DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 22, 2018 21:48 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Całkiem niedługo odkryją. Daj im pudło z powycinanymi otworami, wrzuć tam myszki czy piłeczki, będą się bawić w chowanego. Skoro nowa nie boi się Ciebie i domu, to reszta pójdzie gładko.
A tu wspomnienie o moim maluchu w pudle. Teraz to jest roszczeniowy stary byk :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=3cdm-9fxpV4
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon paź 22, 2018 21:51 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

w przyszłości

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 23, 2018 9:20 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Śliczne obie. :1luvu: :1luvu:
Myszki też ekstra jak widać mają powodzenie :P
Pozdrawiam z moją czworeczka. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 23, 2018 10:48 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Ale śliczna koteńka
Za wspólna zabawę :ok: :201461
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto paź 23, 2018 13:07 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Mziel- niezapomniane doswiadczenie - ogladanie filmu o kocie, ktory oglada film o kocie :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Śro paź 24, 2018 10:40 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Koteczki są zupełnie różne temperamentalnie. NIestety, miłości nie ma. Raczej życie obok siebie. Zgodne są wtedy, kiedy daję im jeść. Poza tym sobie się bawią oddzielnie, obok siebie. A jak jedna (zwykle jednak Tyćka) naskakuje na Tagję, to Tajga powarkuje i ucieka. Tycia jest takim kocim perszingiem. To jest żywioł, torpeda. Jak gryzie, to gryzie mocno. Widać, że chciałaby się z Tajgą poganiać - prowokuje ją, ćwierka, ucieka, robi szczotkę z ogona.
Za to Tajgunia jest delikatną koteczką. Chyba się Tyćki boi. Ona też potrafi ją nastraszyć, ale to jest takie dużo bardziej subtelne - z partyzantki ;) No i zdecydowanie częściej jednak się przed Tyćką broni, niż ją atakuje.

To ciekawe. Przecież to dwa małe kocie gówienka ledwo trzymiesięczne - może trzy-i-pół miesięczne. Obie mają potrzebę zabawy. A jednak temperament zupełnie różny, i już niezbyt wychodzi.. :roll:
A może Tycia jednak pamięta, jak się bawiła z rodzeństwem, i bawi się podobnie, a Tajga jednak była jedynaczką i po prostu nauczyła się bawić sama, ale nie z drugim małym kotkiem?

Tu macie koci futbol: :)

Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 24, 2018 10:53 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Ale śliczne obie :)
Ładnie sobie podają piłeczke :D

Tyćka to ADHD ma jak moja Mili (7 lat) a Tajga jak moja Amy (6 lat). Tycia ładnie pozwala sie Tajdze bawić i czka az do niej zabawka przyleci. A Mili zawsze dominowała w zabawie, wszystko Amy zabierała i Amy teraz tak kiepsko sie umie bawic :/

A te myszki to skąd?
Bo bym zamowiła dla Bagi
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro paź 24, 2018 10:56 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

MonikaMroz pisze:Ale śliczne obie :)
Ładnie sobie podają piłeczke :D

Tyćka to ADHD ma jak moja Mili (7 lat) a Tajga jak moja Amy (6 lat). Tycia ładnie pozwala sie Tajdze bawić i czka az do niej zabawka przyleci. A Mili zawsze dominowała w zabawie, wszystko Amy zabierała i Amy teraz tak kiepsko sie umie bawic :/

A te myszki to skąd?
Bo bym zamowiła dla Bagi

Dzięki :) To prawda - Tyćka ma ADHD, a Tajga jest flegmatykiem i troszkę straszkiem :) Ale to zależy kiedy sobie podają piłeczkę ;) Czasem jest tak, że Tycia pozwala się Tajdze bawić, a czasem wszystko zagarnia dla siebie.. :roll:

Chodzi o tę piłeczkę, którą się bawią na tym ostatnim filmiku? Czy o te wcześniejsze myszki wełniane z długim ogonkiem i z piórkami?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 24, 2018 11:00 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Napisz skad masz i te z ostatniego filmiku i te z poprzedniego :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro paź 24, 2018 11:01 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

