Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 01, 2018 20:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Jak ja Cię Klaudia lubię czytać :piwa:

Miłość między Kubusiem a Tosia jest tylko nocą? No jasne żeby Starzy nie widzieli :ryk:

Zdjęcia cudne :1luvu: takie codzienne :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:01 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Moli25 pisze:Jak ja Cię Klaudia lubię czytać :piwa:

Miłość między Kubusiem a Tosia jest tylko nocą? No jasne żeby Starzy nie widzieli :ryk:

Zdjęcia cudne :1luvu: takie codzienne :1luvu:
Gosiagosia pisze:Fajnie się Ciebie czyta :1luvu: zdjęcia ekstra i te różowe stópeczki pwalają. Lubię stupeczki
Kawałek mojej łapinki Obrazek

Ślicznosci :1luvu:

Dzieki że lubicie mnie czytać :D milo mi :) plotę trzy po trzy i czasem sie zastanawiam czy aby rozumnie :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 02, 2018 7:38 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Rozumnie, rozumnie :) fajnie właśnie się czyta takie potoki myśli, też tak czasem mam :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 02, 2018 10:03 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ziemosław pisze:Rozumnie, rozumnie :) fajnie właśnie się czyta takie potoki myśli, też tak czasem mam :)

:1luvu:

Kiedy dziś się obudziłam to spotkała mnie inna zupełnie konfiguracja kotów :D Tosia w rogu łóżka, a obok mnie MArysia przytulona do mnie tyłkiem. Marysia właśnie jak już chce się przytulać to nie do drugiego kota a do mnie, a drugi kot to do zabawy służy i wspólnego spędzania czasu.
Będę Marysie jednak dopajać wodą, bo w sumie jak się zastanowiłam to nie widuję jej przy wodzie, bo wypija wodę w jedzeniu. A wcześniej dużo piła. Teraz widocznie unika wody, żeby unikać kuwety. Tyle że Maryśka i takie pomysły to dwie różne historie :roll:

Potem leżałam z Kubisławem i patrzałam mu w pysiek. Zmężniał chłopak. Teraz to prawdziwy facet. Pysio już takie inne, ale jeszcze rośnie.

Za to Tosia już nie urośnie. Za chwilę skończy 3 lata, więc oficjalnie można zakończyć etap rośnięcia Tosi na 3 kilogramach :twisted: Tak się starałam. Nosiłam na brzuchu od 2 do 4 miesiąca i dalej też i nic nie wyrosła. Kiepska ze mnie mama kangur. Ulubiona miejscówka Tosi to siedzieć w butach - mieści się :twisted:


Ja dziś zaczynam obrabiać nagą sesję kobiecą - prezent dla męża. Dzieło wybitne mi wyszło na pewno. Polecam się jakby któraś myślała o takich zdjęciach - mam już doświadczenie i to nawet parokrotne :ryk: (a może facet?) Teraz prawie w konkursie cechowym jest akt Ooo
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 02, 2018 10:07 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:
Ziemosław pisze:Rozumnie, rozumnie :) fajnie właśnie się czyta takie potoki myśli, też tak czasem mam :)

:1luvu:

Kiedy dziś się obudziłam to spotkała mnie inna zupełnie konfiguracja kotów :D Tosia w rogu łóżka, a obok mnie MArysia przytulona do mnie tyłkiem. Marysia właśnie jak już chce się przytulać to nie do drugiego kota a do mnie, a drugi kot to do zabawy służy i wspólnego spędzania czasu.
Będę Marysie jednak dopajać wodą, bo w sumie jak się zastanowiłam to nie widuję jej przy wodzie, bo wypija wodę w jedzeniu. A wcześniej dużo piła. Teraz widocznie unika wody, żeby unikać kuwety. Tyle że Maryśka i takie pomysły to dwie różne historie :roll:

Potem leżałam z Kubisławem i patrzałam mu w pysiek. Zmężniał chłopak. Teraz to prawdziwy facet. Pysio już takie inne, ale jeszcze rośnie.

Za to Tosia już nie urośnie. Za chwilę skończy 3 lata, więc oficjalnie można zakończyć etap rośnięcia Tosi na 3 kilogramach :twisted: Tak się starałam. Nosiłam na brzuchu od 2 do 4 miesiąca i dalej też i nic nie wyrosła. Kiepska ze mnie mama kangur. Ulubiona miejscówka Tosi to siedzieć w butach - mieści się :twisted:


Ja dziś zaczynam obrabiać nagą sesję kobiecą - prezent dla męża. Dzieło wybitne mi wyszło na pewno. Polecam się jakby któraś myślała o takich zdjęciach - mam już doświadczenie i to nawet parokrotne :ryk: (a może facet?) Teraz prawie w konkursie cechowym jest akt Ooo



Tosia to skończyła 3 lata :wink: , a za chwile to będą 3 lata jak jest u Ciebie :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 02, 2018 10:09 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ooo proszę, z tą sesją dla męża to mnie zaskoczyłaś :) Pokażesz rezultaty? Jestem ciekawa jak takie zdjęcia mogą wyglądać ;)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 02, 2018 10:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:
Ziemosław pisze:Rozumnie, rozumnie :) fajnie właśnie się czyta takie potoki myśli, też tak czasem mam :)

:1luvu:

Kiedy dziś się obudziłam to spotkała mnie inna zupełnie konfiguracja kotów :D Tosia w rogu łóżka, a obok mnie MArysia przytulona do mnie tyłkiem. Marysia właśnie jak już chce się przytulać to nie do drugiego kota a do mnie, a drugi kot to do zabawy służy i wspólnego spędzania czasu.
Będę Marysie jednak dopajać wodą, bo w sumie jak się zastanowiłam to nie widuję jej przy wodzie, bo wypija wodę w jedzeniu. A wcześniej dużo piła. Teraz widocznie unika wody, żeby unikać kuwety. Tyle że Maryśka i takie pomysły to dwie różne historie :roll:

Potem leżałam z Kubisławem i patrzałam mu w pysiek. Zmężniał chłopak. Teraz to prawdziwy facet. Pysio już takie inne, ale jeszcze rośnie.

Za to Tosia już nie urośnie. Za chwilę skończy 3 lata, więc oficjalnie można zakończyć etap rośnięcia Tosi na 3 kilogramach :twisted: Tak się starałam. Nosiłam na brzuchu od 2 do 4 miesiąca i dalej też i nic nie wyrosła. Kiepska ze mnie mama kangur. Ulubiona miejscówka Tosi to siedzieć w butach - mieści się :twisted:


Ja dziś zaczynam obrabiać nagą sesję kobiecą - prezent dla męża. Dzieło wybitne mi wyszło na pewno. Polecam się jakby któraś myślała o takich zdjęciach - mam już doświadczenie i to nawet parokrotne :ryk: (a może facet?) Teraz prawie w konkursie cechowym jest akt Ooo



Tosia to skończyła 3 lata :wink: , a za chwile to będą 3 lata jak jest u Ciebie :)

Przywiozłaś ją chyba 29 czerwca? Czy dobrze pamiętam? A w książeczce napisane jest 27 lipca więc tak wymyśliłam, że 27 skończy 3 lata. W każdym razie nawet, gdyby zostało jej jeszcze tydzień to i tak nie urośnie już :twisted: :ryk: Póki co największy jest u nas Kubisław :D Przerósł nawet MArysie :) Choć jest małym kotem. :)

Ziemosław pisze:Ooo proszę, z tą sesją dla męża to mnie zaskoczyłaś :) Pokażesz rezultaty? Jestem ciekawa jak takie zdjęcia mogą wyglądać ;)

Hmm, nie wiem czy będę mogła pokazać rezultaty ;) Nawet, gdybym jedno zdjęcie mogła, to ono nie pokaże całej sesji, która trwała 4 godziny. Na razie nie zajrzałam do zdjęć. Mam nadzieję, że wyłuskam choć jedno z nich na konkurs.
Magduś a co.. myślisz o takiej sesji dla siebie? :)
Na razie nie deklaruję czy mogę coś pokazać, jak zrobię zdjęcia to będę dopiero wiedzieć :D Bo raczej całkowitego negliżu bym nie pokazała publicznie :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 02, 2018 10:28 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Przywiozłam ja 29 lipca w wieku 8 tygodni, tak jest w umowie adopcyjnej. U mnie była od 3 lipca.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 02, 2018 10:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:Magduś a co.. myślisz o takiej sesji dla siebie? :)
Na razie nie deklaruję czy mogę coś pokazać, jak zrobię zdjęcia to będę dopiero wiedzieć :D Bo raczej całkowitego negliżu bym nie pokazała publicznie :)


zawsze możesz na PW :)
Ja tak tylko z ciekawości pytam bo zainteresowało mnie jak można właśnie taką nagość ładnie pokazać :) kiedyś koleżanka miała robione podobne (ale w bieliźnie) i wyszło tak sobie, więc zastanawiałam się jak profesjonalista potrafi to ogarnąć :D

A co do mnie, to na pewno nie :D nie wyglądam w ogóle, ani z twarzy ani z ciała, więc nawet jakbym schudła, to by nie wypaliło :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 02, 2018 10:46 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Zawsze można zrobic zdjecia na ktorych jest malo ciala i twarzy a wiecej klimatu ktory wypelnilby zdjecie ;) takie wysublimowane, takemnicze i klimatyczne zdjęcia. Wyśle Ci efekry sesji o ile bedzie sie czym chwalic ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 02, 2018 10:52 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:Zawsze można zrobic zdjecia na ktorych jest malo ciala i twarzy a wiecej klimatu ktory wypelnilby zdjecie ;) takie wysublimowane, takemnicze i klimatyczne zdjęcia. Wyśle Ci efekry sesji o ile bedzie sie czym chwalic ;)

O takie zdjęcia lubie, tajemnicze :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 02, 2018 10:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

klaudiafj pisze:Zawsze można zrobic zdjecia na ktorych jest malo ciala i twarzy a wiecej klimatu ktory wypelnilby zdjecie ;) takie wysublimowane, takemnicze i klimatyczne zdjęcia. Wyśle Ci efekry sesji o ile bedzie sie czym chwalic ;)

Kochana, Ty telefonem po ciemku robisz takie zdjęcia że NA PEWNO będzie się czym chwalić :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 02, 2018 12:15 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Zawsze można zrobic zdjecia na ktorych jest malo ciala i twarzy a wiecej klimatu ktory wypelnilby zdjecie ;) takie wysublimowane, takemnicze i klimatyczne zdjęcia. Wyśle Ci efekry sesji o ile bedzie sie czym chwalic ;)

O takie zdjęcia lubie, tajemnicze :mrgreen:

Wyspecjalizowałam się w takich :ryk: choć ta sesja teraz nie była tajemnicza :)

Ziemosław pisze:
klaudiafj pisze:Zawsze można zrobic zdjecia na ktorych jest malo ciala i twarzy a wiecej klimatu ktory wypelnilby zdjecie ;) takie wysublimowane, takemnicze i klimatyczne zdjęcia. Wyśle Ci efekry sesji o ile bedzie sie czym chwalic ;)

Kochana, Ty telefonem po ciemku robisz takie zdjęcia że NA PEWNO będzie się czym chwalić :1luvu:

Haha nie no po takich słowach to coś Ci jednak pokażę :) Myślę, że na 400 zdj choć kilka będzie świetnych ;p

Przyszło moje nowe dziecko :lol:
Obrazek
Miał być dla siostrzenicy, ale kurdeeee kurdeeee stan jak prosto z fabryki, jest cudny! Nie wiem czy dam go 5 letniemu dziecku. Może znajdę podobny. Albo tylko pożyczę. Ech... Ma instrukcje i pokrowiec, wszystko jak nowe, a cena 8 zł. Już miałam film ładować, a się okazuje, że mam ale nie taki. Więc zabawa musi poczekać.
Przyjaciółka ma dla mnie powiększalnik :201453
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 02, 2018 18:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Uwielbiam Twoje brzydkie zdjęcia :D A jak aparat dasz dziecku i będziesz grzeczna, to może da Ci popstrykać

kasia.winna

 
Posty: 674
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Pon lip 02, 2018 19:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

kasia.winna pisze:Uwielbiam Twoje brzydkie zdjęcia :D A jak aparat dasz dziecku i będziesz grzeczna, to może da Ci popstrykać

:20145 właśnie, może mi da :D Najpierw sama kupię film i wypróbuje ten aparat a potem dam go Kornelii. W końcu jeszcze nie oddała mi tego jednorazowego do wywołania :) Niedługo dziewczyny przyjadą na wakacje to będziemy się bawić :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 148 gości