Kotinowo (6) - piękne seniorki 18, 16, 12 lat ..... :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 24, 2018 10:13 Re: Kotinowo (6)

Od 6 lat zamawiam karmę głównie w zooplusie i do tej pory nie miałam powodów do narzekania.
Teraz coraz mniej mi odpowiadają firmy kurierskie, z których usług korzysta zooplus tzn GLS i DPD :evil:

Złozyłam zamówienie w niedzielę - wg informacji na ich stronie - paczka powinna do mnie trafić we wtorek i tak było do tej pory.
Ostatnio jednak są znaczne opóźnienia, paczka skompletowana i .... leży parę dni w firmie transportowej :(
Interweniowałam, ale tylko otrzymuję uprzejme emaile, że wszystko jest ok ... ?? Mają czas do .... 5 dni !! Od kiedy ta niekorzystna zmiana ?!
Do tego od jakiegoś czasu paczki są ... lekko uszkodzone i czasami żwirek lub opakowanie karm jest naderwane ... rzucają nimi :( stąd te uszkodzenia :evil: :evil:

Link do sledzenia paczki nie wskazuje na to, abym dzisiaj miała ją dostać, do tego żadnej inf sms czy emailem ... :evil:
Czas oczekiwania wydłużył się do 5 dni ...

Marcel2 - schodzi na psy ... zrobiłam tam wczoraj raniutko badanie krwi Tymona, aby mieć pewność, że może zostać lekko uśpiony do strzyżenia.
Mieli do mnie zadzwonić i przedstawić wyniki, nikt nie zadzwonil, zrobiłam więc to sama, ale .... weci byli zajęci i obiecano mi, że na pewno ktoś do mnie zadzwoni ...
Nikt nie zadzwonił :evil:
Dzisiaj "powtórka z rozrywki" - dzwoniłam, nikt nie miał czasu, a recepcjonistka nie może (podobno) nawet odczytać mi wyników :?
Czekam ... a o 13-ej mam być z Tymonem na strzyżeniu ....


Jedziemy jutro z mężem do Wieliszewa po wyniki TK ...
Aż mnie ściska w dołku tak się boję ... :strach: :strach:
Kciuki bardzo potrzebne :ok:


A w Kotinowie na szczęście wszystko ok :201461

Tysia :201461

Obrazek

Tosia :201461

Obrazek

Tolcia :201461

Obrazek

Dziunia :201461

Obrazek


Cynamon :201461

Obrazek

Tilka :201461

Obrazek


Tymon :201461

Obrazek


Fitus :201461

Obrazek

Na balkonie :201461 :201461

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw maja 24, 2018 13:55 przez Kotina, łącznie edytowano 1 raz
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 11:09 Re: Kotinowo (6)

No to witaj w klubie niezadowolonych z firm kurierskich.
Napisałaś ,że DHL obsługuje zoo+ ? Mnie się wyświetla tylko GLS i DPD.
Mój problem z kurierami trwa od grudnia zeszłego roku. Do znajomej dla której zamawiałam dwa razy przyszły paczki uszkodzone z DPD. W tym roku zamawiałam dla siebie i też dostałam uszkodzoną paczkę. Zmieniłam na GLS i raz przyszła paczka ok a ostatnio czekałam na paczkę od 4 maja ( dzień zamówienia w zoo+ ) do 22 maja ( paczkę w końcu mi dostarczono po pisaniu miliona maili i wciągnięciu w interwencję zoo+ ). W końcu paczkę dostałam ale uszkodzona i okradzioną na ponad 50 zł. Zoo + uwzględnił mi reklamację i zwróci kasę za ukradzione towary ale nie zmienia to faktu ,że tak być nie może.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 24, 2018 11:19 Re: Kotinowo (6)

Ojej, okradziona paczka?!
Ja korzystam z gls i pan zawsze paczke mi przynosi nawet po godzinie pracy i mowi, że z zooplus - to moze wie, że koty czekaja glodne ;)

Ale kolorowo u Was :) piekne kotki! <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 24, 2018 13:59 Re: Kotinowo (6)

Ewa L. pisze:No to witaj w klubie niezadowolonych z firm kurierskich.
Napisałaś ,że DHL obsługuje zoo+ ? Mnie się wyświetla tylko GLS i DPD.
Mój problem z kurierami trwa od grudnia zeszłego roku. Do znajomej dla której zamawiałam dwa razy przyszły paczki uszkodzone z DPD. W tym roku zamawiałam dla siebie i też dostałam uszkodzoną paczkę. Zmieniłam na GLS i raz przyszła paczka ok a ostatnio czekałam na paczkę od 4 maja ( dzień zamówienia w zoo+ ) do 22 maja ( paczkę w końcu mi dostarczono po pisaniu miliona maili i wciągnięciu w interwencję zoo+ ). W końcu paczkę dostałam ale uszkodzona i okradzioną na ponad 50 zł. Zoo + uwzględnił mi reklamację i zwróci kasę za ukradzione towary ale nie zmienia to faktu ,że tak być nie może.



Sorki, już poprawiłam :oops:
Masz rację, chodziło mi o GLS
Dzisiaj w końcu paczka dotarła, ale żadnego sms'a czy email'a nie dostałam, dobrze, że małż był w domu ...
Paczka była rozerwane na jednym boku od góry do dołu :evil: :evil:
Na szczęście było tam 4kg opakowanie karmy i 15 kg żwirek - były za duże aby wypaść ...
Będę pisała do zooplusa, niech wiedzą jaki kurierzy pracują w firmach kurierskich, z których korzystają ... :evil:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 14:03 Re: Kotinowo (6)

klaudiafj pisze:Ojej, okradziona paczka?!
Ja korzystam z gls i pan zawsze paczke mi przynosi nawet po godzinie pracy i mowi, że z zooplus - to moze wie, że koty czekaja glodne ;)

Ale kolorowo u Was :) piekne kotki! <3



Klaudia, bo to bardziej zależy do samego kuriera niż od firmy ....

Jeszcze miesiąc temu przynosił mi paczki kurier, który był obcokrajowcem - chyba zza wschodniej granicy
Był uprzejmy, informował zawsze, o której będzie z paczką, a nawet kilka razy czekał na mnie pod klatką, gdy nie było mnie na czas ....
Nigdy nie przytargał mi uszkodzonej paczki, chociaż przeważnie są bardzo ciężkie ...
szkoda, że już nie pracuje :(
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 14:06 Re: Kotinowo (6)

a ja właśnie zrobiłam zamówienie w zooplusie, aż sie boję :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 24, 2018 14:09 Re: Kotinowo (6)

Kotina pisze:
Ewa L. pisze:No to witaj w klubie niezadowolonych z firm kurierskich.
Napisałaś ,że DHL obsługuje zoo+ ? Mnie się wyświetla tylko GLS i DPD.
Mój problem z kurierami trwa od grudnia zeszłego roku. Do znajomej dla której zamawiałam dwa razy przyszły paczki uszkodzone z DPD. W tym roku zamawiałam dla siebie i też dostałam uszkodzoną paczkę. Zmieniłam na GLS i raz przyszła paczka ok a ostatnio czekałam na paczkę od 4 maja ( dzień zamówienia w zoo+ ) do 22 maja ( paczkę w końcu mi dostarczono po pisaniu miliona maili i wciągnięciu w interwencję zoo+ ). W końcu paczkę dostałam ale uszkodzona i okradzioną na ponad 50 zł. Zoo + uwzględnił mi reklamację i zwróci kasę za ukradzione towary ale nie zmienia to faktu ,że tak być nie może.



Sorki, już poprawiłam :oops:
Masz rację, chodziło mi o GLS
Dzisiaj w końcu paczka dotarła, ale żadnego sms'a czy email'a nie dostałam, dobrze, że małż był w domu ...
Paczka była rozerwane na jednym boku od góry do dołu :evil: :evil:
Na szczęście było tam 4kg opakowanie karmy i 15 kg żwirek - były za duże aby wypaść ...
Będę pisała do zooplusa, niech wiedzą jaki kurierzy pracują w firmach kurierskich, z których korzystają ... :evil:

Myślę, że powinnas napisać skarge do GLS w pierwszej kolejnosci.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 24, 2018 15:36 Re: Kotinowo (6)

Ogromne kciuki za wyniki. Mysle o Was bardzo cieplo.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84809
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw maja 24, 2018 15:55 Re: Kotinowo (6)

mir.ka pisze:a ja właśnie zrobiłam zamówienie w zooplusie, aż sie boję :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:


Ja właśnie wczoraj też zamówiłam w zooplusie i czytam i włos mi się jeży.
Jakim cudem tydzień temu dostałam drapak nieuszkodzony??

