Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 13, 2018 18:17 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:Ta kanapa to tutaj pasuje jak pięść do nosa :/

Ale czemu tak uważasz?
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw wrz 13, 2018 18:44 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

JoasiaS pisze:
klaudiafj pisze:Ta kanapa to tutaj pasuje jak pięść do nosa :/

Ale czemu tak uważasz?

Za duża, nie odpowiedni ksztalt i kolor :) ale tak to jest jak się kupuje meble o 2 w.nocy przez internet :) tyle, że wygodna i 5 osob się zmiesci :)

Kubislaw stracił wszystkie swoje ukochane miejsca. Nie dało się inaczej. Wysoki drapak zostal przestawiony koło tv i przykrecony do sciany. Tam odkrykla go Marysia i nagle polubila. Stracił tez przez to miejsce do spania na witrynie. Ale m. obiecał mu, że zamontuje półki, żeby Kubisław mógł wchodzić na górę. Ciekawe co to teraz będzie w kocim życiu :strach:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 13, 2018 18:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:
JoasiaS pisze:
klaudiafj pisze:Ta kanapa to tutaj pasuje jak pięść do nosa :/

Ale czemu tak uważasz?

Za duża, nie odpowiedni ksztalt i kolor :) ale tak to jest jak się kupuje meble o 2 w.nocy przez internet :) tyle, że wygodna i 5 osob się zmiesci :)

Mnie się wydaje, że ona ma tak neutralny kształt, że jak dodasz do niej odpowiedni pled i i ze dwie stylowe podusie, to wpasuje się ogólny w wystrój :)

klaudiafj pisze:Kubislaw stracił wszystkie swoje ukochane miejsca. Nie dało się inaczej. Wysoki drapak zostal przestawiony koło tv i przykrecony do sciany. Tam odkrykla go Marysia i nagle polubila. Stracił tez przez to miejsce do spania na witrynie. Ale m. obiecał mu, że zamontuje półki, żeby Kubisław mógł wchodzić na górę. Ciekawe co to teraz będzie w kocim życiu :strach:

Radość będzie. Przecież one uwielbiają takie zmiany w swoim otoczeniu :P
Kubisław zaraz sobie zorganizuje nowe ulubione miejsca :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw wrz 13, 2018 19:14 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Tak :( sofa.jest neutralna i na pewno wygodna. Marysia i Tosia właśnie leżingują. Nad sofą zamontujemy polke i bedzie sobie dalej Kubi mieszkał na witrynie.

Po lataniu z meblami w te i w tamte mamy ostateczny wygląd pokoju :)

Koty, poki co, jeszcze nie drapnęły kanapy :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 13, 2018 19:15 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Aha jedno dobre dla kotów to to, że słupek stanął kolo tv na środku, czyli nie jest upchany w kącie :) No, ale Kubi musi sobie znalezc nowe ulubione miejsca.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 13, 2018 19:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Obrazek
Tosia i Marysia :) Juz mi się podoba zmiana :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 13, 2018 21:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Jak dla mnie bardzo ładnie to wygląda :) ważne, że kotki podklepały :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt wrz 14, 2018 7:06 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ładnie się urządziliście, znaczy mnie się podoba. ta kanapa jest jak mała czarna, będzie pasować do niej wszystko. I kłaki nie będą specjalnie widoczne chyba

kasia.winna

 
Posty: 674
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Pt wrz 14, 2018 8:33 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

No ładnie :) Kotki ślicznie wyglądają na nowej kanapie :) Wiem, że nie jest się do końca zadowolonym, gdy coś jest nie takie, jakie sobie wyobraziliśmy, ale chyba nie jest tak źle i dla Ciebie, bo inaczej byś mebelek zwróciła...

