DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 13, 2018 20:58 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

O rety, parapety.. :( to lekko nie masz. Dobrze, ze kobieta w porzadku. Ona na chodzie jest?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Sob lip 14, 2018 9:14 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Wiesz. Jakbym czytała o swojej teściowej. Też ma taką zmienniczke że aż głową boli na samą myśl o niej.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lip 14, 2018 9:43 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Może wyjmij wszystkie naczynia włóż do wanny i zrób im ciepłą kąpiel z płynem do naczyń. Niech odmokną i łatwiej będzie ten tłusty osad usunąć. Ja tak robiłam hurtowo. Już sporo zrobiłaś teraz codziennie następne etapy. I rękawiczki na łapki obowiązkowo, żebyś łapek nie zniszczyła, ale pewnie o tym wiesz a wieczorem nakremować jakimś dobrym kremem do rąk. Polecam z Body Shop krem do rąk z marihuaną :mrgreen: tzn z konopią indyjską, pięknie natłuszcza i regeneruje. Jest tłusty i ma intensywny zapach ale szybko się wchłania ręce się po nim nie lepią. I zrób sobie już relaksacyjną kąpiel! KociaMamo pewnie odetchniesz jak już wszystko będzie wysprzątane, taka natura perfekcjonisty ale w międzyczasie dbaj o drobne przyjemności dla siebie. Trzymaj się! Ściskamy obie z Łacią
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob lip 14, 2018 19:59 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Dzięki Kochane.
Namoczę naczynia, zanim je jutro umyję. Spróbuję w wodzie z kwaskiem cytrynowym. A jak to nie pomoże, to w wodzie z płynem jeszcze raz. Bo normalnie już, za przeproszeniem, kur*wicy dostaję, jak wyciągam kolejne usmarowane, upaciane talerze z szafki... :strach: :conf: :crying: :201416 :201435 Do chol*ery! Jak tak można postąpić??? Jak można tak "sgospodarować" w czyjejś kuchni??? We łbie mi się nie mieści.. ale może mam za małą głowę???
Dziś przyszedł stolarz. Naprawił mi łóżko, naprawił roletę wyrwaną.. krzesło zabrał do wymiany siedziska...
A jutro jest niedziela i zamierzam troszku sobie odpocząć.. Uwierzycie, że ja tu już tydzień jestem??? Jak ten czas leci...
Jeszcze "tylko" 9 tygodni... :201435
Ale w sumie może być. Pani jest na wózku. Tj. trzeba jej pomagać z wózka na krzesło toaletowe bądź z wózka na łóżko. Ale sama też troszku się podpiera, więc jako takiego dźwigania nie ma. Za to jest z niej maruda i malkontent do kwadratu... :201435 Ale trzeba to jakoś znieść. Wszak to moja praca...
Poza tym już się nie angażuję tak bardzo emocjonalnie. Po prostu robię swoje, jestem uprzejma. A jak babcia marudzi lub smęci (najczęściej narzeka i rozczula się nad sobą), to mówię tylko :ja, ja..." :mrgreen:
Buziaki i dobrej nocy, bo ja spać z kurami idę!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Sob lip 14, 2018 20:31 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Ze babcia tego faceta nie zabila 8O ja bym kombinowala :) ale teraz ma dobrze. A Tobie pewnie szybko zleci, duzo roboty to szybciej zleci :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 12:12 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

enig pisze:Może wyjmij wszystkie naczynia włóż do wanny i zrób im ciepłą kąpiel z płynem do naczyń. Niech odmokną i łatwiej będzie ten tłusty osad usunąć. Ja tak robiłam hurtowo. Już sporo zrobiłaś teraz codziennie następne etapy. I rękawiczki na łapki obowiązkowo, żebyś łapek nie zniszczyła, ale pewnie o tym wiesz a wieczorem nakremować jakimś dobrym kremem do rąk. Polecam z Body Shop krem do rąk z marihuaną :mrgreen: tzn z konopią indyjską, pięknie natłuszcza i regeneruje. Jest tłusty i ma intensywny zapach ale szybko się wchłania ręce się po nim nie lepią. I zrób sobie już relaksacyjną kąpiel! KociaMamo pewnie odetchniesz jak już wszystko będzie wysprzątane, taka natura perfekcjonisty ale w międzyczasie dbaj o drobne przyjemności dla siebie. Trzymaj się! Ściskamy obie z Łacią

KociaMamo44, współczuję i uczę się na Twoim doświadczeniu :mrgreen:
Enig , dzięki za rady, które mi się też przydadzą. Tak sobie myślałam i myślałam i myślałam - umyć czy wyrzucić? Nieużywane miesiącami sprzęty i naczynia, które pokryły się lepiącym kurzem. Umyć czy wyrzucić? Pewnie umyć ale po co? Po to, żeby za rok znowu je odmaczać i myć ?????????
My. ( Drops, Maciek, Ewkkrem ... itd :P )
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lip 19, 2018 12:50 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Ja zaczęłam wyrzucać rzeczy, których nie używam od lat. Po jednej dziennie, od kilku miesięcy. Może za dwa lata zobaczę rezultaty

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:24 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Ja też redukuję bo stanowczo wolę spędzać czas na pielęgnowaniu mych dłoni niż szorowaniu garów
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 16:26 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

:roll: Dziewczyny my z mezem odziedziczylismy mieszkanie w zeszlym roku. Wiadomo w mieszkaniu Sodoma i Gomora. I pelno gratow. Czesc szorowalam, odgruzowywalam jednak zdecydowana wiekszosc wyrzucilam. Na takie czyszczenie trzeba miec stalowe nerwy. No i zawsze jest pytanie - czy kiedykolwiek bym tego uzyla??? Zostalo mi np. Sporo kieliszkow tylko niie wiem ktore do czego
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 19, 2018 16:59 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Jak kupiłam mieszkanie to też z wyposażeniem bo poprzedniemu właścicielowi nie chciało się tego uprzątnąć. Nie było jakoś zagracone natomiast komplety kieliszków ze złotymi wzorkami chyba były ze 4. Ja wystawiam rzeczy, które mogą się jeszcze komuś przydać przed śmietnik. Niech komuś jeszcze posłużą
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw lip 19, 2018 18:07 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

MaryLux pisze:Ja zaczęłam wyrzucać rzeczy, których nie używam od lat. Po jednej dziennie, od kilku miesięcy. Może za dwa lata zobaczę rezultaty

Co dziś wyrzuciłas? :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 18:09 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Pamiętam czasy kiedy były mebloscianki napchane kryształami :strach:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 18:30 Re: Amirek w DS. - PROJEKTANCI MODY W DOMKACH :)

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Ja zaczęłam wyrzucać rzeczy, których nie używam od lat. Po jednej dziennie, od kilku miesięcy. Może za dwa lata zobaczę rezultaty

Co dziś wyrzuciłas? :smokin:

durnostojkę z telewizora

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sigrid i 101 gości