ze ja w szoku jestem. Suche ostatnio bardzo szybko znika.
Złożyłam już zamówienie na animalii na suche i w zooplusie na smaczki Cośmy i te mleczka małe z Animondy. Wiec w przyszłym tygodniu zapasik jedzonka przyjedzie.

Moje zawsze mają apetyt, naturalnie jedzą to co lubią. Mięsko wołowe i pierś z kurczaka to jest ich ulubione menu. Co do mokrego to wybrzydzaja, obecnie na tapecie zielone i pomarańczowe tacki Animondy to jest ich hit :mrgreen:
Moniko jakie smaczki cosmy kupujesz?
Ja im ostatnio kupiłam Cosme z kurczakiem takie białe kosteczki i jest super, muszę im wydzielac bo by wszystkie zjadly.


moje od dawna je jedzą, dostają codziennie, na raz 3-4 sztuki na pyszczek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 13, 2019 10:01 Re: MILI i AMY - wariatki ze wsi ♥♥♥ i Bagirka :)

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Myślałam ze to na zimę kot zaczyna jeść. A Bagi na wiosnę. Tyle je ze ja w szoku jestem. Suche ostatnio bardzo szybko znika.
Złożyłam już zamówienie na animalii na suche i w zooplusie na smaczki Cośmy i te mleczka małe z Animondy. Wiec w przyszłym tygodniu zapasik jedzonka przyjedzie.

Moje zawsze mają apetyt, naturalnie jedzą to co lubią. Mięsko wołowe i pierś z kurczaka to jest ich ulubione menu. Co do mokrego to wybrzydzaja, obecnie na tapecie zielone i pomarańczowe tacki Animondy to jest ich hit :mrgreen:
Moniko jakie smaczki cosmy kupujesz?
Ja im ostatnio kupiłam Cosme z kurczakiem takie białe kosteczki i jest super, muszę im wydzielac bo by wszystkie zjadly.


moje od dawna je jedzą, dostają codziennie, na raz 3-4 sztuki na pyszczek

Ja im dokładam do suchego, suche jedzą rzadko. Ostatnio im kupiłam karmę Jaguar i bardzo im smakuje.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, Nul i 71 gości