Bytomskie Łobuzy :) cz. 14 - 99 fot str 94, nowe str. 97

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 17, 2018 18:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

JoasiaS pisze:
klaudiafj pisze:Póki co mam w koszyku zestaw obiadowo-kawowy i kubki, czyli 12 talerzy głębokich, 12 płytkich, 12 deserowych, 12 wysokich filiżanek i 12 kubków.

A cukierniczka? Solniczka? Pieprzniczka? Serwetnik? :twisted:

Właśnie, gdzie? :) A dzbanek? Ech... :ryk: dlatego tak móżdżę, a nie byłoby tyle kombinowania, gdybym mogła kupić wszystko w jednym sklepie. Trzeba dziadować i kupować pojedyncze sztuki w kilku sklepach, bo każdy ma co innego na stanie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon wrz 17, 2018 18:24 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Klauduś czytam i podziwiam choć mało teraz piszę. Cieszy mnie, że jesteś taka fajna młoda gospodyni - zainteresowana domem i wyposażeniem. Ja jako starsza stażem małżeńskim właściwie wszystko powinnam wymienić - niekompletne serwisy, sztućce, itp. Zdobyłam sie jedynie na kupno nowych ręczników i pościeli, dobre i to.... Pokaż Kubisława baniaczek urośnięty. A ile on teraz ma, chodzi mi o wiek.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon wrz 17, 2018 18:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

aga66 pisze:Klauduś czytam i podziwiam choć mało teraz piszę. Cieszy mnie, że jesteś taka fajna młoda gospodyni - zainteresowana domem i wyposażeniem. Ja jako starsza stażem małżeńskim właściwie wszystko powinnam wymienić - niekompletne serwisy, sztućce, itp. Zdobyłam sie jedynie na kupno nowych ręczników i pościeli, dobre i to.... Pokaż Kubisława baniaczek urośnięty. A ile on teraz ma, chodzi mi o wiek.

Hej Kochana :) Kubi ma teraz 1 rok i 6 miesięcy. Trudno mi uwierzyć, że taki młodzik, bo wygląda na starszego ;)Na pewno jeszcze urośnie :mrgreen: To Tosia wygląda jak wieczne dziecko :) Baniaczek chciałam pokazać, ale dziś nie miałam możliwości wziąć się za zdjęcia, ale jutro może mi się uda i może będzie to widać na zdjęciu, że już jest taki duży :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon wrz 17, 2018 19:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ojej jak Kubusiek się męczy z tym uszkiem :( Dobrze, że z nim poszłam do wetki. Podałam mu na razie płyn. Po pół godzinie mam umyć uszko i dać maść. Mam nadzieję, że szybko mu ulży :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon wrz 17, 2018 19:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Dobrze, że nie kupiłam. Tak długo grzebałam w sieci, aż odkryłam, że nie każde naczynia mają logo producenta. Są też takie bez logo. I te kupowane na sztuki głównie nie ma logo. Po co mi inwestować kilka stów w naczynia bez logo? Ale bym się wkurzyła, gdyby to przyszło i bym zobaczyła, że to no name :strach:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon wrz 17, 2018 23:09 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Z Kubusia wyrósł wielki kocur 8O, a pewnie jeszcze do drugich urodzin trochę urośnie. Dobrze, że poszłaś z nim do weterynarza. Lady też miała kiedyś zapalenie ucha, nie wiadomo nawet od czego. Zakropienie jej ucha to był horror :strach:. W pojedynkę raczej nie dałoby rady...
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Wto wrz 18, 2018 7:04 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Bo koty to w ogóle się denerwują jak się coś przy nich majstruje :wink:
Ja myślałam że Fuksiu już jest dorosły, a jak go ostatnio na wagę postawiłam to stwierdziłam że rośnie jeszcze mi dziecko :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto wrz 18, 2018 8:24 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Mi się Franek rozpasł, teraz jest taki dorodny, że wszyscy w domu go od grubciów przezywają :ryk:

A Perełka nienawidzi czesania, drze się wtedy jak opętana :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro wrz 19, 2018 6:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Obrazek

Obrazek

Obrazek


bardzo ładnie im na tej kanapie :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 19, 2018 6:45 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Prawda :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 19, 2018 10:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Hej :)
Kubi się już mnie boi jak idę :/ Bo muszę mu najpierw ucho zalać, a za pół godziny do godziny przemyć i zakropić maścią. Więc to daje 4 razy majstrowanie przy kocie na dzień. I biedny Kubi nie może być spokojny w żadnej chwili chyba, że leżę w łóżku i nie wygląda na to, żebym miała wstać.

Tak, myślę że Kubi jeszcze urośnie trochę. Łepek duży ma naprawdę cudowny :D

Porcelany jeszcze nie kupiłam, ale kupiłam za to dodatki do kanapy. Dwie poszewki w kratę szarą taki wzór jak flanela, jedną poszewkę włochacza a z długim futrem też szarą i takie dwie narzuty na fotel https://f.allegroimg.com/original/036f1 ... 350c01a13f.
Szukałam takiego czegoś, żeby był koc lub narzuta, ale wszystko było niewymiarowe lub nie w tym kolorze, a właśnie taką szarą kratę chciałam i frendzle. Nigdzie nie znalazłam. W końcu allegro podpowiedziało mi, że może mnie to zainteresuje - i strzał w 10tkę. Była też narzuta na wersalkę, ale ja chciałam dwie wąskie lub jedną, żeby nałożyć na siedzisko, a dwie żeby i na siedzisko i na oparcie zarzucić, żeby kanapa się nie ubrudziła i żeby też było czym się przykryć i żeby wyglądało przytulnie. Co sądzicie o tym, żeby rolę koca będą grały takie "fotelówki"? Kapnie się ktoś, że coś tu nie gra? Chyba nie, co? :)

Znalazłam też poszewki na jaśki świąteczne to będę zmieniać wystrój mieszkania na święta poprzez zmianę poszewek na jaśkach, joł! :mrgreen:
A jaśków mam bardzo dużo, kanapa jest wielka, więc wszystko to pomieści :D

Czekam jeszcze na stolik kawowy, który robią 3 tygodnie. Jeszcze tyle czasu nie minęło :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro wrz 19, 2018 14:18 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Zobaczycie co znalazłam! Wymarzony :love: https://www.empik.com/gramofon-sencor-s ... lsrc=aw.ds
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro wrz 19, 2018 14:29 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Ale fajny :) aczkolwiek cena powala :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro wrz 19, 2018 14:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Niestety, ja uległam! O czymś takim marzyłam, ale nie wiedziałam, że ktoś czyta w moich myślach :mrgreen: Przy tym to nawet królewska porcelana wypada blado :mrgreen: Porcelana zatem schodzi na dalszy plan, bo pić z czego jest, a nie ma czego słuchać w salonie oprócz tv :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro wrz 19, 2018 14:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 14

Zazdroszczę :) my za to mamy taki retro z lat 70., jak będę w domu to zrobię zdjęcie :) ulubione miejsce spania Franka :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul, puszatek, sibia i 106 gości