DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pt sie 17, 2018 18:28 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

:ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sie 18, 2018 11:07 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

:)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie sie 19, 2018 9:46 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Dzięki Kochane za trzymanie kciuków! :-) Oj, no zobaczymy, co to będzie 27.sierpnia. Wtedy mam zabieg... Na razie opiekuję się kotkami mamy i swoimi, i staram się nie nadwyrężać, co w praktyce oznacza oglądanie seriali na komputerze oraz zdrową dietę :) Buziaki!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie sie 19, 2018 10:07 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

KociaMama44 pisze:Dzięki Kochane za trzymanie kciuków! :-) Oj, no zobaczymy, co to będzie 27.sierpnia. Wtedy mam zabieg... Na razie opiekuję się kotkami mamy i swoimi, i staram się nie nadwyrężać, co w praktyce oznacza oglądanie seriali na komputerze oraz zdrową dietę :) Buziaki!

Trzymaj się i nie przesadzaj z tym oglądaniem. Buziaki :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Nie sie 19, 2018 12:31 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Gosiagosia pisze:
KociaMama44 pisze:Dzięki Kochane za trzymanie kciuków! :-) Oj, no zobaczymy, co to będzie 27.sierpnia. Wtedy mam zabieg... Na razie opiekuję się kotkami mamy i swoimi, i staram się nie nadwyrężać, co w praktyce oznacza oglądanie seriali na komputerze oraz zdrową dietę :) Buziaki!

Trzymaj się i nie przesadzaj z tym oglądaniem. Buziaki :1luvu:

No to chyba lepiej posiedziec gdzies nad woda zeby oka nie nadwyrezyc :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie sie 19, 2018 13:22 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

kwiryna pisze:
Gosiagosia pisze:
KociaMama44 pisze:Dzięki Kochane za trzymanie kciuków! :-) Oj, no zobaczymy, co to będzie 27.sierpnia. Wtedy mam zabieg... Na razie opiekuję się kotkami mamy i swoimi, i staram się nie nadwyrężać, co w praktyce oznacza oglądanie seriali na komputerze oraz zdrową dietę :) Buziaki!

Trzymaj się i nie przesadzaj z tym oglądaniem. Buziaki :1luvu:

No to chyba lepiej posiedziec gdzies nad woda zeby oka nie nadwyrezyc :)

Byle w cieniu

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 20, 2018 23:02 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Tu sie juz nie odchudzacie ? :strach:
:201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto sie 21, 2018 10:06 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Witamy serdecznie gatiko! :D
Tu jest ogólny wątek moich tymczasików od czasów Amirka. A Amir jest jego znakiem firmowym, więc jakoś tak został w tytule :D . Ale oprócz tego są rozmowy różne :mrgreen: .
Czy tu się już nie odchudzamy... hmm... powiem tak. Każdy kot jest inny, i niestety nie każdego się da tak przestawić, jak by się chciało. Mój Matriś - BARDZO bym chciała, aby on jadł mokre, i by jeszcze trochę schudł. Jednak on akurat ma problemy dodatkowo z kupą. Przy byle jakiej najmniejszej zmianie jest kupa-budyń, która utrzymuje się długo. Więc jako takie zmiany są jednak dla niego niekorzystne.
Ale ponieważ Matrix ważył w pewnym momencie 7,8 kg, to było dla niego też bardzo niedobre. Więc w akcie desperacji i przy jego chrupkożerności kupiłam Royal Canin Obesity Management, a także drugą wersję - Royal Canin Satiety. I bardzo ładnie mi na tym schudł - do 6,9 - w ciągu pół roku, Oczywiście pilnowałam porcji, dzieliłam na kilka dziennie, chowałam na noc itd.
Co prawda było to przed moim wyjazdem do Niemiec, więc ten miesiąc u mamy mógł sprawić, że troszkę Matrisia znów przybyło. Ale powiem jedno. Jeżeli chodzi o odchudzanie kota, który absolutnie nie da się przestawić na mokre, to to badziewie z Royal Canin działa - przy rygorystycznym stosowaniu się do zaleceń.
Przy okazji, ja też się teraz odchudzam . Schudłam już 4 kg :smokin: , a mam z czego.. :oops: (Ale nie jem Royal Canin Obesity) 8)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto sie 21, 2018 11:56 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Czyli przestajesz być chuda?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 21, 2018 18:20 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Kociamama ja też na diecie jestem, to jedziemy na jednym wózku :)
Mój Bilu był na ważeniu w zeszły czwartek - 4,600 mu wyszło. Wet ciągle się upiera przy ograniczeniu wagi. Wcześniej Bilu był ważony 03.11.2017 r. i miał 4,510. To przecież dużo nie przybrał, a już 2 lata ma. Ale wet ciągle ograniczać mu żarcie każe :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto sie 21, 2018 18:35 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Bestol pisze:Kociamama ja też na diecie jestem, to jedziemy na jednym wózku :)
Mój Bilu był na ważeniu w zeszły czwartek - 4,600 mu wyszło. Wet ciągle się upiera przy ograniczeniu wagi. Wcześniej Bilu był ważony 03.11.2017 r. i miał 4,510. To przecież dużo nie przybrał, a już 2 lata ma. Ale wet ciągle ograniczać mu żarcie każe :(

Nie zgadzam się
L.

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 21, 2018 19:09 Re: Amirek w DS.Niespodziewany powrót. ETAT U CZITKI!

Bestol, no pewnie, że dużo Bilowi nie przybyło. A on je chyba głównie mokre jedzonko? Jeśli tak, to bym się za bardzo nie martwiła.
A co Ty stosujesz, żeby parę kg spadło z Ciebie? W sensie - jaką dietę / sposób odżywiania się? (A tak na marginesie - serdecznie witamy u nas! :D )

Lusieńko, pewnie, że się nie zgadzaj. Ty to masz mieć trzy obiadki i dwie kolacje. Co najmniej :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sigrid, Silverblue i 120 gości