Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 09, 2018 15:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Hej :)
Dziś się kąpałam z myciem włosów. Obok wanny stoi pralka i Kubi na nią wszedł. Moczę włosy a tu bach! butelka mi spada na łeb. OK, wiadomo. Kot się rozpycha. Odkładam butelkę, moczę włosy, a tu BACH! kolejna butelka leci mi na łeb :x Nie czekałam na trzecią - cięższą - musiałam wygonić Kubisława.
Ostatnio też siedzę sobie w wannie, coś czytam. Przyszedł Kubisław i wrzucił mi do wanny papier toaletowy :twisted: Papier się rozmoczył w mig i zrobiło się gęsto od drobnych białych "rybek". Kubisław miał używanie! Wyławiał łapą poszczególne kawałki papieru i zjadał je. I taka oto zabawa. Ten to zawsze coś wymyśli :twisted:

A jutro spodziewamy się odwiedzin :lol: I mamy przygotować tylko herbatę. Wiadomo 8)


:ryk:

Miłego piątku :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lis 09, 2018 15:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Super i do tego bytomskie czyli niedaleko mnie bo Zabrze :)

kasialukasik

 
Posty: 1
Od: Pt lis 09, 2018 15:55

Post » Pt lis 09, 2018 18:49 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

:lol: :lol: :lol:
Miłego weekendu :D :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pt lis 09, 2018 19:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

klaudiafj pisze:Hej :)
Dziś się kąpałam z myciem włosów. Obok wanny stoi pralka i Kubi na nią wszedł. Moczę włosy a tu bach! butelka mi spada na łeb. OK, wiadomo. Kot się rozpycha. Odkładam butelkę, moczę włosy, a tu BACH! kolejna butelka leci mi na łeb :x Nie czekałam na trzecią - cięższą - musiałam wygonić Kubisława.
Ostatnio też siedzę sobie w wannie, coś czytam. Przyszedł Kubisław i wrzucił mi do wanny papier toaletowy :twisted: Papier się rozmoczył w mig i zrobiło się gęsto od drobnych białych "rybek". Kubisław miał używanie! Wyławiał łapą poszczególne kawałki papieru i zjadał je. I taka oto zabawa. Ten to zawsze coś wymyśli :twisted:

A jutro spodziewamy się odwiedzin :lol: I mamy przygotować tylko herbatę. Wiadomo 8)


:ryk:

Miłego piątku :)


Uśmiałam się. Masz talent pisarski. Może Kubisław jest smakoszem celulozy a Ty łamiesz głowę jak mu kulinarnie dogodzić i Zooplus już ma za małą ofertę. Może Foxy albo jakiś innej firmy smakowy papier toaletowy by mu smakował? Np. rumiankowy?

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lis 09, 2018 21:35 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

O cholera, zeby mu nie poszkodzilo ...
Moja Mania[*] jak sie kapalam to zawsze siedziala ze mna, siedziala az dochodzila do wniosku, ze warto kupe postawic :mrgreen: fuj, fuj! I wiala :mrgreen:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lis 09, 2018 21:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Chyba mu nie zaszkodzi :) w końcu koty rozszarpuja papiery na strzepy i na pewno nie wszystko potrafią wypluć. Ale na tego Kubislawa trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy coś wciągnie. Dzis odsuwałam kanape a tam milion śmieci i mięso pozasuszane :evil: wciągnęłam w odkurzacz co się dało. Wydobywam się z zza kanapy a przed kanapą Kubislaw zjada zdobycz! Mięso tak ususzone, że rozgryzał jak skorupke orzecha. Ale zjadł :roll:
A martwi mnie to jego uczulenie. Na brodzie ma wytartą sierść. Widzę, że się drapie. Niby mamy podejrzenie na jedną saszetke z malaronem, ale w sumie nic nie jest pewne :/ Trzeba obserwować czy mija czy nie. :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 10, 2018 7:17 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Dobrze, że się ususzyło a nie zaśmiardło. Chyba jak już alergenu nie ma, jeśli to ta saszetkamiała taki wpływ to zacznie w końcu zarastać.Coś szykujesz poza herbatą?

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lis 10, 2018 17:14 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Kotinowo pozdrawia Bytomskie Łobuziaki :201461 :D
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 10, 2018 19:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

aga66 pisze:Dobrze, że się ususzyło a nie zaśmiardło. Chyba jak już alergenu nie ma, jeśli to ta saszetkamiała taki wpływ to zacznie w końcu zarastać.Coś szykujesz poza herbatą?

