PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 28, 2019 9:53 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

ewar pisze:
Gosiagosia pisze:
ewar pisze:Super! Znowu przyniosłam kotom trochę perzu, jadły jak największy przysmak. Musi im to być potrzebne. Gosia,polecam, ale o tym już gadałyśmy.

Byłam z Emi na spacerze, przyniosłam trochę trawki i jak narazie wahają. Migotka cos tam ślubie. Hugo stwierdził że nie jest koza i odszedł. :ryk:

Jak widać koty mają różne upodobania. U mnie ani jedno ździebełko nie zostało.

Migotka trochę zjadła mieska i pochrupala suche. Dodałam smaczki smilla. Wczoraj też po troszeczkę ale wypiła miseczkę mleczka. Trawkę poskubala.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2019 9:59 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

aga66 pisze:Gosiu pisz co się dzieje na bieżąco. Jak nic to nic a tu naraz 2 kocia się pochorowały :|

Jak pech to pech, zdrowe zawsze były a teraz obie naraz, dobrze że Hugo i Emi zdrowi. Najgorsze jest to że ja nie domagam i nic nie pomaga. :placz:
Muszę się zdecydować na endoproteze kolana ale to wcale nie musi być lepiej, bo kolanka to wredne są. Jeszcze spróbuję DSMO.
Koty lepiej, Pusia też tzn nie jest to najgorsze co myślałam. Chyba za dużo czytam i wymyślam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2019 10:06 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Dziewczyny przypomnijcie co to za karma na klaczki, bo Kuri mi się ciągle zakłacza mimo pasty :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie kwi 28, 2019 10:17 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:Dziewczyny przypomnijcie co to za karma na klaczki, bo Kuri mi się ciągle zakłacza mimo pasty :(

Ewar mi poleciła Josera catelux kaczka z ziemniakami. Niestety nie było u mnie w sklepie a mężowi polecony weterynaryjna Royal canin fibre. Jak czytałam o niej to jest bardziej na problemy jelitowe tzn zatwardzenia, ale podobno zaklaczenie powoduje zatwardzenia. Kupił mała paczuszkę i mieszam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2019 11:33 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

RC Fibre jest skuteczne i to bardzo, kiedy kot ma zatwardzenie. Dawałam kotu ze skłonnością do kamieni kałowych, z bardzo dobrym skutkiem. Zapomniałam o tym :oops: , a Lucy robi twarde kupki, może by jej pomogło. W poniedziałek kupię. Od czasu do czasu kupuję tę Joserę z kaczką i ziemniakami, kotom smakuje, podobnie jak chrupki Whiskasa, te w różowych pudełeczkach anti-hairball. Niektóre koty u mnie lubią lizać masło. Olej z łososia zupełnie mi się nie sprawdził.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 28, 2019 12:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

ewar pisze:RC Fibre jest skuteczne i to bardzo, kiedy kot ma zatwardzenie. Dawałam kotu ze skłonnością do kamieni kałowych, z bardzo dobrym skutkiem. Zapomniałam o tym :oops: , a Lucy robi twarde kupki, może by jej pomogło. W poniedziałek kupię. Od czasu do czasu kupuję tę Joserę z kaczką i ziemniakami, kotom smakuje, podobnie jak chrupki Whiskasa, te w różowych pudełeczkach anti-hairball. Niektóre koty u mnie lubią lizać masło. Olej z łososia zupełnie mi się nie sprawdził.

Migotka lubi ludzkie jedzenie więc maselko powinna chętnie lizać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2019 16:50 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Kuri maselka za bardzo nie lubi, może ta Josera jej zasmakuje :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie kwi 28, 2019 18:00 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Jeśli chodzi o Royale nie tylko te weterynaryjne to niestety są mega skutecznie. Pisz niestety bo skład gowniany jest a cześć po prostu trzeba kupić by pomoc kotu.
Nam pomagała pasta na klaki gimpet

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_ ... asty/31813
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 28, 2019 18:39 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

MonikaMroz pisze:Jeśli chodzi o Royale nie tylko te weterynaryjne to niestety są mega skutecznie. Pisz niestety bo skład gowniany jest a cześć po prostu trzeba kupić by pomoc kotu.
Nam pomagała pasta na klaki gimpet

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_ ... asty/31813

Pasty nie lubi, miałam tylko nie pamiętam jakiej firmy Pusia ją lubiła. Daje jej przysmaczki i jest lepiej. Trawki nie chciała.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2019 18:41 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

A masło śmietankowe to 82% próbowałaś dać na talerzyk?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 28, 2019 19:17 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

MonikaMroz pisze:A masło śmietankowe to 82% próbowałaś dać na talerzyk?

Nie dałam bo nie mam muszę kupić. Ja używam Finu czyli mieszanki z olejem lnianym. Teraz ładnie zjadła kolacje.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 29, 2019 12:56 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

U mnie jest stale masło w miseczce. Kupuję kostkę, kroję na kawałków 10 albo 12 i zamrażam i rozmrażam po kostce. Wszystkie koty liżą i wymiotów nie ma. Masło lepsze niż trawa, bo trawa podrażnia przewód pokarmowy, żeby wywołać wymioty, co może skutkować tym, że wymioty będą na okrągło, a masło pomaga pozbyć się kulek włosowych łagodnie, dając poślizg. A do tego jest zdrowe dla kota. Ja polecam. Nawet jak kot liże niechętnie to znaczy, że liże, a jak nie liże wcale to może zacznie jak będzie miał stale dostępne. A jak masło rozmięknie to może wtedy będzie bardziej kuszące. Nie wiadomo - trzeba po prostu serwować stale ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon kwi 29, 2019 21:39 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Niepotrzebnie narobiłam sobie strachu, ale nie miałam problemów z kotami aż tu nagle dwa naraz. Już jest lepiej Migotka je i już nie zwraca, Pusia chyba ma uczulenie i rozdrapala uszy, nosek chyba ktoś jej podrapal ale nikt się nie przyznał :mrgreen:
Dziękuję bardzo za chęć pomocy, wiem że mogę na Was liczyć, Moniko i Gusiek :201494 :201494 :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 30, 2019 6:53 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Jeśli chodzi o Royale nie tylko te weterynaryjne to niestety są mega skutecznie. Pisz niestety bo skład gowniany jest a cześć po prostu trzeba kupić by pomoc kotu.
Nam pomagała pasta na klaki gimpet

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_ ... asty/31813

Pasty nie lubi, miałam tylko nie pamiętam jakiej firmy Pusia ją lubiła. Daje jej przysmaczki i jest lepiej. Trawki nie chciała.


Gosiu moze gdzieś poszukaj takiej trawy jak ja mam i posadź kotom przy domu. Widziałaś jak moje wcinają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto kwi 30, 2019 7:37 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Jeśli chodzi o Royale nie tylko te weterynaryjne to niestety są mega skutecznie. Pisz niestety bo skład gowniany jest a cześć po prostu trzeba kupić by pomoc kotu.
Nam pomagała pasta na klaki gimpet

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_ ... asty/31813

Pasty nie lubi, miałam tylko nie pamiętam jakiej firmy Pusia ją lubiła. Daje jej przysmaczki i jest lepiej. Trawki nie chciała.


Gosiu moze gdzieś poszukaj takiej trawy jak ja mam i posadź kotom przy domu. Widziałaś jak moje wcinają

Moje nie chcą skubac traw, nawet jak kiedyś miały w doniczce taką kocią i też nie smakowała im. Roślin doniczkowych też nie gryzą z czego się cieszę. Migotka trochę skubnela ale chyba tak dla zabawy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości