PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 24, 2019 18:44 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Hugusiu, przyznaj się, pewnie podkradłeś coś Dużej? Lepiej chybs nie podkradać. Ja dziś pawika puściłam :oops: Kurka
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt maja 24, 2019 18:45 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:U mnie Zuzia ma taką kupę - początek normalny a końcówka rzadka i robi kleksy. Zuzia choruje na wątróbkę.

Też tak może być, Hugo ma nadwagę ale wyniki były dobre. Co prawda robiłam je 6 miesięcy temu.

Może zrób mu jeszcze raz badania profil wątrobowy i nerkowy bo ja Zuzi robiłam w czerwcu i były w miarę a w październiku już były złe.

Muszę zrobić, kupa dobra ale mimo wszystko po niedzieli zatargamy grubaska na badania Hugo w lipcu kończy 11 lat.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 18:46 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:U mnie Zuzia ma taką kupę - początek normalny a końcówka rzadka i robi kleksy. Zuzia choruje na wątróbkę.

Też tak może być, Hugo ma nadwagę ale wyniki były dobre. Co prawda robiłam je 6 miesięcy temu.

Może zrób mu jeszcze raz badania profil wątrobowy i nerkowy bo ja Zuzi robiłam w czerwcu i były w miarę a w październiku już były złe.

Muszę zrobić, kupa dobra ale mimo wszystko po niedzieli zatargamy grubaska na badania Hugo w lipcu kończy 11 lat.

No rok temu też Zuzia miała 11 lat.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 24, 2019 18:47 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:Hugusiu, przyznaj się, pewnie podkradłeś coś Dużej? Lepiej chybs nie podkradać. Ja dziś pawika puściłam :oops: Kurka

Nie kradłem, jem to co zawsze a dziś mięsko wołowe, pycha było i kupa też była ok. Duża przesadza. Dobrze się czuję. Jeszcze chcą mi krew pobrać, sama niech sobie pobierze.
Hugo

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 18:49 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:U mnie Zuzia ma taką kupę - początek normalny a końcówka rzadka i robi kleksy. Zuzia choruje na wątróbkę.

Też tak może być, Hugo ma nadwagę ale wyniki były dobre. Co prawda robiłam je 6 miesięcy temu.

Może zrób mu jeszcze raz badania profil wątrobowy i nerkowy bo ja Zuzi robiłam w czerwcu i były w miarę a w październiku już były złe.

Muszę zrobić, kupa dobra ale mimo wszystko po niedzieli zatargamy grubaska na badania Hugo w lipcu kończy 11 lat.

No rok temu też Zuzia miała 11 lat.

Wkroczyli w poważny wiek. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 18:53 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Też tak może być, Hugo ma nadwagę ale wyniki były dobre. Co prawda robiłam je 6 miesięcy temu.

Może zrób mu jeszcze raz badania profil wątrobowy i nerkowy bo ja Zuzi robiłam w czerwcu i były w miarę a w październiku już były złe.

Muszę zrobić, kupa dobra ale mimo wszystko po niedzieli zatargamy grubaska na badania Hugo w lipcu kończy 11 lat.

No rok temu też Zuzia miała 11 lat.

Wkroczyli w poważny wiek. :mrgreen:

To fakt. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 24, 2019 19:08 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Może dasj na razie wołowinkę a wszystko inne odstaw i zobaczysz. A jak sie unormuje to próbować po 1 nowej rzeczy i sie okaże. Oby nie wątroba.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt maja 24, 2019 20:11 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

aga66 pisze:Może dasj na razie wołowinkę a wszystko inne odstaw i zobaczysz. A jak sie unormuje to próbować po 1 nowej rzeczy i sie okaże. Oby nie wątroba.

Nie zmieniłam jedzenia. Oby nie jakieś chorobsko.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 20:15 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

O boże znów jakiś bidak się przyblakal. Syn go znalazł pod magazynem. :placz: :strach:
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 20:16 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Syn pisze że kocurek miskę opróżnil w 3 minuty.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 20:22 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Głodny biedaczek :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 24, 2019 20:42 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Jaki ładny, widać, że nie za bogato ma w życiu. Masz dobrego syna, uwielbiam takich facetów wrazliwych na krzywdę zwierzat. Pozdrów go ode mnie koniecznie...

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt maja 24, 2019 20:50 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:Syn pisze że kocurek miskę opróżnil w 3 minuty.

Domowy czy dzikusek?
Syn go próbował głaskać?

Do nas pod biuro przychodzi taki sliczny bury z białymi skarpetami. Nazwaliśmy go Słowik ( bo biuro na Slowiczej)
Oczywiscie odkad zaczal przychodzić miski w karma w pracy zawsze sa. Ale do ludzi nie lgnie. Zawsze czeka na miseczkę dzielnie pod balkonem zje i odchodzi w swoja strone
Ostatnio edytowano Pt maja 24, 2019 20:52 przez MonikaMroz, łącznie edytowano 1 raz
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 24, 2019 20:52 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

aga66 pisze:Jaki ładny, widać, że nie za bogato ma w życiu. Masz dobrego syna, uwielbiam takich facetów wrazliwych na krzywdę zwierzat. Pozdrów go ode mnie koniecznie...

Ma to po mamusi :ryk:
Kiedyś dawno temu z ulicy koło Parku szczęśliwice zgarnął trzy małe kociak. U nas spędziły noc i trafiły do dobrego domku.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 24, 2019 20:55 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

MonikaMroz pisze:
Gosiagosia pisze:Syn pisze że kocurek miskę opróżnil w 3 minuty.

Domowy czy dzikusek?
Syn go próbował głaskać?

Do nas pod biuro przychodzi taki sliczny bury z białymi skarpetami. Nazwaliśmy go Słowik ( bo biuro na Slowiczej)
Oczywiscie odkad zaczal przychodzić miski w karma w pracy zawsze sa. Ale do ludzi nie lgnie. Zawsze czeka na miseczkę dzielnie pod balkonem zje i odchodzi w swoja strone

Dzikusek, nie dał się dotknąć. Najadl się i poszedł. Zobaczymy czy jutro przyjdzie.
Taki biedulek z niego.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości