PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 07, 2019 11:48 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiagosia pisze:Emi tak ona lubi śnieg, bawi się jak dziecko, tarza się w nim i szczęka radośnie. Później ja mam problem z wytarciem jej do sucha. :mrgreen:

bo jej wiszą lodowe kulki na brzuszku?[/quote]
I całe porteczki w soplach nie wspominając o łapkach. Nawet spod poduszeczek trzeba wyciągać :mrgreen: Emi jest zadowolona.[/quote]

Nasz Fituś też lubi szaleństwa na świeżym śniegu, ale - zgdonie z wiekiem - zabawa trwa znacznie krócej.
Zawsze miał futerko na łapinkach oblepione kulkami sniegowymi, które nasza córka nazywałi sniegilinkami.
Najszybciej się ich pozbywałam stawiając psiaka do wanny i opłukując je chłodną wodą :201461
W tym roku stałam się wygodna .... proszę nie mylic z leniwa :ryk: :ryk: :ryk:
i kazałam ostrzyc fitowisoe łapinki i brzuszek na krótko :mrgreen:
Zawsze nosi ciepłe ubranka, gdy tylko robi się zimno, a jego sierść, a właściwie włosy, i tak niewiele go grzeje :201461
Obrazek
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Roki [*] Szarusia [*] Kiciucha [*] Santa [*] 16.09.2011; Tinka [*] 1.06.2013; Timorka [*] 13.09.2013; Azira [*] 8.01.2015

Kotina

Od: Czw sty 26, 2012 15:52

Post » Pon sty 07, 2019 15:54 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Kotina pisze:
Gosiagosia pisze:Emi tak ona lubi śnieg, bawi się jak dziecko, tarza się w nim i szczęka radośnie. Później ja mam problem z wytarciem jej do sucha. :mrgreen:

bo jej wiszą lodowe kulki na brzuszku?

I całe porteczki w soplach nie wspominając o łapkach. Nawet spod poduszeczek trzeba wyciągać :mrgreen: Emi jest zadowolona.[/quote]

Nasz Fituś też lubi szaleństwa na świeżym śniegu, ale - zgdonie z wiekiem - zabawa trwa znacznie krócej.
Zawsze miał futerko na łapinkach oblepione kulkami sniegowymi, które nasza córka nazywałi sniegilinkami.
Najszybciej się ich pozbywałam stawiając psiaka do wanny i opłukując je chłodną wodą :201461
W tym roku stałam się wygodna .... proszę nie mylic z leniwa :ryk: :ryk: :ryk:
i kazałam ostrzyc fitowisoe łapinki i brzuszek na krótko :mrgreen:
Zawsze nosi ciepłe ubranka, gdy tylko robi się zimno, a jego sierść, a właściwie włosy, i tak niewiele go grzeje :201461[/quote]
Też jej muszę ostrzyc porteczki i łapeczki.
Dziś śnieg zamienił się w lodową tafle i Emi nie poszalala. :mrgreen:

Gosiagosia

Od: Wto kwi 23, 2013 11:47

Post » Wto sty 22, 2019 20:47 Re: PUSIA,MIGOTKA,HUGO oraz kotopies EMI

Gosiu co u Was?
Jak wnusio ?
Amy i Mili <3 Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=185967

MonikaMroz

Od: Nie lip 24, 2011 9:30

[poprzednia]