:1luvu:
Przygotowalam cukier, cytryne, konfitury, chrzan i ogorki kiszone ;)
A na powaznie to upiekłam weganskie ciasto czekoladowe:
Obrazek
I pasztet weganski taki w foremce z kaszy gryczanej, pieczarek i soczewicy czerownej, cebuli i czosnku z przyprawą do miesa mielonego i musze stwierdzic ze byl pyszny i nadawal sie do smarowania chleba. Lepszy niz kupny :)
Siedzielismy sobie przy kominku i sluchalismy sobie plyt winylowych z gramofonu i bylo cudownie :)
Może nasze odwiedziny się ujawnią <3

Tylko Tosisi znowu sie schowała :(

Kotina pisze:Kotinowo pozdrawia Bytomskie Łobuziaki :201461 :D

Bytomskie Łobuziaki pozdrawiają Kotinowo :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 11, 2018 7:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

To była uczta. A Tosia tak ma i tego nie przewalczysz, jest nieufna i się boi. U mnie tylko Bambek się pokazuje. Może za mało gości Was odwiedza i rzadko? My też prawie cały czas sami jesteśmy.

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 11, 2018 10:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Własnie szukałam inspiracji na pod choinkowe prezenty i natknęłam się na to: http://www.ministerstwogadzetow.com/sty ... ektyw.html

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 11, 2018 12:20 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

No dobra, ujawnie się.
Wybraliśmy sie na weekend na Śląsk. Początkowo miała być Częstochowa, ale czasu braklo się okazuje nawet na porządne gadanie. Byliśmy u Pixi Dixi, później u Klaudii.
I dnia Nam braklo na więcej...
Ale nic straconego... Jeszcze tam wrócimy :mrgreen:
Pasztet dostaliśmy do domu.
Braklo mi słów by wyrażać zachwyt nad vege pasztetem. Mój mąż jak zjadł potężnego mega pysznego burgera u PixiDixi z wołowiny tak w domu prosił tylko o kanapki z pasztetem :mrgreen: ciasto które pokazała Klaudia, pyszne! Szwagier zjadł hahaha, mi został kawałek do herbaty.

PS
Kubi jest taki śmieszny! On się wstydzi normalnie. Zobaczcie jakie ma oczka piękne :)
Marys tylko by się głaskać chciała. Później poszła nynac
Coco od PD jest taka radosna. Ciągle zaczepia do zabawy. Nagle nastała cisza w domu chodzę szukam kotów a one w najlepszym na łóżku w sypialni pod kocami się pochowały.
Gościnność dziewczyn nie zna granic, kocham <3
Kilka zdjęć od dziewczyn
Mix dosłownie

Dziekuje Wam za ten czas, przepraszam że tak prawie bez zapowiedzi. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 11, 2018 12:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

ObrazekObrazek

jaki on słodki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 11, 2018 13:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Mirko Słodki, ale zawstydzony i przez to czerwony :ryk: Kubi jest jak noworodek. Jest bardzo cielesny. Jak mnie caluje przyglądając mi (niedelikatnie) pysio do policzka to normalnie dotyk jego ust, oddech, jakby mnie calowalo roczne dziecko :D Łapki ma jak ze skory noworodka. Usta tez jak dziecko. Ogolnie jest taki inny niz wszystkie koty jakie mialam. Koty mają poduszki pod lapkami neutralne jak butki. Takie suche i skora jest taka wytrzymala. A Kibi ma jak stopy dziecka. Sa albo zimne albo gorące. Albo cieple. I nie są suche. I normalnie Kubi ma, tam gdzie skore widac, wszystko różowe, ale jak sie wstydzi to robi sie czerowny :ryk: i to widać na zdjęciach od Marty :ryk: i chowa głowę. Jak oczki schowane i robi sie ciemno to Kubi mysli, że jest niewidoczny.
Tez się robi czerwony jak sie zgrzeje :)

Marta dzieki za fotorelacje. Jestem zachwycona, że nas dowiedziałaś :) troche juz tesknilam przyznam szczerze ;) Super, że tak Wam pasztet posmakowal. I lepiej że nie wyszedl mi planowany a taki wlasnie do smarowania, bo kanapki naprawde wyjatowe powstają :) dziekujemy za ogrom prezentow :) nie trzeba bylo choć jak bylo widac Kubislaw od razu wyjął co jego :ryk:

Agus, żeby Tosia sie nie bała, to ktos by musial u nas zamieszkac chyba na stałe. A nawet jak ktos u mnie nocuje (dziewczynki) to Tosia potrafi pol dnia juz swobodnie chodzic, po czym nagle się resetuje i chowa i juz nie wychodzi. I można by to tlumaczyc, że stalo się coś czego ja nie zarejestrowalam ale ona tak, ale jak siedzimy cicho i kolorujemy kolorowanki to w czesie tej godziny nic sie nie dzieje a Tosia potrafi sobie przypomniec, że trzeba sie bać. Mojego m. sie dlugo bała. 3 lata prawie. Jak szedl to ona uciekła. A teraz tylko nerwowo się rusza ale juz nie ucieka. Chyba jej to nie przejdzie :/

Aniu dzieki za link :) ciekawe lusterko :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 12, 2018 10:04 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - foty str. 46 :)

Pozdrowienia ze słonecznej Warszawy.
Słoneczko świeci ale jest chłodno.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Monika_Wolska, Nul i 70 gości