DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 23, 2018 21:23 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Ja mogę potowarzyszyć w Spektrum, mam już w tym wprawę: parę razy byłam z mamą, raz ze sobę...

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 24, 2018 21:07 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

MaryLux pisze:Ja mogę potowarzyszyć w Spektrum, mam już w tym wprawę: parę razy byłam z mamą, raz ze sobę...

Hej MaryLux. To badzo miłe z Twojej strony! :) . Jeszcze czekam na odpowiedź, czy moja koleżanka mogłaby ze mną się wybrać. Dam znać jutro! :)

PS. Byłam z wizytą u Bossika (Hugusia) tu - we Wrocławiu. Jutro opiszę, jak było! :D Mam też zdjęcia, jak się uda, to wstawię. (Mam teraz inną komórkę - taką strasznie prastarą... Mój smartfon musiałam zostawić mamie w Niemczech, żeby miała dostęp do internetu...)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt sie 24, 2018 21:24 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:Ja mogę potowarzyszyć w Spektrum, mam już w tym wprawę: parę razy byłam z mamą, raz ze sobę...

Hej MaryLux. To badzo miłe z Twojej strony! :) . Jeszcze czekam na odpowiedź, czy moja koleżanka mogłaby ze mną się wybrać. Dam znać jutro! :)

PS. Byłam z wizytą u Bossika (Hugusia) tu - we Wrocławiu. Jutro opiszę, jak było! :D Mam też zdjęcia, jak się uda, to wstawię. (Mam teraz inną komórkę - taką strasznie prastarą... Mój smartfon musiałam zostawić mamie w Niemczech, żeby miała dostęp do internetu...)

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 25, 2018 9:02 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Kurcia zapraszam na urodzinki w pon :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sie 25, 2018 12:55 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

No więc jakieś 2 dni temu byłam z wizytą u Hugo Bossa :-) Tak już chłopak urósł:

Obrazek

Ma żółte oczy! ( A miał takie ładne niebiesko-zielone..)

Obrazek

Taki ma świetny drapak:

Obrazek

A to ja z Bosikiem:

Obrazek

Bardzo mu dobrze w swoim domku. Uprawia biegi z Tipi - starszym, ale żwawym pieskiem. Jakoś tam mu się układa z Galą - kotką perską. Dostaje mięsko do jedzenia, a także dobrej jakości puchy. Bardzo tam o niego dbają :D .

A tu jeszcze macie Łapka - czyli Gucciego. Takie zdjęcie dostałam ostatnio od jego Dużej:

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob sie 25, 2018 13:07 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

kwiryna pisze:Kurcia zapraszam na urodzinki w pon :)

Kureczko kochana, kiedy ja w poniedziałek mam zabieg na oko, więc nie będę mogła wieczorem siedzieć przy komputerze... Moje oko na pewno będzie miało zakaz... :(
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Pon sie 27, 2018 20:47 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

KociaMamo zostawic pare ciem dla Ciebie :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Czw sie 30, 2018 9:24 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

Dzięki Wam, Kochane, za trzymanie kciuków. Po zabiegu wszystko w porządku. Tyle, że nie wiadomo, czy nie będzie konieczna powtórka, a potem jeszcze jedna operacja.. Bo coś się tam takiego podziało, że jakieś naczynie mi wisi w oku i trzeba je urwać do końca, bo inaczej podkrwawia. Tak więc to jeszcze nie koniec moich zmagań z okiem.. Ale po pierwszym zabiegu jest w porządku.Nie gorzej w każdym razie z widzeniem. A czy się te blizny stworzą wokół dziury w siatkówce to zobaczymy - bo to miejsce jest słabo ukrwione - powiedział okulista. Stąd możliwość powtórki zabiegu. No zobaczymy. Serdecznie Was pozdrawiam! :)

PS. Kurko, parę ciem zawsze się przyda, choćby na podwieczorek! :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw sie 30, 2018 17:29 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

zjadaj Ciiciu ciemki na zdrowie :ok: kurcze to w rezultacie nie wiadomo czy operacja sie udala :roll:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw sie 30, 2018 18:29 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

Moja mama po zabiegu wymiany soczewki miała jeszcze poprawkę laserową, potem się unormowało

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 30, 2018 18:47 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

To prawda. Nie wiadomo, czy zabieg w końcu udany, czy nie. Ale wierzę, że - tak jak MaryLux piszesz - może nie od razu, ale ostatecznie będzie dobrze :)
Tymczasem jeszcze rozważam, czy nie pojechać jeszcze na miesiąc do Niemiec. Ale to dopiero od 17 września. Bo co tu kryć - kasa bardzo potrzebna... Ech...
Ale z drugiej strony, to już będę miała zapłacone wszystkie raty za studia, więc w przyszłym roku nie będzie trzeba wyjeżdżać. Chyba, że do tej miłej pani, co teraz jechałam i jeszcze bym jechała. To może bym się szarpnęła. :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw sie 30, 2018 19:05 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

Z drugiej strony - oko powinno po zabiegu spokojnie się pogoić

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 30, 2018 19:11 Re: Amirek w DS. WIZYTA U HUGO BOSSA ;)

KociaMamo, czyś okociała 8O :evil: . Przy odklejającej się siatkówce to żaden wysiłek fizyczny niewskazany!!! :( Nawet po zabiegu. Nie wiem jak długo ale 2-3 tygodnie to za krótko na pełną rekonwalescencję!!!
Zdrówka życzę :P
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 69 gości