InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 16, 2018 12:02 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Biedna Figusia :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 16, 2018 12:10 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

:(
Biedna. Jak Florka [*] straciła wzrok, weszła nawet na jakiś sprzęt. Trzeba uważać bardzo
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto paź 16, 2018 12:12 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MalgWroclaw pisze::(
Biedna. Jak Florka [*] straciła wzrok, weszła nawet na jakiś sprzęt. Trzeba uważać bardzo

Na pewno nie zmieniać położenia sprzętów, nawet o milimetr

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 16, 2018 12:57 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
MalgWroclaw pisze::(
Biedna. Jak Florka [*] straciła wzrok, weszła nawet na jakiś sprzęt. Trzeba uważać bardzo

Na pewno nie zmieniać położenia sprzętów, nawet o milimetr

Wiesz przy 2 dzieci i zabawkach to jest nie do zrobienia. Dlatego teraz będzie miała tylko sypialne do swojej dyspozycji. Oni mają dwupoziomowe mieszkanie i jeszcze schody ( taką wietrzną klatkę) prowadzące z wejścia do mieszkania. Schody ze względu na Adama są zabezpieczone bramkami. Kuwety i miski mają koty w pomieszczeniu gospodarczym na pierwszym poziomie. Wejście do pomieszczenia przed kocie drzwiczki, dlatego Figa ma teraz ( w dzień)ograniczoną przestrzeń do sypialni (jest na drugim poziomie). Jak będzie w nocy to dopiero wypróbują. Wyniki krwi i tarczycy ma wzorcowe. Będą ją dalej diagnozować, tylko muszą jej teraz dać dojść do siebie. Figa zawsze się bała jazdy samochodem, wpadała w panikę i dyszała ciężko, śliniła się, dlatego jak wyjeżdżali nigdy jej do nas nie przywozili, to my do niej jeździmy lub sąsiedzi przychodzą. Także szczegółowe badanie okulistyczne w przyszłym tygodniu. Teraz mają obserwować czy są inne objawy.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto paź 16, 2018 13:03 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Hannah12 pisze:
MaryLux pisze:
MalgWroclaw pisze::(
Biedna. Jak Florka [*] straciła wzrok, weszła nawet na jakiś sprzęt. Trzeba uważać bardzo

Na pewno nie zmieniać położenia sprzętów, nawet o milimetr

Wiesz przy 2 dzieci i zabawkach to jest nie do zrobienia. Dlatego teraz będzie miała tylko sypialne do swojej dyspozycji. Oni mają dwupoziomowe mieszkanie i jeszcze schody ( taką wietrzną klatkę) prowadzące z wejścia do mieszkania. Schody ze względu na Adama są zabezpieczone bramkami. Kuwety i miski mają koty w pomieszczeniu gospodarczym na pierwszym poziomie. Wejście do pomieszczenia przed kocie drzwiczki, dlatego Figa ma teraz ( w dzień)ograniczoną przestrzeń do sypialni (jest na drugim poziomie). Jak będzie w nocy to dopiero wypróbują. Wyniki krwi i tarczycy ma wzorcowe. Będą ją dalej diagnozować, tylko muszą jej teraz dać dojść do siebie. Figa zawsze się bała jazdy samochodem, wpadała w panikę i dyszała ciężko, śliniła się, dlatego jak wyjeżdżali nigdy jej do nas nie przywozili, to my do niej jeździmy lub sąsiedzi przychodzą. Także szczegółowe badanie okulistyczne w przyszłym tygodniu. Teraz mają obserwować czy są inne objawy.

Wiem, wiem: w całości mieszkanie to nie do zrobienia - chodziło mi o ten konkretny pokój, w którym Figa przebywa.
:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 16, 2018 16:02 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
Chikita pisze:Moja stara Bąbel odejdzie przeze mnie :placz: muszę pomóc jej odejść :placz:

Ojej, Bąbel :placz: Dlaczego? I dlaczego przez Ciebie?


Bo z guzem nic nie można już zrobić... pojawiło się w owrzodzenie pod paszką, wrzody rosną i pękają, Bąbel wylizuje i pogarsza sprawę. Cierpi moja przytulinka i zdecydowałam się ja "uśpić". Wciąż mi chodzi myśl po głowie, że gdybym nie cięła tych pierwszych po lewej stronie to nic by nie było. Po tym cięciu wszystko szlag trafił. Zrobiła się agresywna wobec Chiko, kolejne guzki zaczęły pojawiać się w ekspresie jakby tylko czekały aż coś je uruchomi, charakterem zupełnie inny kot. Jakby ktoś ją podmienił.

Chikita

 
Posty: 6312
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto paź 16, 2018 20:46 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Chikita pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:Moja stara Bąbel odejdzie przeze mnie :placz: muszę pomóc jej odejść :placz:

Ojej, Bąbel :placz: Dlaczego? I dlaczego przez Ciebie?


Bo z guzem nic nie można już zrobić... pojawiło się w owrzodzenie pod paszką, wrzody rosną i pękają, Bąbel wylizuje i pogarsza sprawę. Cierpi moja przytulinka i zdecydowałam się ja "uśpić". Wciąż mi chodzi myśl po głowie, że gdybym nie cięła tych pierwszych po lewej stronie to nic by nie było. Po tym cięciu wszystko szlag trafił. Zrobiła się agresywna wobec Chiko, kolejne guzki zaczęły pojawiać się w ekspresie jakby tylko czekały aż coś je uruchomi, charakterem zupełnie inny kot. Jakby ktoś ją podmienił.

Gdyby wszystko się dało przewidzieć... Ale nie da się, działałaś zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i wolą :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 16, 2018 21:01 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Lusia. Nie mam dzisiaj humora. Nie wię czemu. Ofelku się bawia i źre, a ja jezdę smutmna... Duzia już mię uszki maćkała czy nie ciepłe. Nie wię co ciepłe uszki mają do humora ale nie mam ciepłych ino normalmne.
A Duzia też bez humora bo chyba ją za mało ciśnie i ledwo tupta.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto paź 16, 2018 21:19 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MB&Ofelia pisze:Lusia. Nie mam dzisiaj humora. Nie wię czemu. Ofelku się bawia i źre, a ja jezdę smutmna... Duzia już mię uszki maćkała czy nie ciepłe. Nie wię co ciepłe uszki mają do humora ale nie mam ciepłych ino normalmne.
A Duzia też bez humora bo chyba ją za mało ciśnie i ledwo tupta.
Mała Ciorna Carmen

A może się nie za dobrze czujesz?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Śro paź 17, 2018 12:26 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:miau miau

Miiiiiiiiaaaaaaaaauuuuuuu!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 17, 2018 12:33 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:miau miau

Miiiiiiiiaaaaaaaaauuuuuuu!

witaj, córeczko

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 17, 2018 12:34 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:miau miau

Miiiiiiiiaaaaaaaaauuuuuuu!

witaj, córeczko

Mrrrrrrrrrrrrrrrrr
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 17, 2018 13:15 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

Chikita a jakbys nie ciela a by sie zezlosliwilo? To nie przez Ciebie. Babelku :201461
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro paź 17, 2018 14:28 Re: InkaPigulinka (*) 53, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:miau miau

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 86 gości