InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 26, 2018 19:45 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:No właśnie. Klimatyzator to jednorazowy wydatek. Jak przeżyjesz rachunki za prąd to daj znać, może się skusimy.


Będę mogła powiedzieć w styczniu, bo do końca roku mam kwitki do opłaty więc stała kwota.
Jak w grudniu założę bazarek na żarcie to będzie wiadomo, że leżę i płaczę :D

Teraz znowu popularne są żyrandole z wiatrakami, ale cenowo aż tak dużej różnicy nie ma. Nie wiem jak to kosztowo wychodzi. Jedno na prąd i drugie na prąd. Zastanawiałam się nad żyrandolem najpierw, ale stwierdziłam, że będę się bać, że się urwie i chałupę mi zdemoluje, a nas pozabija wybrałam więc mniej inwazyjne wyjście.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 26, 2018 19:51 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Nie i jeszcze raz nie. Wiatrak sufitowy to tylko zwiewa z naszej skóry ciepłe (ogrzane naszym ciałem) powietrze. Klimatyzator generuje chłodne powietrze. Jestem za klimą ale ile to kosztuje?!!!
Ostatnio edytowano Czw lip 26, 2018 21:05 przez ewkkrem, łącznie edytowano 1 raz
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 26, 2018 19:51 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Chikita pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:
ewkkrem pisze:Moje nowe dzikusy w łazience. Tam najchłodniej! Drops i Maciek smażą się na balkonie a ja w strumieniu wiatraka. Teraz najlepiej w marketach wśród lodówek.
NIENAWIDZĘ UPAŁÓW!!!
P.S. wybacz , Lusiu - NIENAWIDZĘ UPAŁÓW
Drops.


Mmmm, a u mnie Duża klimatyzator zainstalowała... tak przyjemnie z góry chłodkiem wieje... się chwali wszystkim, że to taniocha samo w sobie, ale prądu pewnie żre na potęgę.
Chiko

co to klimatyzator?


Klimatyzacja ścienna 8)
Duża.

Nie kupię

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 26, 2018 19:52 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:No właśnie. Klimatyzator to jednorazowy wydatek. Jak przeżyjesz rachunki za prąd to daj znać, może się skusimy.

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 26, 2018 19:55 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Ciociu koffana,Ty nie musisz! Ale my się gotujemy na tym wstrętnym słońcu! Na dodatek ma być zaćmienie księżyca. Ja chcę księżyc, słońce jest be!!!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 26, 2018 20:16 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Miau. U nas nie ma deszczyka. Parówkuję się we własmnym futerku. Duzia ino zdejmuje z się futerka, a ja mojego nie mogę :cry: I jeście Duzia zamkła bałkonu bo mówi że Ofelku rozbrabiała okropecznie.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33246
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lip 26, 2018 20:30 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

A u nas lunęło. Poszłam na szoping do Kauflandu (Primavera w promo) wchodziłam było sucho i ładnie na niebie, a jak wyszłam (po ok 30 min) to mokro i ciemno. Popadało pewnie z 15 min i przestało. Niedawno grzmiało, ale już nie padało. Jak padało to kiepsko, bo moja jak pada zawsze idzie na balkon prysznica zażywać.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 26, 2018 21:19 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:Ciociu koffana,Ty nie musisz! Ale my się gotujemy na tym wstrętnym słońcu! Na dodatek ma być zaćmienie księżyca. Ja chcę księżyc, słońce jest be!!!!!
Drops.

Słońce jest cudowne.

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 26, 2018 21:21 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MB&Ofelia pisze:Miau. U nas nie ma deszczyka. Parówkuję się we własmnym futerku. Duzia ino zdejmuje z się futerka, a ja mojego nie mogę :cry: I jeście Duzia zamkła bałkonu bo mówi że Ofelku rozbrabiała okropecznie.
Mała Ciorna Carmen

Ofelku narozbrabiała? Nie wierzę! To Ty albo - jeszcze pewniej - sama Duża!

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 26, 2018 21:22 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Chikita pisze:A u nas lunęło. Poszłam na szoping do Kauflandu (Primavera w promo) wchodziłam było sucho i ładnie na niebie, a jak wyszłam (po ok 30 min) to mokro i ciemno. Popadało pewnie z 15 min i przestało. Niedawno grzmiało, ale już nie padało. Jak padało to kiepsko, bo moja jak pada zawsze idzie na balkon prysznica zażywać.

U nas też lało konkretnie a krótko

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 27, 2018 0:28 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Chikita pisze:Mmmm, a u mnie Duża klimatyzator zainstalowała... tak przyjemnie z góry chłodkiem wieje... się chwali wszystkim, że to taniocha samo w sobie, ale prądu pewnie żre na potęgę.
Chiko

Bałabym się przewiania
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lip 27, 2018 12:48 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MalgWroclaw pisze:
Chikita pisze:Mmmm, a u mnie Duża klimatyzator zainstalowała... tak przyjemnie z góry chłodkiem wieje... się chwali wszystkim, że to taniocha samo w sobie, ale prądu pewnie żre na potęgę.
Chiko

Bałabym się przewiania

A j różnicy temperatur między wewnątrz a zewnątrz

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 27, 2018 13:48 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Ciociu koffana,Ty nie musisz! Ale my się gotujemy na tym wstrętnym słońcu! Na dodatek ma być zaćmienie księżyca. Ja chcę księżyc, słońce jest be!!!!!
Drops.

Słońce jest cudowne.



cudowny to będzie księżyc wieczorem jak go chmury nie zasłonią :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 27, 2018 17:43 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Ciociu koffana,Ty nie musisz! Ale my się gotujemy na tym wstrętnym słońcu! Na dodatek ma być zaćmienie księżyca. Ja chcę księżyc, słońce jest be!!!!!
Drops.

Słońce jest cudowne.



cudowny to będzie księżyc wieczorem jak go chmury nie zasłonią :(

Pewnie zasłonią. A około 14.30 była u nas cudowna ulewa.

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 27, 2018 19:10 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Miau. U nas nie ma deszczyka. Parówkuję się we własmnym futerku. Duzia ino zdejmuje z się futerka, a ja mojego nie mogę :cry: I jeście Duzia zamkła bałkonu bo mówi że Ofelku rozbrabiała okropecznie.
Mała Ciorna Carmen

Ofelku narozbrabiała? Nie wierzę! To Ty albo - jeszcze pewniej - sama Duża!

Lusia. Ja nie rozbrabiam bo jezdę grzeczmną kotku. A Ofelku robia co che bo miauczy że jezd książniczką i dlatemu może robiać co chce. Ino że Duzia nie lubia jak Ofelku robia co chce i mówi że Ofelku rozbrabia.
I jeście półeczku z ksiąszkami Duziej rozbrabia bo dzisiaj se spadła z ksiąszkami razem.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33246
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 325 gości