Cosia Czitka Balbi i dachowce. Walka z pchłami...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 08, 2018 6:42 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Uważam jak mogę, jutro, gdy będzie 100 stopni w cieniu koty będą zamknięte w domu. Ona na słońce brzusia nie wystawia, ale w istocie, lubi leżeć na kaflach. Brzusio ma ogolony przed miesiącem, gdy podobno wylizała galaretkę zamiast się głodzić na amen i powtarzaliśmy usg, nic się nie stało a nadał się do ponownego zbadania.
Zmartwiłaś mnie składem animondy, ja już nie wiem co mam jej dać w ramach monodiety :roll:
A, no i dzisiaj już animonda jest beeee, Balbisia chce mięso :roll:
Nie dogodzę :(
Pani doktor proponowała jakieś tacki specjalne z czymś tam, ale prawie 7 zł jedna, a miała by jeść 4 dziennie, nie dam rady :(
Zaczyna się piękny, gorący dzień...Dynia rośnie. W tych liściach jeden owoc. Duży.Te w hamaczkach to z innej pestki, przestały rosnąć, nabierają koloru. A te trzy pestki i dywan to zemsta kosmosu :mrgreen:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 6:57 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

izka53 pisze:
Wojtek pisze:
czitka pisze:(...)
A teraz, ku przestrodze, pokażę co wyrasta z trzech pestek dyni 8O
Obrazek
I rośnie dalej, do pokoju przez okno mi wlezie niebawem :strach: (...)


Możesz nakręcić kolejną część "Dnia Tryfidów".


tylko - o ile jeszcze pamiętam - Tryfidy coś tam mięsnego lubily "wszamać". Także ten... :mrgreen:
(...)

W razie czego: prądem i ogniem ;)

Wojtek

 
Posty: 27334
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro sie 08, 2018 7:42 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Lepszy skład z tego co pamiętam mają miamory. Aczkolwiek przy monodiecie najlepsze by było mięso. Mięso i tylko mięso. No dobra, niekoniecznie tylko bo z suplementami.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sie 08, 2018 9:02 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

MB&Ofelia pisze:Lepszy skład z tego co pamiętam mają miamory. Aczkolwiek przy monodiecie najlepsze by było mięso. Mięso i tylko mięso. No dobra, niekoniecznie tylko bo z suplementami.

Tak. :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 9:51 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Kazde zarcie jest tansze przez internet niz u weta aczkowleik niektore i tak sa drogie :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


Post » Śro sie 08, 2018 18:06 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Czituś pamiętaj, że ja mam gussto całkiem spory zapasik.

A dynie widzę 3 i nie aż takie malutkie.


A teraz spam:
Mam 3 kupony na 100 zł do Home&You.
Trzeba zrobić zakupy za minimum 200 zł.
Ktoś chętny?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 19:27 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Dyktatura pisze:Czituś pamiętaj, że ja mam gussto całkiem spory zapasik.

A dynie widzę 3 i nie aż takie malutkie.


A teraz spam:
Mam 3 kupony na 100 zł do Home&You.
Trzeba zrobić zakupy za minimum 200 zł.
Ktoś chętny?

O gussto pamiętam, kto wie 8)
3 dyńki to z innej pestki, siew wcześniejszy. One już nie rosną tylko nabierają koloru. Ta konkursowa jest na końcu tego lasu liściastego i zaczyna nabierać rozmiaru, ale jakoś powoli :roll:
W temacie spamu to ja w ogóle nie wiem o co chodzi, na wszelki wypadek podziękuję, to za trudne :strach:
Inne tematy są takie, że Balbisia już drugi raz po głodówce przed usg i po zjedzeniu w końcu czegoś, zrobiła prawie normalną kupę 8O Czyli je za dużo i za często. Intenstinale zamówione. Na razie bankrutuję na animondzie z kakadu, jakoś musimy doczekać.
Upał niemiłosierny. Jutro podobno być może prawdopodobnie (niepotrzebne wiadomo co) będą burze, ale też i 36 stopni. To drugie na bank :twisted:
Pozdrawiamy cieplutko wszystkich, którzy kochają ciepełko :mrgreen:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 19:42 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

U nas też podobno mają być burze. Tylko jakoś chmur burzowych nie widzę :roll: Ale przynajmniej ma być chłodniej - 29 stopni zamiast 32 :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sie 08, 2018 19:44 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

właśnie widziałam zapowiedź deszczu na najbliższą noc

MaryLux

 
Posty: 159602
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 12:14 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Czitka a Balbisia dostała jakieś leki wyciszające zapalenie jelit? Bo sama dieta to chyba trochę za mało... My z Łaciatką świętujemy drugi miesiąc bez sraki ale na początku był antybiotyk, teraz leki przeciwzapalne powoli zmniejszamy dawkę. U Łaci szybko się unormowało po antybiotyku prawie na drugi dzień kupa już była normalna, problemem było utrzymanie tego stanu. Karma ma być lekkostrawna żeby bebechów nie przeciążać. Bardzo trzymam kciuki za Balbinkę.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw sie 09, 2018 14:12 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Cudownie, że Łaciatka unormowana!!!!!
Nie, nic nie dostała Balbisia. Bo doktory nie wiedzą dokładnie co jej jest. To podobno nie zapalenie jelit. Na pewno nie IBD, tego nie ma. Podrażnienie. I podobno od nadczynności tarczycy. Jej nawet steryd nie pomagał. Ja już sił nie mam, a ona wciąż budyniem :roll: Coś jest nie tak... :cry: Mamy spróbować tej monodiety, ale nie bardzo mi ta monodieta wychodzi, bo Balbisia nie chce jeść tego samego, a chuda jak szkielet, to mi jej żal i mięsko też daję...ja już nie wiem...
Dzisiaj zbudziła mnie przed szóstą rano, że wychodzi. I miau i miau....Wstałam, wypuściłam. Upał potworny potem, zamknęłam wszystkie w domu i sama padałam spać o dwunastej i zapomniałam o rannej Thiafeline :cry: Nie dostała i dopiero wieczorem jej dam, właśnie się zbudziłam, jestem potwornie zmęczona, ale to niczego nie tłumaczy, nawaliłam po prostu :cry: :cry: :cry:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 14:35 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Nie martw się. Ja kiedyś zapomniałam o psie i zostawiłam go nad jeziorem. Przypomniałam sobie pod blokiem jak bagażnik otworzyłam. Wypoczęta, zadowolona otwieram bagażnik, a tam... pusto. Zabrałam jego zestaw plażowy, ale jego samego już nie. Z sercem w gardle wracałam po niego.

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw sie 09, 2018 15:49 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

Chikita pisze:Nie martw się. Ja kiedyś zapomniałam o psie i zostawiłam go nad jeziorem. Przypomniałam sobie pod blokiem jak bagażnik otworzyłam. Wypoczęta, zadowolona otwieram bagażnik, a tam... pusto. Zabrałam jego zestaw plażowy, ale jego samego już nie. Z sercem w gardle wracałam po niego.

Już mi lepiej, dzięki! :P
:ryk: :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 22:09 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Komu ogonek?

czitka pisze:
Chikita pisze:Nie martw się. Ja kiedyś zapomniałam o psie i zostawiłam go nad jeziorem. Przypomniałam sobie pod blokiem jak bagażnik otworzyłam. Wypoczęta, zadowolona otwieram bagażnik, a tam... pusto. Zabrałam jego zestaw plażowy, ale jego samego już nie. Z sercem w gardle wracałam po niego.

Już mi lepiej, dzięki! :P
:ryk: :ok:

Love You :smiech3:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, kasiek1510, Nul, Silverblue i 58 gości