Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 20, 2018 10:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Dzis się zeschizowałam, bo chcę żeby dźwięk płynął przez tube, a nie mialam pewności czy tak jest w tym wypadku. Maile, telefony. Tansze mają taka funcje, a tu nie bylam pewna. Jednak niby glosnik jest w ramieniu a sama tuba to plastikowa ozdoba. Może być plastikową ozdobą byle by grała ;)



i gra?

Upewniałam się trzy raz dziś, że gra ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 20, 2018 10:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:
mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Dzis się zeschizowałam, bo chcę żeby dźwięk płynął przez tube, a nie mialam pewności czy tak jest w tym wypadku. Maile, telefony. Tansze mają taka funcje, a tu nie bylam pewna. Jednak niby glosnik jest w ramieniu a sama tuba to plastikowa ozdoba. Może być plastikową ozdobą byle by grała ;)



i gra?

Upewniałam się trzy raz dziś, że gra ;)

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 20, 2018 14:38 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Jechałam dziś na rowerze do paczkomatu nadac przesylke. To nie jest bardzo daleko ale jest to droga mordercza - to taki tor.z przeszkodami. Mam na myśli ogromnie gęsta zabudowe Srodmiescia i Centum Bytomia. Ja tą.droge nazywam grą zręcznościową.

Ale dojechałam. Paczkę nadalam. Zajrzalam na tel i go schowalam po czym rozpoczęłam level drugi.tej gry - powrot do domu.

Zajezdzam pod dom. Czekam az mi m. odbierze rower.zaglądam na tel a tam wiadomosc - kurier z paczkomatu czeka pod paczkomatem z moją przesyłką. Wysłane w momencie, kiedy pojechalam do domu.

Co za złośliwość losu :evil: Nie pojechalam po paczkę. Nie miałam już siły :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 20, 2018 14:50 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

:mrgreen: dziękuję...
Szczególnie dziękuję że to taki challenge :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw wrz 20, 2018 18:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Moli25 pisze::mrgreen: dziękuję...
Szczególnie dziękuję że to taki challenge :mrgreen:

Challenge jak najbardziej :ryk: Mam tylko nadzieję, że dostaniesz to co miałaś dostać i że do Ciebie nie poleciały jakieś inne inszości, bo już mi się motlają te wszystkie paczki :ryk: :ryk: :ryk:


Kubi bardzo chciał zapozować:
Obrazek
:mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw wrz 20, 2018 19:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:
Moli25 pisze::mrgreen: dziękuję...
Szczególnie dziękuję że to taki challenge :mrgreen:

Challenge jak najbardziej :ryk: Mam tylko nadzieję, że dostaniesz to co miałaś dostać i że do Ciebie nie poleciały jakieś inne inszości, bo już mi się motlają te wszystkie paczki :ryk: :ryk: :ryk:


Kubi bardzo chciał zapozować:
Obrazek
:mrgreen:


Piękne poduszki!!!!! Sofa taka elegancka!!!
Kubek :1luvu: <3
Pięknie pozuje. Takich modeli ze świeczka szukać :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt wrz 21, 2018 8:24 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

A jak się pięknie wpasował kolorystycznie :wink:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt wrz 21, 2018 9:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Prawda, że Kubi się wpasował? Sam tak usiadł po środku. Na środku ma być jeszcze szara poduszka włochacz, ale póki nie ma to Kubi robi za nią w zastępstwie :ryk:

Gramofon - napisali - miał zostać wczoraj wysłany, ale nie został, bo nie dostałam żadnej informacji. Chyba się przestraszyli mojego napierania na odpowiedź: czy z tuby na pewno leci dźwięk :ryk:

Koci drapak stanął podczas przemeblowywania w nowym miejscu i naraz koty odkryły górny pokład w tym Marysia, która tam nigdy nie weszła - teraz śpi tam regularnie :D
Dowód rzeczowy:
Obrazek

Zajebiście! Właśnie przyjechał gramofon. Nie zdążyłam nawet napisać posta. Zero info, że przyjedzie :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 21, 2018 10:18 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze: Właśnie przyjechał gramofon. Nie zdążyłam nawet napisać posta. Zero info, że przyjedzie :/

Zapodaj coś :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt wrz 21, 2018 11:17 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Obrazek
Aaa muza leci przez tube a tube można przekręcić w roznych kierunkach. Jest piekny choc ta cala tuba, talerz i ramie igly to plastik :/ na oko to powinno buc tansze ale jednak ma w srodku mega bebechy bo i adapter na winyle, cd, radio, mp3 mozna wsunąć i ma bluetoof i czy nie wiedzialam nawet i zal mi bylo że ten model go nie ma. A ma. I dodatkowo ma funkcje nagrywania muzyki z roznych zrodel w tym mozna nagrac muze z plyty winylowej na mp3. Takze stary ale nowy :D mozna też podpiac glosniko zewnetrzne i inne urzadzenia audio. Ale nie wiem jakie. Jeszcze mi sie taka super stacja znalazla :D aha szkoda ze talerz nie ma ochrony przed tylkami kotów ;)
Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 21, 2018 11:46 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Puściłam przez bluetooph moją ukochaną muzyke: https://youtu.be/_J4Onll7VNs
https://youtu.be/Kmiw4FYTg2U
https://youtu.be/ZGH8R5VwI2k
I po prostu wow! Doskonaly dzwiek do tej muzyki! Tanczylam przy tubie :mrgreen: nie żałuję ani zlotowki na to cudo. Tego wlasnie bylo mi potrzeba a nie 50tego kubka ;)
Byle sie tylko nie zepsulo.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 21, 2018 15:08 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Siedzę na skrzyżowaniu trzech ulic, między schroniskiem i cmentarzem a zakladem pogrzebowym i sie poplakalam :placz:
Jechałam tu na zlamanie karku przez caly Bytom, żeby zdążyć przez zamknieciem i załatwić sprawę grobków.

Boli mnie to, że Kitusia jest pogrzebana w najgorszej czesci cmentarza :placz: miedzy opuszczonymi, zrujnowanymi grobami
W cieniu. Samotna. Macius jest w nowej, przyjemnej czesci cmentarza, a Kitusia gdzies lezy jak śmieć :placz: chcialabym przeniesc jej grob obok Maciusia, ale pewnie to niemożliwe. Kitusia miała być pogrzebana z Maciusiem. Tak mowili, że tak bedzie. A potem powiedzieli że tak sie nie da. Przy pochowku jak oni mi pokazali, gdzie Kitusia bedzie leżeć, to ja wpadlam w panime i nie chcialam takiego grobu. A facet zlapal się za glowe i powiedzial ze tylko tu jest miejsce. Gowno prawda! Obok Maciusia w tamtym rejonie byly miejsca ale im sie może nie chcialo kopac. To byl grudzien. Snieg i zmarzlina. A ja sie zgodzilam. A teraz mi sie serce kraje :placz: nie tak sobie to wyobrazalam. Teraz mam kupic grobek - grobek ze zlota nie uratuje tamtego miejsca. Moja Krolewna jest pochowana prawie że pod płotem. Siedze i rycze na tym skrzyzowaniu. Na miejscu do siedzenia. Nie na samym skrzyzowaniu. Nie mam nawet chusteczki.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt wrz 21, 2018 15:21 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

:cry: mocno Cie przytulam Klaudia :cry:
Az mi zły podeszły do oczu jak to czytałam :cry:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt wrz 21, 2018 17:23 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Klaudia, ale wiesz na pewno, że nie można Kitusi przenieść?
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt wrz 21, 2018 17:26 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Też chciałam o to zapytać. Może jednak by się dało?

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 228 gości