DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 23, 2018 13:37 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

KociaMama44 pisze:
mimbla64 pisze:Tak, myślałam o Bossie.
Pierwsze zdjęcie Prady z tymi łapkami założonymi fajne.
Tez miałam kiedyś czarną kicię na tymczasie, która tak sobie łapki układała.

Prada na co dzień wcale sobie tak łapek nie zakłada - ale do zdjęcia się umiała upozować.. :ryk:


A to artystka, i jeszcze do tego minę ma odpowiednią, pozuje na intelektualistkę. :mrgreen:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 13:45 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

mimbla64 pisze:
KociaMama44 pisze:
mimbla64 pisze:Tak, myślałam o Bossie.
Pierwsze zdjęcie Prady z tymi łapkami założonymi fajne.
Tez miałam kiedyś czarną kicię na tymczasie, która tak sobie łapki układała.

Prada na co dzień wcale sobie tak łapek nie zakłada - ale do zdjęcia się umiała upozować.. :ryk:


A to artystka, i jeszcze do tego minę ma odpowiednią, pozuje na intelektualistkę. :mrgreen:

Tak - "pozuje na.." - to dobre określenie jest. Bo ona zwykle jest takim małym straszkiem o małym rozumku.. :D Ale zaprezentować się potrafi odpowiednio.. :smokin:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob cze 23, 2018 18:20 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Śliczne koty bedą z tych maluchów. Mają takie pusiate buziaczki. Oby dobre domki się trafiły.... :ok:

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob cze 23, 2018 18:46 Re: Amirek w DS. Kociątka. SESJA FOTO: CHANEL

Dziwne najlepsze:) ale Twoje gorsze nie byly, kociaki same sie wdziecza do obiektywu :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob cze 23, 2018 19:23 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Witam Cię, KociaMamo44. Stęskniłem się. Dzięki za zdjęcia i wieści z domku mojego synka Amirka. Drops uspokoił się troszkę.
A teraz czytam, że Pan Kopytko też już w swoim domku. Oby się maluchowi poszczęściło.
Śliczne te maluchy i już po pozycjach zmywarkowych można było odczytywać charaktery :P . Ten Boss to naprawdę Boss :mrgreen: .
Tosia jest prześliczna i gdybym nie był już zakochany to bym się pewnie w niej zakochał :twisted:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 23, 2018 19:42 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

ewkkrem pisze:Witam Cię, KociaMamo44. Stęskniłem się. Dzięki za zdjęcia i wieści z domku mojego synka Amirka. Drops uspokoił się troszkę.
A teraz czytam, że Pan Kopytko też już w swoim domku. Oby się maluchowi poszczęściło.
Śliczne te maluchy i już po pozycjach zmywarkowych można było odczytywać charaktery :P . Ten Boss to naprawdę Boss :mrgreen: .
Tosia jest prześliczna i gdybym nie był już zakochany to bym się pewnie w niej zakochał :twisted:
Drops.

Witam Cię, kochany Dropsie! I ja się stęskniłam za Tobą! :1luvu: Tak, Pan Kopytko już w swoim domku, a ja mam nadzieję, że po tej sesji zdjęciowej maluchy też w miarę szybko poznajdują swoje domy, bo niestety mój Matriś zaczyna znowu glucić ze stresu... Chyba cztery na raz - a w porywach pięć - małych gówniarzy - to było dla niego za dużo... :roll:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob cze 23, 2018 20:14 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Matrix, no co ty, dzieci nie lubisz?!!!
A co będzie jak jakiś pędrak wybierze sobie Ciebie na ojca :P . Ze mną tak było to może się i Tobie przydarzyć.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob cze 23, 2018 23:39 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

ewkkrem pisze:Matrix, no co ty, dzieci nie lubisz?!!!
A co będzie jak jakiś pędrak wybierze sobie Ciebie na ojca :P . Ze mną tak było to może się i Tobie przydarzyć.
Drops.

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 24, 2018 8:25 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

No niestety ale Matriś nie ma zapędów ojcowskich.. On w sumie Amirka jakoś tam akceptował i spali sobie chłopaki czasem obok siebie, ale więcej dzieciaków niż jeden to dla niego za dużo... Bryka toto i rumor robi, a Matrix lub mieć święty spokój... :roll:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 24, 2018 12:14 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

A co bedzie z Twoimi osobistymii kotami jak wyjedziesz??
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie cze 24, 2018 12:43 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

kwiryna pisze:A co bedzie z Twoimi osobistymii kotami jak wyjedziesz??

Do mamy mojej jadą na wakacje. Od kilku lat już tak jest.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 24, 2018 12:44 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

KociaMama44 pisze:
kwiryna pisze:A co bedzie z Twoimi osobistymii kotami jak wyjedziesz??

Do mamy mojej jadą na wakacje. Od kilku lat już tak jest.

Tym to dobrze...

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 24, 2018 12:53 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Pan Kopytko w nowym domu został Łapkiem :). Właśnie rozmawiałam po raz kolejny z jego Dużą. Opowiadała o nim, jaki to on jest cudowny i jak się do niej przytula w nocy. Że cały czas musi być blisko niej albo na kolanach. Kurczę... :| Czemu ja go oddałam.... Zawsze chciałam mieć takiego kotka .. Po prostu trzeba być naprawdę niemądrym, żeby oddawać zwierzątko, które jest takie cudowne i do którego się przywiązało... :201427 Ech.. już tego nie odkręcę przecież, bo ona też już go pokochała. Trzeba się z tym pogodzić.. Tęsknię za nim okropnie :placz: .
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 24, 2018 12:58 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

:201428
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie cze 24, 2018 13:57 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Trudno być Dt bo bardzo trudne są rozstania. Ale tyle dobrego dla nich zrobiłas, wychowałas, wykarmilas i znalazłas domki. :201494 :201494

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości