PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies Emi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 21, 2018 9:41 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob lip 21, 2018 9:44 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ha, to na prawdę fajnie, że tak niespodziewanie los skierował Cię na drogę, którą pokochałaś :D To jednak wychodzi na dobre, gdy rodzina zajmuje się dzieckiem i posyła je na jakieś zajęcia. Jest szansa, że trafi ono na coś, co mu się spodoba i będzie się rozwijać w tym kierunku. Pamiętam, że moja koleżanka, z wczesnej podstawówki, miała wypełniony grafik po szkole, np chodziła na bardzo tajemniczobrzmiący batut, konie, angielski. Ja wybłagałam, by mnie zapisali na jeździectwo, ale pochodziłam sobie tylko na pierwszy poziom kursu (2-3 miesiące?) i tyle było radości, później mnie wypisali :(

Nazwiska zupełnie mi nic nie mówią, ale imię Raisa mi się podoba :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob lip 21, 2018 10:17 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 10:24 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:


za to bicie po nóżkach? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 21, 2018 10:25 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:


za to bicie po nóżkach? :mrgreen:

Też :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 10:27 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Aia pisze:Ha, to na prawdę fajnie, że tak niespodziewanie los skierował Cię na drogę, którą pokochałaś :D To jednak wychodzi na dobre, gdy rodzina zajmuje się dzieckiem i posyła je na jakieś zajęcia. Jest szansa, że trafi ono na coś, co mu się spodoba i będzie się rozwijać w tym kierunku. Pamiętam, że moja koleżanka, z wczesnej podstawówki, miała wypełniony grafik po szkole, np chodziła na bardzo tajemniczobrzmiący batut, konie, angielski. Ja wybłagałam, by mnie zapisali na jeździectwo, ale pochodziłam sobie tylko na pierwszy poziom kursu (2-3 miesiące?) i tyle było radości, później mnie wypisali :(

Nazwiska zupełnie mi nic nie mówią, ale imię Raisa mi się podoba :mrgreen:

Dzieci powinny mieć zajęcia pozalekcyjne ale też dużo czasu na rodzinne więzi. Moich synów mąż posłal na piłkę nożną, młodszy gra do tej pory na Gwardii.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 10:28 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:


za to bicie po nóżkach? :mrgreen:

Też :mrgreen:



no cóż, zeby efekty były to kazdy sposób jest dobry :mrgreen: ... chyba :roll:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 21, 2018 10:40 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:


za to bicie po nóżkach? :mrgreen:

Też :mrgreen:



no cóż, zeby efekty były to kazdy sposób jest dobry :mrgreen: ... chyba :roll:

To nie było bicie tylko przypomnienie o odpowiednio dobrze wykonanej figurze czy pozycji.. :mrgreen:
Podobno teraz przemoc i wyzwiska panują w Szkole baletowej- artykuł Newsweeka. Czytałam i jakoś tak szczerze nie wiem jak się do tego ustosunkować. Znam niektórych pedagogow tam pracujących i wiem że nie byli by zdolni do takich metod.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 10:44 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Ziemosław pisze:Aż sprawdziłam w Googlu. No powiem Ci, że pani pedagog miała imponującą karierę...

Tak była świetna jako tancerka i jako pedagog. Dużo wymagała ale też dużo dawała od siebie. Nawet nie wiem ile razy dostałam po nóżkach :mrgreen:
Kochalismy ja wszyscy :1luvu:


za to bicie po nóżkach? :mrgreen:

Też :mrgreen:



no cóż, zeby efekty były to kazdy sposób jest dobry :mrgreen: ... chyba :roll:

To nie było bicie tylko przypomnienie o odpowiednio dobrze wykonanej figurze czy pozycji.. :mrgreen:
Podobno teraz przemoc i wyzwiska panują w Szkole baletowej- artykuł Newsweeka. Czytałam i jakoś tak szczerze nie wiem jak się do tego ustosunkować. Znam niektórych pedagogow tam pracujących i wiem że nie byli by zdolni do takich metod.[/quote]

mogło nic się nie zmienić, tylko teraz ludzie są inni i dzieci nie wolno bić, nawet jak to jest tak jak piszesz -tylko przypomnienie o odpowiednio dobrze wykonanej figurze czy pozycji
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 21, 2018 13:48 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

No to spelnione marzenie i super wspomnienia :) jednak bylo warto :) a takie wspomnienia ciekawe sa, przeciez nigdzie nie jest powiedziane, ze trzeba tylko o kotach :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob lip 21, 2018 14:28 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

kwiryna pisze:No to spelnione marzenie i super wspomnienia :) jednak bylo warto :) a takie wspomnienia ciekawe sa, przeciez nigdzie nie jest powiedziane, ze trzeba tylko o kotach :)

Koty i Emi też ładnie tańczą jak tylko zbliża się pora karmienia :ryk: :ryk:
Migotka i Pusia ładnie plasaja wykonując piruety, Hugo śpiewa im do tańca a Emi tak pięknie skacze.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 21, 2018 20:45 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiu to co teraz na tej onkologii się dzieje? Stoi to pustką? 13 lat w TW - szacun!

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lip 21, 2018 20:54 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

aga66 pisze:Gosiu to co teraz na tej onkologii się dzieje? Stoi to pustką? 13 lat w TW - szacun!

Stoi pustką świeci a pacjentki czekają :cry: Ten oddział to cudo na miarę europejską i aż się nóż otwiera jak o tym myślę bo to są nasze pieniądze wyrzucone w błoto. Ortopedia też dostała nowoczesny sprzęt i .... :evil:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 22, 2018 11:23 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Przeczytałam :)
A ja mogę od siebie polecić książkę "Taniec" Joana Soula - horror, świetny! :D Dla osób, którym mało baletu 8)
Pisz dalej Gosiu - na 8 lat parę zdań to trochę mało :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lip 22, 2018 20:31 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

A nie bedzie tam prywatnych wizyt?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości