PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 21, 2018 21:23 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ojej to ona chyba spora jest? Ja myslalam, ze to taki niby pekinczyk :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 22, 2018 8:12 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:Ojej to ona chyba spora jest? Ja myslalam, ze to taki niby pekinczyk :D

Tak wygląda na zdjęciu, jest mniejsza- niższa od moich kotów. :mrgreen:
To prawdziwy pekinczyk. Pozdrawiamy piątkowo i życzę spokojnego weekendu bez wichur.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 10:12 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Pekińczyki są super słodkie, te mordeczki :1luvu:
Ale Scooby z jakiegoś powodu zawsze je obszczekuje najmocniej :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt cze 22, 2018 15:17 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ziemosław pisze:Pekińczyki są super słodkie, te mordeczki :1luvu:
Ale Scooby z jakiegoś powodu zawsze je obszczekuje najmocniej :D

Każdy pies ma swoje sympatie i antypatie. Emi rzuca się na Husky i wilczury 8O a zachowuje się tak jakby była co najmniej rodwailerem :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 16:33 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Psy to rasiści pełną gębą! Mój za to nie znosił (prócz tego, że nie lubił w ogóle psów ;)) bokserów i yorków. Shitsu i pekiny tolerował, a najbardziej czarne :mrgreen:

PS Pekińczyki wcale nie takie najmniejsze psy. Tylko pozbawione nóg, więc się tak wydaje :wink:

Pozdrawiam :)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt cze 22, 2018 18:38 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Oo a jednak. A na tym zdjeciu to wielkolud :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 22, 2018 20:40 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Aia pisze:Psy to rasiści pełną gębą! Mój za to nie znosił (prócz tego, że nie lubił w ogóle psów ;)) bokserów i yorków. Shitsu i pekiny tolerował, a najbardziej czarne :mrgreen:

PS Pekińczyki wcale nie takie najmniejsze psy. Tylko pozbawione nóg, więc się tak wydaje :wink:

Pozdrawiam :)

Masz Asiu rację pekinczyki to takie niskopodlogowe psy, dłuższe niż wyższe. Mnie urzekają jej wylupiasta oczy i te wystające ząbki.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 20:42 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:Oo a jednak. A na tym zdjeciu to wielkolud :D

Zdjęcie nie zawsze oddaje rzeczywistość :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 22, 2018 20:48 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
Aia pisze:Psy to rasiści pełną gębą! Mój za to nie znosił (prócz tego, że nie lubił w ogóle psów ;)) bokserów i yorków. Shitsu i pekiny tolerował, a najbardziej czarne :mrgreen:

PS Pekińczyki wcale nie takie najmniejsze psy. Tylko pozbawione nóg, więc się tak wydaje :wink:

Pozdrawiam :)

Masz Asiu rację pekinczyki to takie niskopodlogowe psy, dłuższe niż wyższe. Mnie urzekają jej wylupiasta oczy i te wystające ząbki.

Zabki jak kasowniczek :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 22, 2018 20:56 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
Aia pisze:Psy to rasiści pełną gębą! Mój za to nie znosił (prócz tego, że nie lubił w ogóle psów ;)) bokserów i yorków. Shitsu i pekiny tolerował, a najbardziej czarne :mrgreen:

PS Pekińczyki wcale nie takie najmniejsze psy. Tylko pozbawione nóg, więc się tak wydaje :wink:

Pozdrawiam :)

Masz Asiu rację pekinczyki to takie niskopodlogowe psy, dłuższe niż wyższe. Mnie urzekają jej wylupiasta oczy i te wystające ząbki.

Z wyglądu to najbardziej urzekają mnie usposobieniem :mrgreen: Nie spotkałam jeszcze agresywnego czy dominującego, źle nastawionego do innych psów/zwierząt pekińczyka (tak samo shi tsu i chyba wiem dlaczego Kaj je tak lubił :wink: ), zawsze to były bardzo przyjazne, wesołe i optymistyczne stworki. Do rany przyłóż, cud maliny piesełki :1luvu:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt cze 22, 2018 22:03 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Aia pisze:
Gosiagosia pisze:
Aia pisze:Psy to rasiści pełną gębą! Mój za to nie znosił (prócz tego, że nie lubił w ogóle psów ;)) bokserów i yorków. Shitsu i pekiny tolerował, a najbardziej czarne :mrgreen:

PS Pekińczyki wcale nie takie najmniejsze psy. Tylko pozbawione nóg, więc się tak wydaje :wink:

Pozdrawiam :)

Masz Asiu rację pekinczyki to takie niskopodlogowe psy, dłuższe niż wyższe. Mnie urzekają jej wylupiasta oczy i te wystające ząbki.

Z wyglądu to najbardziej urzekają mnie usposobieniem :mrgreen: Nie spotkałam jeszcze agresywnego czy dominującego, źle nastawionego do innych psów/zwierząt pekińczyka (tak samo shi tsu i chyba wiem dlaczego Kaj je tak lubił :wink: ), zawsze to były bardzo przyjazne, wesołe i optymistyczne stworki. Do rany przyłóż, cud maliny piesełki :1luvu:

O tak to sama słodycz :1luvu: Lubi koty ale tylko swoje :mrgreen: jest psem wiecznie uśmiechniętym.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 23, 2018 7:05 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Na obrzeżach parku, przez który codziennie przejeżdżam mieszkają dwie czarne pekinki, Gunia i Punia ( nie rozróżniam). To siostry. Są przesłodkie, śliczne, zaprzyjaźniłyśmy się. Z nimi zresztą trudno się nie zaprzyjaźnić, kochają wszystkich, uwielbiają być głaskane. Zrobiłam im zdjęcia, a papierowe odbitki dałam ich panu, bardzo się ucieszył. Podobne są oczywiście do Emi.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 8:03 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Jaki słodki pyś :1luvu:
Chyba łatwo można rozupszczać te psiaki :mrgreen: ? Tzn np pinczerowate czy terierowate, to mają diabła za uszami i lubią pokazywać zęby, jak za bardzo się im na wszystko pozwala :twisted: charakter wychodzi przed psa :lol:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob cze 23, 2018 9:15 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

ewar pisze:Na obrzeżach parku, przez który codziennie przejeżdżam mieszkają dwie czarne pekinki, Gunia i Punia ( nie rozróżniam). To siostry. Są przesłodkie, śliczne, zaprzyjaźniłyśmy się. Z nimi zresztą trudno się nie zaprzyjaźnić, kochają wszystkich, uwielbiają być głaskane. Zrobiłam im zdjęcia, a papierowe odbitki dałam ich panu, bardzo się ucieszył. Podobne są oczywiście do Emi.

Emi też prawie wszystkich kocha i też lubi pieszczoty to pies typowo kanapowy, grzeczny i bezproblemowy. W odróżnieniu do moich kotów ona da ze sobą wszystko zrobić tzn umyć oczka, wyczyścić uszki i dać się czesać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 23, 2018 9:18 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Aia pisze:Jaki słodki pyś :1luvu:
Chyba łatwo można rozupszczać te psiaki :mrgreen: ? Tzn np pinczerowate czy terierowate, to mają diabła za uszami i lubią pokazywać zęby, jak za bardzo się im na wszystko pozwala :twisted: charakter wychodzi przed psa :lol:

Lubi być rozpieszczana i ja ją rozpieszczam. Jest jednak posłuszna i karna ale czasami diabełek taki wesoły w nią wstąpi i wszystkie zabawki potrafi powyciagac po całym pokoju.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 87 gości