PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 29, 2019 14:31 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 29, 2019 14:34 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.


a co jej jest?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 29, 2019 14:38 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.


a co jej jest?

Jak pisałam wcześniej wymiotowala pianą a w nocy miała rozwolnienie cała pupa pobrudzona, nie dała się wyczyścić. Nawet nasikala mi na łóżko co nigdy nie robiła. Badania porobione jutro będą i zobaczymy co się dzieje. Jak narazie siedzi obrażona ale już bez zoladkowych sensacji.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 29, 2019 14:43 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.


a co jej jest?

Jak pisałam wcześniej wymiotowala pianą a w nocy miała rozwolnienie cała pupa pobrudzona, nie dała się wyczyścić. Nawet nasikala mi na łóżko co nigdy nie robiła. Badania porobione jutro będą i zobaczymy co się dzieje. Jak narazie siedzi obrażona ale już bez zoladkowych sensacji.


czyli cos z układem pokarmowym? a temperaturę miała?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 29, 2019 16:31 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.


a co jej jest?

Jak pisałam wcześniej wymiotowala pianą a w nocy miała rozwolnienie cała pupa pobrudzona, nie dała się wyczyścić. Nawet nasikala mi na łóżko co nigdy nie robiła. Badania porobione jutro będą i zobaczymy co się dzieje. Jak narazie siedzi obrażona ale już bez zoladkowych sensacji.


czyli cos z układem pokarmowym? a temperaturę miała?

Na szczęście nie. Zobaczymy jak wyjdą badania, jest trochę lepiej tzn nie ma rozwolnienia ale nadal obrażona. Jutro powtórka z rozrywki czyli ujarzmianie kota. Może będzie bardziej doświadczony wet.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 29, 2019 20:02 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Może stan zapalny żołądka, jelit czy coś takiego?

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob cze 29, 2019 20:22 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

aga66 pisze:Może stan zapalny żołądka, jelit czy coś takiego?

Nie wiem, lekarka młoda nuedoswiadczona. Jutro mam nadzieję że się dowiemy czegoś konkretnego.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 29, 2019 20:23 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

O rety, takie atrakcje, i oczywiście na weekend:( zdrówka bdla panny Migotki :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob cze 29, 2019 21:10 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:O rety, takie atrakcje, i oczywiście na weekend:( zdrówka bdla panny Migotki :ok:

No właśnie takie atrakcje w dniu imienin starszego syna. Jutro ma być imprezka imieninowa, jednak myślę że to przejściowe.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 29, 2019 22:14 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Malutka zdrowiej kiciu trzymamy mocne :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 29, 2019 22:27 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Za zdrówko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60354
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 30, 2019 8:59 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ewa L. pisze:Malutka zdrowiej kiciu trzymamy mocne :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękujemy :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 30, 2019 9:00 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

jolabuk5 pisze:Za zdrówko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jestem dobrej myśli, ona nigdy nie chorowała. W maju skończyła 7 lat. Chyba to przez te upały.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 30, 2019 9:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:Za zdrówko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jestem dobrej myśli, ona nigdy nie chorowała. W maju skończyła 7 lat. Chyba to przez te upały.

I oby jak najdłużej tak zostało.
Kiedy idziecie do weta ? Są już wyniki ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 30, 2019 10:14 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Migotka jest jednak chora :placz: byliśmy rano u weterynarza. Przeżyłam horror to jest waleczny kot o sile lwa. 4 osoby nie dały rady kotu. :strach: ofiary były tzn mój syn podrapany. Dostała kroplówkę i Zastrzyki choć nie jestem pewna czy te zastrzyki były dobrze podane. Była młodziutka lekarka z jeszcze młodsza techniczna. Jutro kontrola, muszę obserwować pozostałe koty.


a co jej jest?

Jak pisałam wcześniej wymiotowala pianą a w nocy miała rozwolnienie cała pupa pobrudzona, nie dała się wyczyścić. Nawet nasikala mi na łóżko co nigdy nie robiła. Badania porobione jutro będą i zobaczymy co się dzieje. Jak narazie siedzi obrażona ale już bez zoladkowych sensacji.

Ojej :placz: To faktycznie coś się porobiło :( Ale miejmy nadzieję, że szybko Migotka wydobrzeje :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Zdrówka :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości