PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 28, 2019 17:19 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

jolabuk5 pisze:Super!

Też się cieszę. Jednak chyba już straciłam nadzieję na większą poprawe :cry:
Jak odpuścił kręgosłup to kolano gorzej. Niby się nie poddaję ale mam doła :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 31, 2019 14:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

:1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 31, 2019 20:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

:ok: za sanatorium
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie wrz 01, 2019 9:49 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Trzymaj się Gosiu. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 01, 2019 10:28 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

mir.ka pisze::1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461

:1luvu: 1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 01, 2019 10:29 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

kwiryna pisze::ok: za sanatorium

Dziękuję, czekam na decyzję gdzie konkretnie i kiedy

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 01, 2019 10:35 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ewa L. pisze:Trzymaj się Gosiu. :ok: :ok: :ok:

Jakoś się trzymam, chociaż czasami puszczają mi nerwy. Koty strasznie brydża, wiecznie wszędzie pełno futra i żwirku.
Boję się im zmienić na inny bo nie wiem czy zaakceptuje. Używam bentonitowego, czasami im dosypuje silikonowedgo żeby nie było na dolnego tego betonu. Nie wiem czy mam zły żwirek czy za mało go sypie ala na dole mam mocno trzymająca się grude. :oops:
Podziwiam dziewczyny co mają dużo więcej kotów niż ja i nie narzekają. Ale może mają dużo siły i cierpliwości.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 01, 2019 11:43 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Trzymaj się Gosiu. :ok: :ok: :ok:

Jakoś się trzymam, chociaż czasami puszczają mi nerwy. Koty strasznie brydża, wiecznie wszędzie pełno futra i żwirku.
Boję się im zmienić na inny bo nie wiem czy zaakceptuje. Używam bentonitowego, czasami im dosypuje silikonowedgo żeby nie było na dolnego tego betonu. Nie wiem czy mam zły żwirek czy za mało go sypie ala na dole mam mocno trzymająca się grude. :oops:
Podziwiam dziewczyny co mają dużo więcej kotów niż ja i nie narzekają. Ale może mają dużo siły i cierpliwości.

Ja mam bentonitowy kanadyjski i jestem z niego zadowolona. Zbryla się w 350% i jest mega wydajny. Robią się fajne łatwe do usunięcia bryłki. Ze względu na Zuzię zmieniłam jedną kuwetę na CBE + i to była zła decyzja.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 01, 2019 12:01 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Trzymaj się Gosiu. :ok: :ok: :ok:

Jakoś się trzymam, chociaż czasami puszczają mi nerwy. Koty strasznie brydża, wiecznie wszędzie pełno futra i żwirku.
Boję się im zmienić na inny bo nie wiem czy zaakceptuje. Używam bentonitowego, czasami im dosypuje silikonowedgo żeby nie było na dolnego tego betonu. Nie wiem czy mam zły żwirek czy za mało go sypie ala na dole mam mocno trzymająca się grude. :oops:
Podziwiam dziewczyny co mają dużo więcej kotów niż ja i nie narzekają. Ale może mają dużo siły i cierpliwości.

Ja mam bentonitowy kanadyjski i jestem z niego zadowolona. Zbryla się w 350% i jest mega wydajny. Robią się fajne łatwe do usunięcia bryłki. Ze względu na Zuzię zmieniłam jedną kuwetę na CBE + i to była zła decyzja.

Ja mam Benka średnie ziarenka i nie wiem czy jakaś feralna partia. Już tak kiedyś miałam, kupiłam inny ten grubszy i był dobry, teraz mam drobny i znów beton.
Spróbuję tego kanadyjskiego
Teraz domieszam silikonowy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 01, 2019 13:52 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Trzymaj się Gosiu. :ok: :ok: :ok:

Jakoś się trzymam, chociaż czasami puszczają mi nerwy. Koty strasznie brydża, wiecznie wszędzie pełno futra i żwirku.
Boję się im zmienić na inny bo nie wiem czy zaakceptuje. Używam bentonitowego, czasami im dosypuje silikonowedgo żeby nie było na dolnego tego betonu. Nie wiem czy mam zły żwirek czy za mało go sypie ala na dole mam mocno trzymająca się grude. :oops:
Podziwiam dziewczyny co mają dużo więcej kotów niż ja i nie narzekają. Ale może mają dużo siły i cierpliwości.

Ja mam bentonitowy kanadyjski i jestem z niego zadowolona. Zbryla się w 350% i jest mega wydajny. Robią się fajne łatwe do usunięcia bryłki. Ze względu na Zuzię zmieniłam jedną kuwetę na CBE + i to była zła decyzja.

Ja mam Benka średnie ziarenka i nie wiem czy jakaś feralna partia. Już tak kiedyś miałam, kupiłam inny ten grubszy i był dobry, teraz mam drobny i znów beton.
Spróbuję tego kanadyjskiego
Teraz domieszam silikonowy.

Kanadyjski jest drobny ale nie typu gwiezdny pyl. Po prostu drobny i o zapachu dzieciecego pudru.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/zwirek ... ino/264170
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 07, 2019 5:54 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Moze postaw druga kuweta z innym zwirkiem. My mamy ten Cats best. On się nie nosi jakos bardzo. Zbryla się idealnie. I można do wc wyrzucać.
Kiedyś miałam benka. O zgrozo. Najgorszy czas w moim życiu kocim.... na szczęście nie miałam problemów przestawić towarzystwo na cats

Powodzenia :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 07, 2019 13:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Moli25 pisze:Moze postaw druga kuweta z innym zwirkiem. My mamy ten Cats best. On się nie nosi jakos bardzo. Zbryla się idealnie. I można do wc wyrzucać.
Kiedyś miałam benka. O zgrozo. Najgorszy czas w moim życiu kocim.... na szczęście nie miałam problemów przestawić towarzystwo na cats

Powodzenia :1luvu:

Mam dwie kuwety więc spróbuję.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 07, 2019 13:36 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Moli25 pisze:Moze postaw druga kuweta z innym zwirkiem. My mamy ten Cats best. On się nie nosi jakos bardzo. Zbryla się idealnie. I można do wc wyrzucać.
Kiedyś miałam benka. O zgrozo. Najgorszy czas w moim życiu kocim.... na szczęście nie miałam problemów przestawić towarzystwo na cats

Powodzenia :1luvu:

Mam dwie kuwety więc spróbuję.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 07, 2019 13:38 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

U nas wszystko wraca do normy czyli jak naradzie bez problemów. Pusia już nie drapie się po uszach i ładnie zarosly.
Jedzą chętnie mokrą karmę i mięsko.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 07, 2019 15:09 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi Pusienka chora

Gosiagosia pisze:U nas wszystko wraca do normy czyli jak naradzie bez problemów. Pusia już nie drapie się po uszach i ładnie zarosly.
Jedzą chętnie mokrą karmę i mięsko.


i niech tak zostanie :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości