Cosia Czitka Balbi i dachowce. Walka z pchłami...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 18, 2018 19:33 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Mój wnuczek też uwielbia deszcz, wczoraj koniecznie musiał wyjść na dwór. Kałuże ogromne, leje, wnusia kalosze na nogach. Po 5 min mały cały mokry, przebiega przez kałuże i woła ojej, ojej, w kaloszach woda, aż się przelewa przez górę. Spodnie całe mokre, bluzka też. 21 mc wnuczę szczęśliwe, uśmiechnięte. Tak się bawił z 30 min, a kalosze nie pozwolił sobie ściągnąć nawet w domu. Sąsiedzi patrzyli na babcie wariatkę i czekali na reakcję mamy, akurat wracała z pracy. A mama co..., hop do kałuży. Tak, moja córka zawsze, uwielbiała biegać po kałużach.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro lip 18, 2018 19:34 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Hannah12 pisze:Mój wnuczek też uwielbia deszcz, wczoraj koniecznie musiał wyjść na dwór. Kałuże ogromne, leje, wnusia kalosze na nogach. Po 5 min mały cały mokry, przebiega przez kałuże i woła ojej, ojej, w kaloszach woda, aż się przelewa przez górę. Spodnie całe mokre, bluzka też. 21 mc wnuczę szczęśliwe, uśmiechnięte. Tak się bawił z 30 min, a kalosze nie pozwolił sobie ściągnąć nawet w domu. Sąsiedzi patrzyli na babcie wariatkę i czekali na reakcję mamy, akurat wracała z pracy. A mama co..., hop do kałuży. Tak, moja córka zawsze, uwielbiała biegać po kałużach.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 19:42 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Tu końcówka zabawy wnuczką, mama.zamiast ratować synka, nagrywała filmik.
https://m.facebook.com/1303052151/posts ... &ref=notif
Tak wygląda szczęśliwe dziecko.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro lip 18, 2018 19:50 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Hannah12 pisze:Tu końcówka zabawy wnuczką, mama.zamiast ratować synka, nagrywała filmik.
https://m.facebook.com/1303052151/posts ... &ref=notif
Tak wygląda szczęśliwe dziecko.

Mam komunikat: Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp
zapewne uprawnienia do oglądania mają tylko znajomi mamy - i słusznie

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 20:25 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

MaryLux pisze:
Hannah12 pisze:Tu końcówka zabawy wnuczką, mama.zamiast ratować synka, nagrywała filmik.
https://m.facebook.com/1303052151/posts ... &ref=notif
Tak wygląda szczęśliwe dziecko.

Mam komunikat: Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp
zapewne uprawnienia do oglądania mają tylko znajomi mamy - i słusznie

A na pewno tak jest, zapomniałam, że my nie mamy udostępnianych foto i filmów jako publiczne.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro lip 18, 2018 20:35 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Bardzo słusznie :D
Bardzo lubię deszcz, zwłaszcza, jak siedzę w domu z kotkami i nie muszę wychodzić ;)
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro lip 18, 2018 20:59 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Już nie pada. Wyszły ślimaki. I przyszedł Brat. Miał takie piękne wyprane skarpetki i podkolanówki! Obiś też po deszczu był jeszcze piękniejszy, cały wyprany, żaboty, adidasy, był taki śliczny, mądry i dobry :cry:
A Miciu? Cud najprawdziwszy :( Gdzie jesteście Kocury moje ukochane.... :cry:
Brat wchodzi na włości mijając mnie jak powietrze 8O Gdy stoję w drzwiach tarasowych, to mówi do mnie:-no przesuń się, nie widzisz, że idę? A moim dziewczynom już wszystko jedno 8O Kiedyś mocno terytorialne kotki, dzisiaj zapraszające gości starsze damy. Nic nie rozumiem...
Brat tak sobie pochodzi, przysiądzie, bardzo grzeczny i dobrze wychowany, po miskach się przeleci i wychodzi. Jest uprzejmy ostatnio nie siknąć na dobranoc, za co mu jestem bardzo wdzięczna.
Idzie potem pewnie do swojego domu, który mu czerwone obróżki zakłada.
Natomiast Paś znajduje sobie kanapę i bęc. Myje się. Ale widzę Mamę na tarasie. Otwieram drzwi, Pasio wychodzi do Mamy do ogrodu. Ale tak powoli i z namysłem. Zostawiam otwarte z ogrodu do przedpokoju, żeby nie czuł się wyrzucony. Za 10 minut wraca do domu. Sprawdzam, Mamy w ogrodzie nie ma.
Poszła do Brata. Rano się znajdzie. Nie, no fajnie mam, nie nudzimy się... :mrgreen:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 21:34 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Chituś, nie czytałam wstecz Twojego wątku :oops: Wstyd mi ale czasu nie mam.
Co z Mamą, Bratem, Paśkiem będzie jak zima nadejdzie?!!! Coś mi miga, że mają jakąś zimową miejscówkę (o żarełko się nie martwię skoro są na Twoim terenie).
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 18, 2018 21:44 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Spokojnie, nie zamarzną. Już jedną zimę daliśmy radę. Brat ma dom. Pasiek z Mamą całą poprzednią zimę przespali u mnie w piwnicy, mają "kotowi dziurę" żeby wejść, i lokal z dwoma kanapami, pudłem ocieplanym, wieczorem nosiłam dodatkowo butle z gorącą wodą a jak było bardzo zimno- elektryczny kaloryfer. Jest jeszcze Hilton i komórka. Nie dam im marznąć :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 21:53 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

czitka pisze:Spokojnie, nie zamarzną. Już jedną zimę daliśmy radę. Brat ma dom. Pasiek z Mamą całą poprzednią zimę przespali u mnie w piwnicy, mają "kotowi dziurę" żeby wejść, i lokal z dwoma kanapami, pudłem ocieplanym, wieczorem nosiłam dodatkowo butle z gorącą wodą a jak było bardzo zimno- elektryczny kaloryfer. Jest jeszcze Hilton i komórka. Nie dam im marznąć :P

I po co JA tu się produkuję? Wiadomo - Hilton wymiata w porównaniu z Waszą miejscówką.
Zawstydzony Drops.. :oops:
P.S. Ja dawałem radę przez ok 8-10 lat bez Hiltona (I bez Ciebie). Nie wiem jak to się udało. Mamo, Bracie, Paśku - jesteście czepku (Czitkowym) urodzeni.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 18, 2018 21:59 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Drops dobrze mówi :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 22:01 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

MaryLux pisze:Drops dobrze mówi :)

Koffana Lusia :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 18, 2018 22:04 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Drops dobrze mówi :)

Koffana Lusia :1luvu:
Drops.

:oops: :oops: :oops:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 7:07 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

Hannah12 pisze:Tu końcówka zabawy wnuczką, mama.zamiast ratować synka, nagrywała filmik.
https://m.facebook.com/1303052151/posts ... &ref=notif
Tak wygląda szczęśliwe dziecko.

Super :)

A fil chyba niepubliczny :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 19, 2018 7:33 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Kocham deszcz!!!!

zuza pisze:
Hannah12 pisze:Tu końcówka zabawy wnuczką, mama.zamiast ratować synka, nagrywała filmik.
https://m.facebook.com/1303052151/posts ... &ref=notif
Tak wygląda szczęśliwe dziecko.

Super :)
A fil chyba niepubliczny :)

Bardzo ładny filmik, wnusia super a zabawa przednia :P :ok:
Śniło mi się, że głaskałam Mamę, ech marzenia...
:201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 105 gości