Moje kociska X.. szukam domu dla sunieczki TINY.. s. 17..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 11, 2019 12:35 Re: Moje kociska X.. Czarek - znowu atak.. s. 16..

aamms pisze:Kilka fotek z integracji Miko..

z Fifi..
Obrazek

Obrazek

Z Shatie..
Obrazek

A to najświeższy portrccik Alberta..
Obrazek

ktoś jeszcze pamięta jak wyglądał w 2011 roku?
na tej fotce ma jakieś sześć tygodni..
Obrazek

Piękny kot wyrósł z Albercika :1luvu:

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

Post » Śro cze 12, 2019 12:29 Re: Moje kociska X.. kilka fotek.. s. 16..

Bezsilność mnie właśnie wykończyła.. muszę się pożalić..

Mam koleżankę - sąsiadkę, która pracuje w ośrodku pomocy społecznej.. i kilka dni temu zabrała z mieszkania swojej, już byłej podopiecznej malutką sunię dziewięcioletnią, żeby poszukać jej nowego domu a wcześniej ogarnąć weterynaryjnie przy pomocy fundacji mikropsy..

Dotychczasowa opiekunka jest w hospicjum i już nie wróci.. a sunia jakiś czas była sama w mieszkaniu, wyprowadzana przez niepełnosprawną sąsiadkę.. Sunia ma padaczkę.. Długi czas nie było ataków i moja koleżanka nawet zastanawiała się czy na pewno ta padaczka jest..

Przedwczoraj, już u niej okazało się, że jednak jest.. Sunia dostała ataku.. Poleciałam, dałam luminal i poprosiłam, żeby sunię obejrzał wet..
Wczoraj wet sunię widział, zalecił odpowiednie dawki luminalu.. Wszystko byłoby dobrze, gdyby koleżanka zechciała trochę poczekać i podleczyć sunię.. może nie dosłownie podleczyć ale przez kilka dni podawać luminal i nieco zmniejszyć możliwość ataków.. bo od przedwczoraj sunia miała chyba osiem.. oczywiście zasikała sporo rzeczy..
żeby jej pokazać, że sytuacja nie jest beznadziejna, opowiadałam jej o moim padaczkowym Czarku, o jego atakach, o tym, że luminal w odpowiednich dawkach wydłuża przerwy między atakami i skraca same ataki.. aż w końcu można osiągnąć stan prawie bez ataków..

Dobra, wstęp zrobiłam a teraz do rzeczy.. problem jest następujący.. moja koleżanka ma już trzy psy, również odratowane.. małe, bardzo małe mieszkanie i zaplanowany wyjazd od 20 lipca na prawie miesiąc.. chciała tę sunię wyadoptować przed wyjazdem ale teraz, przy padaczce straciła nadzieję, że w ogóle uda się to zrobić.. a po tym jak wczoraj i dzisiaj musiała zrobić kilka prań i zapakować sunię w pampersy, żeby jej wszystkiego nie zasikała, po prostu zapakowała sunieczkę w samochód i zawiozła ją na Paluch.. a fundacja mikropsy stwierdziła, że nie mają miejsca i nie pomogą..

Sunia jest wielkości kota.. przegrzeczna, nie szczeka, nie niszczy.. jeśli się jej ustabilizuje te ataki, to będzie anioł.. A tak - czy ona wyjdzie z tego Palucha.. nie wiem..

Znam to schronisko, miałam w nim praktyki weterynaryjne.. to już dawno nie jest mordownia.. zwierzęta są zaopiekowane, weterynaryjnie również.. ale boję się o tę sunię..
I najgorsze jest to, że sama nie mogę nic.. 11 kotów i mała, średnio lubiąca inne psy - moja własna Shatie.. na takim samym metrażu, jak mieszkanie mojej koleżanki sąsiadki..

Jak napisałam na początku - piszę, żeby się wyżalić.. ale nie byłabym sobą, żebym nie zapytała, czy może ktoś z Was nie zna fajnego domu dla takiej biedy?

Dziewczynka ma na imię Tina..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

aamms

Od: Czw lut 17, 2005 15:56

Post » Śro cze 12, 2019 13:21 Re: Moje kociska X.. szukam domu dla sunieczki TINY.. s. 17.

Koleżanka się nie popisała :(
Strasznie mi szkoda tej sunieczke ale ja mam całkowicie związane ręce swoim psio kocim stadem w tym Bajka która ma bardzo podobne ataki do padaczki i również wtedy traci przytomność i leje pod siebie .Aniu będę pytała ale wiem że wszyscy mnie oleją :(
Obrazek

dorcia44

Od: Pt maja 19, 2006 20:20

Post » Śro cze 12, 2019 13:45 Re: Moje kociska X.. szukam domu dla sunieczki TINY.. s. 17.

Dorcia, nawet nie pomyślałam o Tobie.. wiem ile masz swoich futer.. Rozsyłam wszędzie.. im bardziej pójdzie w świat, tym większe szanse..

aamms

Post » Śro cze 12, 2019 23:32 Re: Moje kociska X.. szukam domu dla sunieczki TINY.. s. 17.

Ona jest śliczna. W moim typie.
Obrazek przeczytaj koniecznie https://www.facebook.com/notes/arkadius ... 5587397799
#pisdzielizm jak Lenin
#zepsuliCiePolsko
https://myslifabrykowane.blogspot.com/

Femka

Od: Sob mar 24, 2007 19:56

Post » Czw cze 13, 2019 4:13 Re: Moje kociska X.. szukam domu dla sunieczki TINY.. s. 17.

Femka pisze:Ona jest śliczna. W moim typie.

Chcesz? :D

Pytam poważnie.. Wiem, że miałaby u Ciebie jak w raju.. :1luvu:
Jakbycoś, to dowiozę..

aamms

[poprzednia]