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 14, 2018 9:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Kanapa jest „neutralna”; ładnie wygląda z poduszkami i kotami :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 14, 2018 9:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

kanapa bardzo ładna :mrgreen:

mnie się marzy, ale kiedyś, taka jakby kanapa, ale na nogach
to się chyba sofa nazywa
coś takiego https://www.google.com/search?q=kanapa+ ... SJ9fDFMCuM:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 14, 2018 10:57 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ziemosław pisze:Jak dla mnie bardzo ładnie to wygląda :) ważne, że kotki podklepały :)

Właśnie :) Jak kotki zadowolone to my też :)

kasia.winna pisze:Ładnie się urządziliście, znaczy mnie się podoba. ta kanapa jest jak mała czarna, będzie pasować do niej wszystko. I kłaki nie będą specjalnie widoczne chyba

:) to mi się w tej kanapie spodobało, że jest taka neutralna :) Ładna, prosta, ale nie narzuca klimatu :) A kłaki mogą być, ale jeszcze nie ma :/ Mogą wejść między włosie. Ale nie widać na tym kolorze :)

Sihaja pisze:No ładnie :) Kotki ślicznie wyglądają na nowej kanapie :) Wiem, że nie jest się do końca zadowolonym, gdy coś jest nie takie, jakie sobie wyobraziliśmy, ale chyba nie jest tak źle i dla Ciebie, bo inaczej byś mebelek zwróciła...

Jak się czeka na coś 2 miesiące to się tak łatwo nie zwraca :) Ale już nie narzekam :)

waanka pisze:Kanapa jest „neutralna”; ładnie wygląda z poduszkami i kotami :1luvu:

Poduszek będzie więcej, mam cztery takie białe, ale no właśnie, białe :/ I już są z kłaków, a na białym bardzo szybko pewnie wystąpi plama nie do sprania, więc chyba muszę inne poszewki kupić :)

Patmol pisze:kanapa bardzo ładna :mrgreen:
mnie się marzy, ale kiedyś, taka jakby kanapa, ale na nogach
to się chyba sofa nazywa
coś takiego https://www.google.com/search?q=kanapa+ ... SJ9fDFMCuM:

Taka na nóżkach też mnie zachwyca najbardziej. Moja ma nóżki takie skromne, ale są. Takie na wyraźnych nóżkach są nierozkładane, a ja musiałam mieć funkcję spania. Jednak takie nierozkładane są najpiękniejsze :)

Jak ten pokój teraz wygląda postaram się pokazać na fotkach. Wczoraj znowu nawiedziła mnie myśl, żeby kupić tv, bo kineskop jest nieporęczny, ale przespałam się z tym i uznałam, że to jeszcze nie czas, za bardzo lubię mój kineskop :ryk: Nie zrobił biedny nic złego, żeby go "wyrzucać", a wręcz przeciwnie stara się już trzydzieści lat działać jak najlepiej. Nie mam sumienia na drastyczne rozwiązania.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 14, 2018 12:01 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Zważyłam koty na wadze elektronicznej do 5 kg. Jak zważyć kota, który ma ponad? Poukładałam na wadze książki i włączyłam wagę. Pokazała zero. Zdjęłam książki. Waga była na minusie. Położyłam pudełko. Minus się zmniejszył. Do pudełka wsadziłam Kubisława. Zapisałam wyniki i wyszło mi 5,570 kg.

Zważyłam też przytytą Tosię bez minusowania wagi - 3,130 kg - gruba :twisted:

Także ten tego - Kubi dwa razy większy niż Tosisi.

Marysi nie ważyłam, bo śpi, a u niej waga jest stała, bo już nie rośnie :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 14, 2018 13:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Dzis ta kanapa wygląda na szarą Ooo może musiała się uleżeć :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 14, 2018 15:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:Zważyłam koty na wadze elektronicznej do 5 kg. Jak zważyć kota, który ma ponad? Poukładałam na wadze książki i włączyłam wagę. Pokazała zero. Zdjęłam książki. Waga była na minusie. Położyłam pudełko. Minus się zmniejszył. Do pudełka wsadziłam Kubisława. Zapisałam wyniki i wyszło mi 5,570 kg.

Zważyłam też przytytą Tosię bez minusowania wagi - 3,130 kg - gruba :twisted:

Także ten tego - Kubi dwa razy większy niż Tosisi.

Marysi nie ważyłam, bo śpi, a u niej waga jest stała, bo już nie rośnie :)



faktycznie Tosia strasznie gruba :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 227 gości