Co do okradania przez kurierów to muszę,niestety, potwierdzić. Mój przykład banalny,ktoś mógłby rzec,ale nie chodzi o kwotę,a o sam fakt.
Kurier okradł mnie,albo na 50 groszy,albo na 10,50 zł, bo już nie pamiętam ile mu dałam. W każdym razie powiedział mi,że prawie jest równo i tym samym
urwał sobie choćby i to 50 groszy. Nieładnie. A to też wina nadawcy była,bo tak okręcił paczkę foliami itd.,że ja nie mogłam znaleźć ceny na paczce,a powinna jak wół stać. Więc w tej kwestii trzeba cisnąć nadawców. To feralne zamówienie wczoraj było,ale nie z zooplusa. A z zooplusa zamówiłam wczoraj żwirek i też się teraz nieco stresuję..

Mam jeszcze inny przykład,z przed dwóch lat,jak książki zamawiałam. Kurier z DHL zadzwonił do mnie domofonem i przedstawił się jako policja!!! Dopiero po chwili,że on żartuje. Wkurzyłam się i powiedziałam mu co myślę o podszywaniu się pod policję (bez obrażania go i krzyczenia,żeby było,ale sympatyczna nie byłam),a na to on,że jak go nie przeproszę to nie wyda mi paczki. I mi nie wydał i odszedł z przesyłką i miał tupet wpisać w raporcie,że odmówiłam przyjęcia. Napisałam więc do księgarni językowej jaka sytuacja i,żeby wysłali mi jeszcze raz,ale inną firmą. Oni przeczytali mój e-mail już po ponownym wysłaniu mi paczki znów DHL. Na moją reklamację stwierdzili,że jeśli mają mi wysłać trzeci raz to musiałbym pokryć dodatkowe koszta (że tyle razy wysyłane) na co się nie zgodziłam i, koniec końców, książek nie otrzymałam.


Życzę nam tylko pozytywnych doświadczeń z przesyłkami :).
Tutaj opisałam moją wczorajszą sytuację,ale tak sobie myślę,że nie ma się co przejmować. Będzie co mam być.

A temat kurierów sprawił,że zapomniałam napisać tego co chciałam,kiedy na wątek wchodziłam:
CUDNA foto-relacja :) :)!! Kotinowo to jest to! Ja się czuję jakbym bardzo dobry serial w odcinkach oglądała,tylko lepszy niż serial :1luvu: :1luvu: !!
Kotina,bardzo lubię zdjęcia z podpisami tutaj :)!
:ok: za wszelką pomyślność dla wszystkich mieszkańców Kotinowa!
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 24, 2018 19:41 Re: Kotinowo (6)

mir.ka pisze:a ja właśnie zrobiłam zamówienie w zooplusie, aż sie boję :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:



Spoko, nie panikuj :)
Firmę tworzą ludzie, a ludzie jacy są wiadomo ... jeden taki, drugi siaki ...
Może akurat w Twoim rejonie bedzie "grasował" solidny kurier :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 19:42 Re: Kotinowo (6)

klaudiafj pisze:
Kotina pisze:
Ewa L. pisze:No to witaj w klubie niezadowolonych z firm kurierskich.
Napisałaś ,że DHL obsługuje zoo+ ? Mnie się wyświetla tylko GLS i DPD.
Mój problem z kurierami trwa od grudnia zeszłego roku. Do znajomej dla której zamawiałam dwa razy przyszły paczki uszkodzone z DPD. W tym roku zamawiałam dla siebie i też dostałam uszkodzoną paczkę. Zmieniłam na GLS i raz przyszła paczka ok a ostatnio czekałam na paczkę od 4 maja ( dzień zamówienia w zoo+ ) do 22 maja ( paczkę w końcu mi dostarczono po pisaniu miliona maili i wciągnięciu w interwencję zoo+ ). W końcu paczkę dostałam ale uszkodzona i okradzioną na ponad 50 zł. Zoo + uwzględnił mi reklamację i zwróci kasę za ukradzione towary ale nie zmienia to faktu ,że tak być nie może.



Sorki, już poprawiłam :oops:
Masz rację, chodziło mi o GLS
Dzisiaj w końcu paczka dotarła, ale żadnego sms'a czy email'a nie dostałam, dobrze, że małż był w domu ...
Paczka była rozerwane na jednym boku od góry do dołu :evil: :evil:
Na szczęście było tam 4kg opakowanie karmy i 15 kg żwirek - były za duże aby wypaść ...
Będę pisała do zooplusa, niech wiedzą jaki kurierzy pracują w firmach kurierskich, z których korzystają ... :evil:

Myślę, że powinnas napisać skarge do GLS w pierwszej kolejnosci.


Na razie mam ważniejsze sprawy na głowie, a skargę zawsze zdążę złozyć ...
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 19:43 Re: Kotinowo (6)

zuza pisze:Ogromne kciuki za wyniki. Mysle o Was bardzo cieplo.


Bardzo dziękuję, Zuza :1luvu:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 19:45 Re: Kotinowo (6)

aleksandra&maj pisze:
mir.ka pisze:a ja właśnie zrobiłam zamówienie w zooplusie, aż sie boję :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:


Ja właśnie wczoraj też zamówiłam w zooplusie i czytam i włos mi się jeży.
Jakim cudem tydzień temu dostałam drapak nieuszkodzony??

Co do okradania przez kurierów to muszę,niestety, potwierdzić. Mój przykład banalny,ktoś mógłby rzec,ale nie chodzi o kwotę,a o sam fakt.
Kurier okradł mnie,albo na 50 groszy,albo na 10,50 zł, bo już nie pamiętam ile mu dałam. W każdym razie powiedział mi,że prawie jest równo i tym samym
urwał sobie choćby i to 50 groszy. Nieładnie. A to też wina nadawcy była,bo tak okręcił paczkę foliami itd.,że ja nie mogłam znaleźć ceny na paczce,a powinna jak wół stać. Więc w tej kwestii trzeba cisnąć nadawców. To feralne zamówienie wczoraj było,ale nie z zooplusa. A z zooplusa zamówiłam wczoraj żwirek i też się teraz nieco stresuję..

Mam jeszcze inny przykład,z przed dwóch lat,jak książki zamawiałam. Kurier z DHL zadzwonił do mnie domofonem i przedstawił się jako policja!!! Dopiero po chwili,że on żartuje. Wkurzyłam się i powiedziałam mu co myślę o podszywaniu się pod policję (bez obrażania go i krzyczenia,żeby było,ale sympatyczna nie byłam),a na to on,że jak go nie przeproszę to nie wyda mi paczki. I mi nie wydał i odszedł z przesyłką i miał tupet wpisać w raporcie,że odmówiłam przyjęcia. Napisałam więc do księgarni językowej jaka sytuacja i,żeby wysłali mi jeszcze raz,ale inną firmą. Oni przeczytali mój e-mail już po ponownym wysłaniu mi paczki znów DHL. Na moją reklamację stwierdzili,że jeśli mają mi wysłać trzeci raz to musiałbym pokryć dodatkowe koszta (że tyle razy wysyłane) na co się nie zgodziłam i, koniec końców, książek nie otrzymałam.


Życzę nam tylko pozytywnych doświadczeń z przesyłkami :).
Tutaj opisałam moją wczorajszą sytuację,ale tak sobie myślę,że nie ma się co przejmować. Będzie co mam być.

A temat kurierów sprawił,że zapomniałam napisać tego co chciałam,kiedy na wątek wchodziłam:
CUDNA foto-relacja :) :)!! Kotinowo to jest to! Ja się czuję jakbym bardzo dobry serial w odcinkach oglądała,tylko lepszy niż serial :1luvu: :1luvu: !!
Kotina,bardzo lubię zdjęcia z podpisami tutaj :)!
:ok: za wszelką pomyślność dla wszystkich mieszkańców Kotinowa!



i tego bedziemy się trzymać :ok: :ok:

Dzisiaj właściwie same fotki, ale jakoś nie miałam nastroju na pisanie ...
mam nadzieję, że wkrótce złapię wenę ... nie tylko na malowanie, ale i na pisanie :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 25, 2018 21:10 Re: Kotinowo (6)

Ja dostałam o dziwo przesyłkę szybko i całą nieuszkodzoną.
Trzymam mocno kciuki za TK :ok: wszystko będzie dobrze. Przytulam :201454

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 25, 2018 22:05 Re: Kotinowo (6)

Przesyłka dziś przyszła z zooplusa.
Wszystko w porządku. Żwirek nieuszkodzony. Ten sam facet co tydzień temu mi doręczał. Widać wszystko zależy od aktualnych pracowników.
aleksandra&maj
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 75 gości