MonikaMroz pisze:Ale śliczne obie :)
Ładnie sobie podają piłeczke :D

Tyćka to ADHD ma jak moja Mili (7 lat) a Tajga jak moja Amy (6 lat). Tycia ładnie pozwala sie Tajdze bawić i czka az do niej zabawka przyleci. A Mili zawsze dominowała w zabawie, wszystko Amy zabierała i Amy teraz tak kiepsko sie umie bawic :/

A te myszki to skąd?
Bo bym zamowiła dla Bagi

Takie cudne rzeczy robią dziewczyny z Koltyliona do nabycia np. na allegro charytatywni https://charytatywni.allegro.pl/grzecho ... a-i7870240
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 24, 2018 11:05 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Ale śliczne obie :)
Ładnie sobie podają piłeczke :D

Tyćka to ADHD ma jak moja Mili (7 lat) a Tajga jak moja Amy (6 lat). Tycia ładnie pozwala sie Tajdze bawić i czka az do niej zabawka przyleci. A Mili zawsze dominowała w zabawie, wszystko Amy zabierała i Amy teraz tak kiepsko sie umie bawic :/

A te myszki to skąd?
Bo bym zamowiła dla Bagi

Takie cudne rzeczy robią dziewczyny z Koltyliona do nabycia np. na allegro charytatywni https://charytatywni.allegro.pl/grzecho ... a-i7870240

Rzeczywiście cudne :love:

Co do tej ostatniej piłeczki, to niestety nie wiem, bo przyniosła ją duża Amirka, kiedy jeszcze chłopak był u mnie - dla niego do zabawy. Pewnie kupiła w jakimś sklepie zoologicznym. A jak już Amirek miał iść do siebie, to piłeczka akurat gdzieś się zapodziała, i nie oddałam jej razem z nim. WIęc sobie została.

A ta myszka z poprzedniego filmiku, to robiona przez Duszek686 - tu, na forum: to link do jej twórczości myszkowej:
viewtopic.php?f=27&t=185951&start=30
Można napisać do niej i złożyć zamówienie na myszy :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 24, 2018 11:08 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Duszek686 to wolontariuszka z Kotyliona i myszki z allegro to też jej dzieło. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 24, 2018 11:09 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

Ewa L. pisze:Duszek686 to wolontariuszka z Kotyliona i myszki z allegro to też jej dzieło. :mrgreen:

Aaaaaa, to dlatego takie podobne! :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 24, 2018 11:40 Re: Amirek w DS. TYCIA I TAJGA :)

[quote="KociaMama44"]Koteczki są zupełnie różne temperamentalnie. NIestety, miłości nie ma. Raczej życie obok siebie. Zgodne są wtedy, kiedy daję im jeść. Poza tym sobie się bawią oddzielnie, obok siebie. A jak jedna (zwykle jednak Tyćka) naskakuje na Tagję, to Tajga powarkuje i ucieka. Tycia jest takim kocim perszingiem. To jest żywioł, torpeda. Jak gryzie, to gryzie mocno. Widać, że chciałaby się z Tajgą poganiać - prowokuje ją, ćwierka, ucieka, robi szczotkę z ogona.
Za to Tajgunia jest delikatną koteczką. Chyba się Tyćki boi. Ona też potrafi ją nastraszyć, ale to jest takie dużo bardziej subtelne - z partyzantki ;) No i zdecydowanie częściej jednak się przed Tyćką broni, niż ją atakuje.

To ciekawe. Przecież to dwa małe kocie gówienka ledwo trzymiesięczne - może trzy-i-pół miesięczne. Obie mają potrzebę zabawy. A jednak temperament zupełnie różny, i już niezbyt wychodzi.. :roll:
A może Tycia jednak pamięta, jak się bawiła z rodzeństwem, i bawi się podobnie, a Tajga jednak była jedynaczką i po prostu nauczyła się bawić sama, ale nie z drugim małym kotkiem?

trzeba dać im troche czasu ,zeby sie poznały

a Tajga jak długo będzie z wami?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], haaszek i 81 gości