Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22- Znowu małe :)))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 23, 2018 18:14 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

Gosiagosia pisze:Byłam, czytałam i trzymam kciuki za domek. :ok: :ok: :ok:

Podobnie ja :lol: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie wrz 23, 2018 20:32 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

mir.ka pisze:
aannee99 pisze:A co Hebanek lubi jeść? :D



wszystko i dużo :mrgreen:
on je mokre, mięso surowe i gotowane, zagryza trochę suchym, żółtko jajka, serek biały, jogurt - od czasu do czasu


Pytam,bo nie wiem co kupić Felkowi.. zamówiłam Animonde,ale jak dla niego to bez szału,je bo je,nie za dużo i nie za chętnie. Oczywiście Winston z Rossmana wsuwał aż mu się uszy trzęsły.... No i tak się zastanawiam co zamówić?. Dostaje też surowe skrzydełko do obgryzania,lubi. Dostaje żółtko. Suchq6 ą kupiłam Smille i pochrupie czasem,ale niezbyt chętnie.
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon wrz 24, 2018 7:45 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

aannee99 pisze:
mir.ka pisze:
aannee99 pisze:A co Hebanek lubi jeść? :D



wszystko i dużo :mrgreen:
on je mokre, mięso surowe i gotowane, zagryza trochę suchym, żółtko jajka, serek biały, jogurt - od czasu do czasu


Pytam,bo nie wiem co kupić Felkowi.. zamówiłam Animonde,ale jak dla niego to bez szału,je bo je,nie za dużo i nie za chętnie. Oczywiście Winston z Rossmana wsuwał aż mu się uszy trzęsły.... No i tak się zastanawiam co zamówić?. Dostaje też surowe skrzydełko do obgryzania,lubi. Dostaje żółtko. Suchq6 ą kupiłam Smille i pochrupie czasem,ale niezbyt chętnie.


musisz próbować z różnymi karmami, tylko kupuj jak najmniejsze opakowania, suche po 400g, te moje małe to wolały Purizona od Smilli,
inne mięso oprócz skrzydełka mu dawałaś? u mnie siekana wołowina ma powodzenie, kupuję specjalnie dla zwierzaków, jedzą wszystkie oprócz Daisy, bo ona surowizny nie rusza
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 24, 2018 8:18 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

Kupię Purizona w takim razie na spróbowanie :) innego morska surowego jeszcze nie dostawał,to w takim razie kupię kawałek wołowiny,w jaki sposób ją podać?. Coś czytałam żeby przemrozić,potem posiekać?.
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon wrz 24, 2018 10:16 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

aannee99 pisze:Kupię Purizona w takim razie na spróbowanie :) innego morska surowego jeszcze nie dostawał,to w takim razie kupię kawałek wołowiny,w jaki sposób ją podać?. Coś czytałam żeby przemrozić,potem posiekać?.



ja siekam drobno albo mielę w maszynce, ale daję im takie świeżo kupione, odmrożonego nie zjedzą bo "stare" :( , takie "stare" muszę im ugotować przed podaniem, wtedy nadaje się wg nich do zjedzenia
ale każdy kot ma inne upodobania
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 24, 2018 16:03 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

A jak z częstotliwością podawania takiej wołowiny? :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon wrz 24, 2018 18:12 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22 - Hebanek do adopcji :)

aannee99 pisze:A jak z częstotliwością podawania takiej wołowiny? :)



jak uda mi się kupić to dostają, do mięsnego muszę jechać samochodem, bo juz nie mam w pobliżu :(
ale przynajmniej 1-2 razy w tygodniu mają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 24, 2018 18:19 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Hebanek pojechał do swojego domku. Będzie jedynakiem....podobno na razie . Zapoznał się z nowym miejscem sprawdzając pazurkami kanapę :mrgreen:
Koty domowe nareszcie zadowolone, że kontener wrócił pusty, jeszcze dostały dodatkową saszetkę, to już pełnia szczęścia :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 24, 2018 19:00 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

mir.ka pisze:Hebanek pojechał do swojego domku. Będzie jedynakiem....podobno na razie . Zapoznał się z nowym miejscem sprawdzając pazurkami kanapę :mrgreen:
Koty domowe nareszcie zadowolone, że kontener wrócił pusty, jeszcze dostały dodatkową saszetkę, to już pełnia szczęścia :D

Powodzenia dla Hebanka :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon wrz 24, 2018 20:04 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Wspaniała wiadomość :D bądź szczęśliwy dzieciaku :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto wrz 25, 2018 8:33 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Co ja czytam,super wiadomość,bardzo się cieszę. Wszystkiego najlepszego w nowym domku Hebanku :201461
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Wto wrz 25, 2018 8:37 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Brawo, Mirka - jesteś WIELKA !!! :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto wrz 25, 2018 8:44 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Masz bardzo dobrą rękę do adopcji ale kciuki się przydadza dla Hebanka :ok: :ok:
Rozumiem twoje koty ale znając życie może następne biedy się pojawią ( broń Boże nie życzę ci tego :mrgreen: )
Pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25477
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 25, 2018 9:45 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

Domek taki po znajomości :wink: , dzięki cicha podczytywaczko :1luvu:
Powinno być dobrze, ale wszystko w kocich łapkach :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 25, 2018 9:48 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.22

jeszcze trochę fotek Hebanka

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue i 129 gości