Cosia Czitka Balbi i dachowce. Walka z pchłami...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 17, 2018 21:59 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

czitka pisze:Troszkę schudł, troszeczkę. Ale zawsze to coś.
Dynia mi jedna opadła, ta rosnąca na płocie Szczepana, klawiatura wysiadła :(
Ale ja się nie przejmuję, piszę ae.a ś odzta, o żestrśc 8) a doaoc opowiem o Bracie aes bezczpors.
zycodzabednz łodny oI zaza się żebanie :smokin: Todę skę, zewzysk azemzsą.
Ale dalej siedzi na tarasie. Żebrze a sam esiezałsoę w otwartych drzwiach i patrzę na Brata. o?me niey maale naet dswawad oju pr do mseoó wea wzystko.An rzrzaan dzękę. :evil: Jeszcze wychodząc siknie na drzwi io by 8O
an Komuś Brata? :P
To by było tyle na dzisiaj :201442
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23798
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto lip 17, 2018 22:03 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

:201494 :ok: :201467
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Wto lip 17, 2018 22:06 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Już mi się naprawiło, ana- jesteś niezastąpiona! Dzięki! :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto lip 17, 2018 22:08 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

czitka pisze:Już mi się naprawiło, ana- jesteś niezastąpiona! Dzięki! :1luvu:

Ale ja i tak nie rozumiem mimo pomocy any... :oops:

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 17, 2018 22:10 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

tszika sara psisze
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23798
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto lip 17, 2018 22:11 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

polska język trudna jenzyk. Zafsze i wszendzie, a teras jeszcze bałdziej :smokin:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10022
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Wto lip 17, 2018 22:31 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Marysiu, przepadło. Będziesz musiała z tym żyć. Nie będzie łatwo. Nie martw się, dasz radę. Ja też będę musiała z tym sobie poradzić, bo gdyby nie ana, to bym nie wiedziała o co mi chodziło :( Ja tak mam z tym pisaniem. W ogóle tak mam :strach:
Pasio w domu, bo pada.
Na dobranoc historia ze szpitala, synowa moja opowiadała, leżała na położniczym oddziale niedawno.
Łóżko miała zaraz koło drzwi na korytarz. I słyszy w środku nocy dziwny odgłos z tego korytarza, ktoś bardzo głośno robi wdech-wydech, wdech-wydech...Myślała, że któraś z pacjentek nagle zaczęła rodzić na korytarzu. Wybiegła na ratunek, a to jakiś facet chodzi nerwowo i wdech-wydech 8O Podbiegła i pyta: co się panu stało? W czymś pomóc? Zawołać lekarza?
-Nie, nic mi nie jest, żona rodzi właśnie a ja pomagam :ryk:
To teraz już dobranoc! :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Wto lip 17, 2018 22:44 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

czitka pisze:Troszkę schudł, troszeczkę. Ale zawsze to coś.
Dynia mi jedna opadła ta rsnąa apłoce Sczanapzpaza, lawiara wsadła :(
Ale a sę nierzmę, pszę ae.a ś odzta, o żestrśc 8) a doaoc opowiem racie aes bezczpors.
zycodzabednz łodny oI zaza się żebanie :smokin: Todę skę, zewzysk azemzsą.
Aledaej sedzi naaraseŻeb a sam esiezałsoę wtwaych dzach i arzę na Brata o?me niey maale naet dswawad oju pr do mseoó wea wzystko.An rzrzaan dzękę. :evil: ezcze wcdząc sikie arzw io by 8O
an k. omś Bata? :P
o by łolea dzisia. :201442


Mocna proza! Ja już dziś mam dość lingwistyki stosowanej na wątku Dropsa dialekt suwalski tutaj TO! lawiara mi się podoba
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro lip 18, 2018 8:30 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Enig, dziękuję za docenienie mojego talentu, czasem mam wenę :ok: :ryk:
Widzieliście? Widzieliście za oknem? :201421 Cudownie!!!!!! Jestem przeszczęśliwa :dance2:

Wszystko mokre, wszędzie mokro, dosyć tych upałów!!!!! Grzyby rośnijcie!!!! Przyrodo żyj!!!!! :201413
Nie marudzić! Wyjść z domu i chlap, chlap, buty mokre, włosy przylepione do twarzy, krople wody na rzęsach, nic to, nic, nic, kapie z nosa, w kieszeniach mokro, makijaże płyną, żadnych parasoli, idziemy :201432
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 8:43 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Yyyyy... ?
Masz na myśli to , że leje drugą dobę i będzie lało jeszcze następną ?
Że w domu jest już wilgotno, a zakupy trzeba robić jedną ręką, bo w drugiej jest parasol?
A, i wieje, i jest ciemno. Ech...
Jak to ludzi różne rzeczy mogą uszczęśliwić :mrgreen: Mnie np. zrobi tak ujawnienie się słońca :lol:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 8:52 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Tak, mam na myśli właśnie TO! :1luvu: Niech pada i pada, nawet jutro też :ok:
Byle Odra nie wylała, bo ja na terenach powodziowych jestem :strach:
Ale deszcz to życie! Zieleń taka piękna, trawa odrośnie, okna się umyją! I auto! :P
I ślimaki! Są takie piękne po deszczu!
Może i wariatka jestem, ale za godzinkę, jak ogarnę koty, jadę na rower i wałami :dance2:
Morelowa, nie marudź, spróbuj!!!!!
A w górach jak jest cudnie, gdy pada..
A w tropiku? Byłaś, wiesz, dotykałaś...Ja tęsknię za tropikalnym deszczem, dżungla wtedy tak cudownie śpiewa, no właśnie, ech... Chwilo trwaj!!!! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 9:06 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Okna się umyją?? 8O

Ja tam poczekam z tym szczęściem na upały :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 9:12 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce. Bujda z pytonem.

Oczywiście, przynajmniej z jednej strony :ryk:
Wszystko się umyje, koty też! I dynie! I ja też :ryk:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Silverblue i 285 gości